Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Oisterwijk

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Oisterwijk en Moergestel, Haaren en Heukelom.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Oisterwijk's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtOisterwijkVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Oisterwijk?

Woningen in Oisterwijk

De gemeente Oisterwijk telt volgens het CBS 14.575 woningen. 81% is een eengezinswoning, 69% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (21%) en 1995 tot 2015 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 164 m², een appartement 93 m².

Woningen in de gemeente Oisterwijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197521%159 m²
1995 tot 201517%204 m²
1975 tot 198515%145 m²
1985 tot 199515%141 m²
vóór 194512%202 m²
1945 tot 196512%151 m²
vanaf 20158%178 m²

Per wijk

12 van de 19 wijken van de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Pannenschuur2.43684%16%63%
Dorp Moergestel2.29086%14%74%
Dorp Haaren2.16685%15%71%
Waterhoef1.49974%26%57%
Centrum Oisterwijk1.45034%66%48%
't Westend1.23393%7%65%
Bunders978100%0%94%
Levenskerk70492%8%89%
KVL terrein34658%42%59%
Buitengebied Haaren33188%12%80%
Buitengebied Moergestel Zuid-Oost22496%4%89%
Klompven/Eikenven19993%7%90%

De grootste buurten

20 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Dorp HaarenDorp Haaren2.16685%17%15%
omg Pannenschuur CentrumPannenschuur1.58088%58%12%
omg. WaterhoefWaterhoef1.25776%36%24%
omg. Bej.Centrum/MolenPannenschuur85676%38%24%
omg. De Lind/KerkstraatCentrum Oisterwijk85028%10%72%
Omg. Levenskerk/BoomgaardLevenskerk65392%13%8%
omg. Petrus KerkCentrum Oisterwijk60042%21%59%
Omg. PrinsessenbuurtDorp Moergestel54285%17%15%
omg. 'Prinsessen' wijk't Westend51391%25%9%
omg. BundersBunders474100%46%0%
Omg. Achterbos/PapenakkerDorp Moergestel44878%20%22%
omg. 't Seuverick't Westend40193%48%7%
Omg. OostelvoortjesDorp Moergestel35698%42%2%
Omg. KVLKVL terrein34658%22%42%
omg. Dotterpln/WildemanstraatBunders339100%28%0%
Buitengebied HaarenBuitengebied Haaren33188%0%12%
omg. 't Westend't Westend31997%60%3%
Industriebegied StokeindDorp Moergestel29765%21%35%
Omg. KloosterlaanDorp Moergestel27985%19%15%
Omg. Klein BungalowparkDorp Moergestel270100%19%0%

Buurten per wijk

  • Pannenschuur: omg Pannenschuur Centrum en omg. Bej.Centrum/Molen
  • Dorp Moergestel: Omg. Prinsessenbuurt, Omg. Achterbos/Papenakker, Omg. Oostelvoortjes, Industriebegied Stokeind, Omg. Kloosterlaan, Omg. Klein Bungalowpark en Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens
  • Waterhoef: omg. Waterhoef en omg. Burghtweide
  • Centrum Oisterwijk: omg. De Lind/Kerkstraat en omg. Petrus Kerk
  • 't Westend: omg. 'Prinsessen' wijk, omg. 't Seuverick en omg. 't Westend
  • Bunders: omg. Bunders, omg. Dotterpln/Wildemanstraat en omg. Europaln/Hondsbergseln
  • Levenskerk: Omg. Levenskerk/Boomgaard en Omg. Bosweg/Heisteeg

Zolders in Oisterwijk

12 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
omg. BundersBunders474100%17%14%
omg. Dotterpln/WildemanstraatBunders339100%17%37%
Omg. Klein BungalowparkDorp Moergestel270100%23%42%
omg. Europaln/HondsbergselnBunders165100%1%99%
Omg. Groot Bungalowpark/HoefkensDorp Moergestel98100%16%68%
Omg. Bosweg/HeisteegLevenskerk51100%4%96%
Omg. George PerklaanGeorge Perklaan e.o.7699%21%49%
Omg. OostelvoortjesDorp Moergestel35698%18%8%
HeukelomHeukelom11998%20%76%
omg. 't Westend't Westend31997%2%1%
Buitengebied Moergestel Zuid-OostBuitengebied Moergestel Zuid-Oost22496%6%89%
buitengebied Oisterwijk Zuidbuitengebied Oisterwijk Zuid12596%5%89%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Oisterwijk:

Oisterwijk isoleert: eigenaar-bewoners met label D t/m G (of twee slecht geïsoleerde bouwdelen) en WOZ tot €571.000 (peildatum 1 januari 2024) krijgen maximaal €1.200 subsidie en een gratis adviesgesprek, en maximaal €3.500 bij recht op energietoeslag in 2023. Vloer-, dak- en muurisolatie vallen onder de maatregelen en de subsidie is te combineren met de ISDE. Bron

Duurzaamheidslening via SVn: volgens de verordening minimaal €2.500 en maximaal €25.000, met een looptijd van 10 jaar tot €12.500 en 15 jaar daarboven en een vaste rente. De verordening geldt zonder einddatum, maar bij een uitgeput budget worden aanvragen afgewezen. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Oisterwijk betaal je voor parkeren, in Moergestel, Heukelom en Haaren parkeer je gratis. Ligt een bedrijf in de betaalde parkeerzone, dan kan online een parkeervergunning voor medewerkers worden aangevraagd, en voor straten met een blauwe zone is er een parkeerontheffing via het digitaal parkeerloket. Bron

Oisterwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Boxtel, Oirschot, Hilvarenbeek, Vught, Tilburg en Goirle.

Vragen over een kast op maat in Oisterwijk

Wat kost een kast op maat in Oisterwijk?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Moergestel, Haaren en Heukelom?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. We werken in de hele gemeente Oisterwijk en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Oisterwijk?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum, omg. Waterhoef, omg. Bej.Centrum/Molen en omg. De Lind/Kerkstraat.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Oisterwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten