Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Breda

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Breda en Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Breda's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtBredaVeghelTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Breda?

Woningen in Breda

De gemeente Breda telt volgens het CBS 89.383 woningen. 59% is een eengezinswoning, 55% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%) en vóór 1945 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 142 m², een appartement 80 m².

Woningen in de gemeente Breda op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201520%165 m²
vóór 194516%153 m²
1965 tot 197516%139 m²
1945 tot 196515%124 m²
1975 tot 198513%135 m²
1985 tot 199513%128 m²
vanaf 20158%164 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Breda west16.08559%41%47%
Breda noord12.14552%48%40%
Breda oost11.64855%45%54%
Breda noord-west11.05279%21%66%
Breda centrum9.59011%89%26%
Breda zuid-oost9.17664%36%69%
Prinsenbeek5.28188%12%79%
Breda zuid3.93452%48%70%
Teteringen3.68085%15%77%
Bavel3.44288%12%75%
Ulvenhout2.16883%17%76%

De grootste buurten

20 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
BrabantparkBreda oost5.33446%30%54%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96388%35%12%
HeuvelBreda west4.19846%33%54%
TuinzigtBreda west4.11750%38%50%
PrincenhageBreda west4.05269%40%31%
TeteringenTeteringen3.58785%34%15%
YpelaarBreda zuid-oost3.02454%42%46%
BoeimeerBreda zuid2.70954%39%46%
GinnekenBreda zuid-oost2.51471%38%29%
HeusdenhoutBreda oost2.44062%35%38%
Doornbos-LinieBreda noord2.35348%35%52%
BavelBavel2.34289%27%11%
SchorsmolenBreda centrum2.3131%1%99%
BiesdonkBreda noord2.26250%40%50%
ZandbergBreda oost2.22368%45%32%
ChasséBreda centrum2.18111%9%89%
GageldonkBreda noord-west2.07276%50%24%
UlvenhoutUlvenhout2.07083%16%17%
BelcrumBreda noord1.99054%43%46%
HeksenwielBreda noord-west1.96572%40%28%

Buurten per wijk

  • Breda west: Heuvel, Tuinzigt, Princenhage, Westerpark, Haagpoort, Effen-Rith, Steenakker, Liesbos, Heilaar en Hazeldonk
  • Breda noord: Doornbos-Linie, Biesdonk, Belcrum, Wisselaar, Geeren-zuid, Geeren-noord, Waterdonken en Krogten
  • Breda oost: Brabantpark, Heusdenhout, Zandberg, Sportpark, Moleneind-oost en Hoogeind
  • Breda noord-west: Gageldonk, Heksenwiel, Kievitsloop, Kesteren, Overkroeten, Muizenberg, Kroeten, Hagebeemd en Emer
  • Breda centrum: Schorsmolen, Chassé, City, Station, Valkenberg en Fellenoord
  • Breda zuid-oost: Ypelaar, Ginneken, Blauwe Kei, Overakker en Mastbos
  • Prinsenbeek: Prinsenbeek en Buitengebied Prinsenbeek
  • Breda zuid: Boeimeer en Ruitersbos

Zolders in Breda

12 van de 56 buurten in de gemeente Breda. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Buitengebied TeteringenTeteringen53100%6%94%
HeilaarBreda west21598%16%69%
Buitengebied PrinsenbeekPrinsenbeek31897%3%93%
Buitengebied BavelBavel19392%4%87%
HagebeemdBreda noord-west8591%0%87%
BavelBavel2.34289%20%25%
PrinsenbeekPrinsenbeek4.96388%14%19%
OverkroetenBreda noord-west1.30286%4%10%
LiesbosBreda west29986%12%72%
KrogtenBreda noord7486%24%39%
TeteringenTeteringen3.58785%15%17%
KievitsloopBreda noord-west1.77485%4%3%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Breda:

Breda geeft subsidie voor woningisolatie: maximaal 1.000 euro bij zelf isoleren, 1.250 euro voor een woning die door een bedrijf wordt geïsoleerd, plus maximaal 500 euro extra bij biobased materiaal. Voorwaarden zijn onder meer eigen bewoning, bouwjaar voor 1993 en label D t/m G of 2 slecht geïsoleerde bouwdelen; aanvragen kan tot november 2028. Bron

Met de Toekomstbestendig wonen regeling leen je minimaal 2.500 en maximaal 60.000 euro, waarvan maximaal 30.000 euro voor energiemaatregelen zoals isolatie. De rente is 1,6% bij 10 jaar en 1,8% bij 20 jaar; de lening loopt via SVn met een bouwdepot. Bron

Parkeren en de bus

Breda heeft een tijdelijke parkeervergunning voor bedrijven met KvK-inschrijving en een opdracht met adres, duur en werk, voor maximaal een maand per keer en drie keer per jaar. In de Singelzone kost die ongeveer 29,40 euro per maand (maandag tot en met vrijdag) en in de Centrumzone ongeveer 58,95 euro; voor het Stadshart is hij niet te krijgen. Wie het hele jaar in de stad werkt, kan een Zwerfvergunning Zakelijk nemen voor 1200 euro per jaar, en beide vraag je aan via het P-loket. Bron

Breda heeft nu een milieuzone binnen de singels, maar die geldt alleen voor diesel vrachtauto's tot en met emissieklasse 5; bestelwagens en personenauto's mogen er gewoon in. Vanaf 1 januari 2029 voert Breda een zero-emissiezone in voor vracht- en bestelvoertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. Op dezelfde rit werken we in Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Vragen over een kast op maat in Breda

Wat kost een kast op maat in Breda?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout en Bavel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 33,6 km rijden naar Breda, ongeveer 31 minuten. We werken in de hele gemeente Breda en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Breda?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Brabantpark, Prinsenbeek, Heuvel, Tuinzigt en Princenhage.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Breda?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten