Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Veghel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Veghel's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Veghel?

Woningen in Veghel

De gemeente Meierijstad telt volgens het CBS 37.172 woningen. 80% is een eengezinswoning, 69% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%) en 1965 tot 1975 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 161 m², een appartement 91 m².

Woningen in de gemeente Meierijstad op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201521%185 m²
1965 tot 197517%144 m²
1975 tot 198517%146 m²
1985 tot 199514%155 m²
1945 tot 196513%145 m²
vanaf 201510%158 m²
vóór 19458%242 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Veghel15.18478%22%68%
Schijndel10.61079%21%64%
Sint-Oedenrode8.01783%17%72%
Erp3.01290%10%79%

De grootste buurten

20 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Veghel CentrumVeghel1.98221%7%79%
Sint-Oedenrode Centrum NoordSint-Oedenrode1.10229%12%71%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01692%46%8%
Kienehoef ZuidSint-Oedenrode1.00994%59%6%
LaarbundersVeghel99092%49%8%
EerschotSint-Oedenrode96288%45%12%
HoevenbraakSchijndel94885%34%15%
Sint-Oedenrode Centrum ZuidSint-Oedenrode93384%35%16%
De Beemd 1Schijndel88791%43%9%
't Ven WestVeghel88790%44%10%
Veghel Zuid 2Veghel85593%65%7%
't Ven OostVeghel79977%41%23%
LeestVeghel785100%70%0%
HulzebraakSchijndel78384%44%16%
Veghel Zuid 1Veghel71756%33%44%
Bunderse Hoek NoordVeghel68899%55%1%
Boschweg ZuidwestSchijndel68789%34%11%
GrevekeurSchijndel66478%44%22%
BloemenwijkVeghel65588%46%12%
Oranjewijk en DorsveldVeghel64769%38%31%

Buurten per wijk

  • Veghel: Veghel Centrum, Laarbunders, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Veghel Zuid 1, Bunderse Hoek Noord, Bloemenwijk, Oranjewijk en Dorsveld, Erpseweg Zuid en Busselbunders
  • Schijndel: Boschweg Noordoost, Hoevenbraak, De Beemd 1, Hulzebraak, Boschweg Zuidwest, Grevekeur, Plein 1, De Borne 1, Schijndel Centrum 1, Wijbosch, Schijndel Centrum 2 en Hopstraat
  • Sint-Oedenrode: Sint-Oedenrode Centrum Noord, Kienehoef Zuid, Eerschot, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, Nijnsel, Cathalijne en Kinderbos, Boskant, Heikant en Sluitappel, Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen, Kienehoef Noord, Buitengebied Boskant en Armenhoef
  • Erp: Vlaskamp, Bolst, Erp Centrum, Keldonk, Empeldonk, Boerdonk, Erp Zuid, Buitengebied Kraanmeer en Veluwe, Buitengebied Keldonk, Buitengebied Erp, Buitengebied Hurkske en Hoek en Buitengebied Boerdonk

Zolders in Veghel

12 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
LeestVeghel785100%4%4%
BolstErp472100%16%25%
Leest NoordVeghel310100%0%0%
Plein 3Schijndel301100%21%10%
Plein 2Schijndel123100%24%60%
Buitengebied Sportpark en DorshoutVeghel93100%22%71%
Bunderse Hoek NoordVeghel68899%6%16%
Cathalijne en KinderbosSint-Oedenrode53999%8%19%
De ScheifelaarVeghel32699%4%74%
Kienehoef NoordSint-Oedenrode28299%23%23%
BusselbundersVeghel61398%3%7%
ArmenhoefSint-Oedenrode24398%6%9%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Meierijstad:

De Stimuleringslening Duurzaamheid Meierijstad voor particulieren (eigenaar-bewoners, geen rijksmonument) is 2.500 tot 25.000 euro, met vaste rente van 1,5% (hypothecair) of 2,5% (consumptief). De looptijd is 10 jaar tot 15.000 euro en 15 jaar daarboven. Bron

Parkeren en de bus

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Meierijstad staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel, Vught, Oirschot en Eindhoven.

Vragen over een kast op maat in Veghel

Wat kost een kast op maat in Veghel?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. We werken in de hele gemeente Meierijstad en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Veghel?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid en Laarbunders.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Veghel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten