Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Veldhoven

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Veldhoven's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtVeldhovenVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Veldhoven?

Woningen in Veldhoven

De gemeente Veldhoven telt volgens het CBS 21.281 woningen. 79% is een eengezinswoning, 67% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (21%) en 1995 tot 2015 (20%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 145 m², een appartement 84 m².

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198521%142 m²
1995 tot 201520%177 m²
1945 tot 196518%121 m²
1985 tot 199515%142 m²
1965 tot 197513%151 m²
vanaf 201510%145 m²
vóór 19454%184 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Veldhoven13.09674%26%64%
Noordelijk Woongebied5.53686%14%73%
Oerle2.50687%13%68%

De grootste buurten

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
ZeelstVeldhoven2.35681%27%19%
VeldhovenVeldhoven2.34184%29%16%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12856%36%44%
D'EkkerVeldhoven2.10468%48%32%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63390%51%10%
ZonderwijkVeldhoven1.58679%47%21%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58594%54%6%
't LookVeldhoven1.26479%42%21%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24961%19%39%
MeerveldhovenVeldhoven1.19969%22%31%
OerleOerle1.09987%25%13%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06995%44%5%
Verspreide huizen ZittardOerle78595%45%5%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47470%31%30%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven11897%0%3%
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle9798%0%2%
ZandoerleOerle5194%0%6%

Buurten per wijk

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Zolders in Veldhoven

12 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle9798%18%79%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven11897%6%92%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06995%14%19%
Verspreide huizen ZittardOerle78595%9%19%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58594%5%6%
ZandoerleOerle5194%20%75%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63390%8%12%
OerleOerle1.09987%16%33%
VeldhovenVeldhoven2.34184%19%23%
ZeelstVeldhoven2.35681%22%19%
ZonderwijkVeldhoven1.58679%12%6%
't LookVeldhoven1.26479%7%14%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Veldhoven:

De Subsidieregeling woningisolatie (geldend vanaf 28-02-2026) geeft eigenaar-bewoners van een grondgebonden koopwoning tot maximaal 1.500 euro per woning, voor onder meer vloer- of bodemisolatie. Voorwaarden: WOZ onder 435.000 euro (peiljaar 2022) en energielabel D t/m G of minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen; tranche 1 loopt tot 31-12-2026, de regeling uiterlijk tot 31-12-2030. Bron

Parkeren en de bus

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

Vragen over een kast op maat in Veldhoven

Wat kost een kast op maat in Veldhoven?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. We werken in de hele gemeente Veldhoven en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Veldhoven?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker en De Kelen.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten