Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Boxtel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Boxtel en Liempde en Lennisheuvel.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Boxtel's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtBoxtelVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Boxtel?

Woningen in Boxtel

De gemeente Boxtel telt volgens het CBS 15.186 woningen. 74% is een eengezinswoning, 63% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (23%) en 1995 tot 2015 (19%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 158 m², een appartement 91 m².

Woningen in de gemeente Boxtel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197523%148 m²
1995 tot 201519%181 m²
1975 tot 198517%145 m²
vóór 194512%200 m²
1985 tot 199512%155 m²
1945 tot 196511%136 m²
vanaf 20157%157 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Boxtel11.68168%32%58%
Liempde1.98192%8%79%
Esch80290%10%74%
Lennisheuvel41998%2%88%
Verspr huizen Esch15982%18%91%

De grootste buurten

17 van de 19 buurten in de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Boxtel-CentrumBoxtel4.12452%21%48%
Boxtel-OostBoxtel3.99181%50%19%
Boxtel-NoordBoxtel1.84857%32%43%
LiempdeLiempde1.71591%12%9%
Munsel-SelissenBoxtel1.27791%49%9%
EschEsch80290%15%10%
LennisheuvelLennisheuvel31299%12%1%
Verspr huizen EschVerspr huizen Esch15982%15%18%
Verspr.h. Tongeren, Luissel en NergenaBoxtel12494%0%6%
Verspreide huizen LennisheuvelLennisheuvel10795%0%5%
Verspreide huizen Kasteren en BergLiempde10088%0%12%
Verspreide huizen LangenbergBoxtel8489%0%11%
Verspreide huizen RoondBoxtel7480%1%20%
Verspreide huizen KleinderliempdeBoxtel7392%4%8%
HezelaarLiempde6796%0%4%
Verspr.h. Velders, Bosch en De ScheekenLiempde6398%2%2%
Industrieterrein BoxtelBoxtel5888%12%12%

Buurten per wijk

  • Boxtel: Boxtel-Centrum, Boxtel-Oost, Boxtel-Noord, Munsel-Selissen, Verspr.h. Tongeren, Luissel en Nergena, Verspreide huizen Langenberg, Verspreide huizen Roond, Verspreide huizen Kleinderliempde, Industrieterrein Boxtel en Verspreide huizen Hal en Heult
  • Liempde: Liempde, Verspreide huizen Kasteren en Berg, Hezelaar, Verspr.h. Velders, Bosch en De Scheeken en Vrilkhoven
  • Lennisheuvel: Lennisheuvel en Verspreide huizen Lennisheuvel

Zolders in Boxtel

12 van de 19 buurten in de gemeente Boxtel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
LennisheuvelLennisheuvel31299%30%49%
Verspr.h. Velders, Bosch en De ScheekenLiempde6398%32%62%
HezelaarLiempde6796%34%61%
Verspreide huizen LennisheuvelLennisheuvel10795%7%89%
Verspr.h. Tongeren, Luissel en NergenaBoxtel12494%15%78%
Verspreide huizen KleinderliempdeBoxtel7392%15%68%
LiempdeLiempde1.71591%33%34%
Munsel-SelissenBoxtel1.27791%11%15%
EschEsch80290%38%24%
Verspreide huizen LangenbergBoxtel8489%21%68%
Verspreide huizen Kasteren en BergLiempde10088%26%62%
Industrieterrein BoxtelBoxtel5888%21%47%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Boxtel:

Subsidie Samen isoleren: isoleren met minimaal 3 huishoudens uit de buurt geeft 15% van de factuur terug, met 6 of meer huishoudens 20%, maximaal 4.000 euro per woning. Het gaat om onder meer spouwmuur-, dak-, vloer-, gevel- en glasisolatie; aanmelden via duurzaamheid@boxtel.nl. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum, Breukelen-Zuid en een deel van Selissenwal geldt een blauwe zone (in het centrum parkeerschijf ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 21.00 uur) en op meerdere plekken geldt betaald parkeren. Bewoners van de blauwe zone Centrum/Breukelen-Zuid en bedrijven daar kunnen een parkeerontheffing aanvragen via Parkeerservice Boxtel. Een gewone parkeervergunning geldt niet in de blauwe zone. Bron

Boxtel staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oisterwijk, Vught, Oirschot, Sint-Michielsgestel, Best en Den Bosch.

Vragen over een kast op maat in Boxtel

Wat kost een kast op maat in Boxtel?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Liempde en Lennisheuvel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 21,6 km rijden naar Boxtel, ongeveer 32 minuten. We werken in de hele gemeente Boxtel en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Boxtel?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Boxtel-Centrum, Boxtel-Oost, Boxtel-Noord, Liempde en Munsel-Selissen.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Boxtel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten