Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Kaatsheuvel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Kaatsheuvel's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtKaatsheuvelVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Kaatsheuvel?

Woningen in Kaatsheuvel

De gemeente Loon op Zand telt volgens het CBS 10.696 woningen. 82% is een eengezinswoning, 66% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (19%) en 1995 tot 2015 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 145 m², een appartement 84 m².

Woningen in de gemeente Loon op Zand op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198519%141 m²
1995 tot 201518%164 m²
1965 tot 197516%139 m²
1985 tot 199516%135 m²
1945 tot 196513%133 m²
vóór 19459%164 m²
vanaf 20159%159 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Kaatsheuvel-West4.70182%18%63%
Loon op Zand2.87680%20%68%
Kaatsheuvel-Oost2.85884%16%67%
De Moer24399%1%87%

De grootste buurten

20 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Oud-LoonLoon op Zand1.26068%23%32%
Loonse VaartKaatsheuvel-Oost78991%46%9%
DraaiboomKaatsheuvel-West78893%55%7%
Molenwijk (noord)Loon op Zand658100%57%0%
Molenwijk (zuid)Loon op Zand61172%34%28%
HeikantKaatsheuvel-Oost55787%43%13%
CentrumKaatsheuvel-West51335%14%65%
Pannenhoef (west)Kaatsheuvel-West50992%46%8%
Rooi DorpKaatsheuvel-Oost46385%26%15%
Vossenberg (west)Kaatsheuvel-West46173%21%27%
De BaanKaatsheuvel-West32798%16%2%
Pannenhoef (oost)Kaatsheuvel-West31373%42%27%
Hil (zuid)Kaatsheuvel-West29096%49%4%
PrinsessenbuurtKaatsheuvel-Oost28972%13%28%
StaatsliedenbuurtKaatsheuvel-West28192%51%8%
SchrijversbuurtKaatsheuvel-West26974%35%26%
De ZandschelKaatsheuvel-West25299%9%1%
Hil (noord)Kaatsheuvel-West24995%48%5%
Els (oost)Kaatsheuvel-Oost24457%29%43%
De MoerDe Moer24399%7%1%

Buurten per wijk

  • Kaatsheuvel-West: Draaiboom, Centrum, Pannenhoef (west), Vossenberg (west), De Baan, Pannenhoef (oost), Hil (zuid), Staatsliedenbuurt, Schrijversbuurt, De Zandschel, Hil (noord) en Vossenberg (oost)
  • Loon op Zand: Oud-Loon, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Mussenhoek, Oost-Loon, Bergeind, De Plakken en De Hoogt (Industrieterrein)
  • Kaatsheuvel-Oost: Loonse Vaart, Heikant, Rooi Dorp, Prinsessenbuurt, Els (oost), De Oude Omdraaier, Els (west), Het Hoekske en De Klinkenpolder

In de pilotwijk Pannenhoef kregen bewoners van koopwoningen in januari 2024 het aanbod voor een gratis woonduurzaamheidsadvies (waarde 495 euro), waar circa 40 bewoners gebruik van maakten. Een collectieve inkoopactie voor glas en isolatie was aangekondigd, maar verschoven naar september 2024. Bron

Zolders in Kaatsheuvel

12 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Molenwijk (noord)Loon op Zand658100%4%4%
MussenhoekLoon op Zand159100%15%74%
De ZandschelKaatsheuvel-West25299%17%62%
De MoerDe Moer24399%15%70%
De BaanKaatsheuvel-West32798%21%46%
Oost-LoonLoon op Zand12598%18%54%
Het HoekskeKaatsheuvel-Oost11697%14%81%
BergeindLoon op Zand5897%5%86%
Hil (zuid)Kaatsheuvel-West29096%9%16%
Hil (noord)Kaatsheuvel-West24995%17%6%
DraaiboomKaatsheuvel-West78893%9%7%
Pannenhoef (west)Kaatsheuvel-West50992%8%6%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Loon op Zand:

De gemeentelijke isolatiesubsidie (Nationaal Isolatieprogramma 2023-2026) geeft maximaal €1.500 per woning, en €1.900 voor eigenaar-bewoners met recht op bijstand of de Samen Loont Pas. Voorwaarden: label D t/m G of twee slecht geïsoleerde bouwdelen, WOZ maximaal €429.300 (peildatum 1-1-2022); de uiterste aanvraagdatum is 31 december 2026 of eerder als het plafond bereikt is. Bron

Lening Toekomstbestendig wonen via SVn: €2.500 tot €25.000, als persoonlijke lening (max. €10.000, 15 jaar, 3%), hypothecaire lening (max. €25.000, 30 jaar, 2%) of verzilverlening (max. €25.000, vanaf 58 jaar, 1,7%). Eigenaren en huurders van 18 jaar of ouder kunnen aanvragen, verhuurders niet; de pagina noemt geen einddatum. Bron

Parkeren en de bus

In de centra van Loon op Zand, Kaatsheuvel en De Moer is parkeren gratis. In het centrum van Kaatsheuvel geldt een blauwe zone (maximaal 1 uur met parkeerschijf, maandag t/m zaterdag 9.00 tot 18.00 uur), en rond de Efteling en in Lievekenshoek/Poorthuys zijn vergunningzones waarvoor bedrijven alleen bezoekersvergunningen kunnen aanvragen. Bron

Loon op Zand staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen, Drunen, Tilburg, Rijen en Oosterhout.

Vragen over een kast op maat in Kaatsheuvel

Wat kost een kast op maat in Kaatsheuvel?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Loon op Zand en De Moer?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. We werken in de hele gemeente Loon op Zand en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Kaatsheuvel?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Oud-Loon, Loonse Vaart, Draaiboom, Molenwijk (noord) en Molenwijk (zuid).

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Kaatsheuvel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten