Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Tilburg

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Tilburg's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtTilburgVeghelBredaMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Tilburg?

Woningen in Tilburg

De gemeente Tilburg telt volgens het CBS 107.966 woningen. 62% is een eengezinswoning, 50% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%) en vóór 1945 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 133 m², een appartement 73 m².

Woningen in de gemeente Tilburg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201521%142 m²
vóór 194517%133 m²
1965 tot 197516%139 m²
1945 tot 196513%113 m²
1985 tot 199512%128 m²
1975 tot 198511%135 m²
vanaf 201510%145 m²

Per wijk

12 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Het Zand6.04546%54%37%
Berkel-Enschot5.98385%15%77%
Heikant5.42647%53%34%
Binnenstad5.05910%90%19%
De Reit4.18628%72%31%
Udenhout3.70088%12%73%
De Hasselt3.44764%36%40%
Groeseind-Hoefstraat3.40168%32%53%
Hoogvenne3.33649%51%50%
Groenewoud3.26178%22%40%
Oerle3.15160%40%39%
Korvel3.05661%39%39%

De grootste buurten

20 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Binnenstad OostBinnenstad1.91612%9%88%
Binnenstad WestBinnenstad1.79711%8%89%
Theresia MiddenTheresia1.31942%30%58%
Bomenbuurt MiddenNoordhoek1.29156%45%44%
ZeshoevenUdenhout1.18190%17%10%
Pastorieklamp WestHet Goirke1.16055%36%45%
UitvindersbuurtTrouwlaan - Uitvindersbuurt1.15245%35%55%
Bouwmeestersbuurt NoordBouwmeester1.11159%46%41%
Hoogvenne WestHoogvenne1.09956%43%44%
Afrikaanderbuurt MiddenOerle1.08144%34%56%
Sint PietersparkGroeseind-Hoefstraat1.08066%49%34%
Kasteel WestDe Hasselt1.07855%40%45%
ZeeheldenbuurtOerle1.03984%65%16%
Heikant Zuid-OostHeikant1.03626%21%74%
Berkel NoordBerkel-Enschot1.02488%30%12%
Staatsliedenbuurt OostKorvel99767%50%33%
Bouwmeestersbuurt ZuidBouwmeester99573%59%27%
TrouwlaanTrouwlaan - Uitvindersbuurt98950%39%50%
Huibeven WestHuibeven93073%52%27%
Notre DameDe Reit92034%20%66%

Buurten per wijk

  • Het Zand: Tiendschuur, Westermarkt, Jagersbuurt West, Het Zand Noord-West, Het Zand Noord-Oost, Jagersbuurt Oost, Luchthavenbuurt West, Luchthavenbuurt Oost, Rooi Pannen, Station Universiteit, Bokhamer West en Bokhamer
  • Berkel-Enschot: Berkel Noord, Koningsoord, Eikenbosch, Ruiven, Rauwbraken, Enschot Midden, Enschot Oost, Berkelse Akkers, Enschotse Akkers, Enschot Zuid, Oostkamer Oost en Buitengebied B-E Noord-West
  • Heikant: Heikant Zuid-Oost, Lijnse Hoek West, Heikant Zuid-West, Heikant West, Heikant Noord-West, Lijnse Hoek Oost, Heikant Oost en Heikant Noord-Oost
  • Binnenstad: Binnenstad Oost, Binnenstad West, Koningsplein en Oude Dijk
  • De Reit: Notre Dame, Kastelenbuurt Noord, Abdij- en Torenbuurt, Sportweg, Universiteit Campus en Kastelenbuurt Zuid
  • Udenhout: Zeshoeven, De Kuil, Achthoeven, De Mortel, Den Bogerd, Groenstraat, Buitengebied Udenhout Noord, Bedrijventerrein Kreitenmolen, Buitengebied Udenhout Zuid-West en Buitengebied Udenhout Zuid-Oost
  • De Hasselt: Kasteel West, Nassaubuurt, Kasteel Oost, Textielbuurt Oost en Textielbuurt West
  • Groeseind-Hoefstraat: Sint Pieterspark, Hoefstraat Zuid, Padua en Hoefstraat Noord

Zolders in Tilburg

12 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
De Blaak Zuid-WestDe Blaak873100%22%9%
De Kievit Noord-OostTuindorp De Kievit650100%1%3%
Huibeven OostHuibeven645100%1%4%
Leeuwerik ZuidLeeuwerik588100%5%3%
Dongewijk NoordDongewijk562100%3%7%
De Kievit Noord-WestTuindorp De Kievit550100%0%6%
Leeuwerik WestLeeuwerik550100%0%0%
Stappegoor ZuidStappegoor537100%29%6%
Leeuwerik OostLeeuwerik532100%7%4%
Heerevelden WestHeerevelden481100%2%2%
Huibeven MiddenHuibeven477100%5%2%
Leeuwerik MiddenLeeuwerik470100%7%7%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Tilburg:

Tilburg heeft een isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een slecht geïsoleerde koopwoning (label D t/m G of minimaal 2 slecht geïsoleerde bouwdelen, WOZ tot 477.000 euro). Per 1 oktober 2026 is de regeling gewijzigd: maximaal 2.250 euro per woning, 70% van de kosten bij een bedrijf of 100% van de materiaalkosten bij zelf isoleren. Bron

De gemeentelijke Stimuleringsregeling 'Aan de slag met je huis' is sinds 8 oktober 2024 beëindigd. Een verzilverlening voor energiebesparende maatregelen of woningaanpassingen kan nog wel worden aangevraagd via Duurzamer Tilburg. Bron

Parkeren en de bus

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen, Kaatsheuvel, Hilvarenbeek en Oisterwijk.

Vragen over een kast op maat in Tilburg

Wat kost een kast op maat in Tilburg?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja. Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. We werken in de hele gemeente Tilburg en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Tilburg?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden en Zeshoeven.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Tilburg?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten