Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Made

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Made's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtMadeVeghelBredaTilburgDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Made?

Woningen in Made

De gemeente Drimmelen telt volgens het CBS 12.425 woningen. 87% is een eengezinswoning, 72% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%) en 1975 tot 1985 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 151 m², een appartement 86 m².

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197518%137 m²
1975 tot 198518%144 m²
1995 tot 201516%177 m²
1945 tot 196515%133 m²
vóór 194513%181 m²
1985 tot 199513%147 m²
vanaf 20158%156 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Made5.76384%16%71%
Terheijden2.81686%14%71%
Lage Zwaluwe1.92090%10%68%
Wagenberg88993%7%81%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%8%77%
Drimmelen23497%3%78%

De grootste buurten

20 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
StuivezandMade1.03882%34%18%
VierendelenMade92978%26%22%
MolenpolderTerheijden81681%45%19%
De MeedeMade78073%15%27%
HondenheiMade75388%39%12%
De DrevenMade65182%13%18%
HoogerheideMade62792%45%8%
Die SwaluwLage Zwaluwe60891%9%9%
Zeggepolder-zuidTerheijden52090%53%10%
VaartkantTerheijden50972%30%28%
MiddelmadeMade40093%25%7%
Wagenberg zuidoostWagenberg38593%23%7%
Wagenberg noordwestWagenberg37693%7%7%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe37491%47%9%
NieuwlandLage Zwaluwe36090%49%10%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34095%13%5%
GriendenLage Zwaluwe33279%44%21%
Terheijden centrumTerheijden30994%62%6%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25886%30%14%
ZilverbergMade24987%23%13%

Buurten per wijk

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Zolders in Made

12 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
KwistgeldpolderLage Zwaluwe111100%2%88%
Kleine SchansTerheijden70100%0%20%
Verspreide huizen Lage ZwaluweLage Zwaluwe61100%0%100%
Drimmelen CentrumDrimmelen18199%35%44%
Verspreide huizen MadeMade13899%2%96%
Terheijden noordwestTerheijden20897%33%36%
HaasdijkMade19897%10%21%
Blauwe SluisLage Zwaluwe7497%11%86%
BergenTerheijden14096%19%49%
Verspreide huizen TerheijdenTerheijden9796%12%84%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34095%36%34%
Terheijden centrumTerheijden30994%8%5%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Drimmelen:

De Subsidieregeling isolatieprogramma is voor eigenaar-bewoners van een koopwoning van vóór 1992 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen, met per doelgroep een maximum van 5.000 (A), 2.200 (B) of 1.150 euro (C) aan werkelijke kosten. De regeling geldt tot 31 december 2028 zolang het budget van 3.389.164 euro niet op is. Bron

Drimmelen biedt een duurzaamheidslening voor energiezuinige maatregelen aan eigenaar-bewoners (18 tot 75 jaar) of kleine verhuurders: 2.500 tot 15.000 euro, 10 jaar looptijd tot 7.500 euro en 15 jaar daarboven, met vaste rente via SVn. Bron

Parkeren en de bus

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

Vragen over een kast op maat in Made

Wat kost een kast op maat in Made?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. We werken in de hele gemeente Drimmelen en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Made?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede en Hondenhei.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten