Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Best

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Best.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Best's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtBestVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenGeldrop-MierloWaddinxveenSon en BreugelVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Best?

Woningen in Best

De gemeente Best telt volgens het CBS 13.886 woningen. 80% is een eengezinswoning, 71% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (25%) en 1985 tot 1995 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 154 m², een appartement 84 m².

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201525%179 m²
1985 tot 199517%151 m²
1945 tot 196515%131 m²
1965 tot 197514%143 m²
vanaf 201513%147 m²
1975 tot 198512%156 m²
vóór 19453%186 m²

Per wijk

12 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Naastenbest1.72382%18%55%
Wilhelminadorp1.69277%23%64%
Heivelden1.49178%22%87%
Salderes1.43997%3%81%
Heuveleind1.28793%7%85%
Centrum1.09213%87%41%
Hoge Akker87974%26%68%
De Leeuwerik77872%28%63%
Dijkstraten75690%10%60%
Kantonnier558100%0%78%
Speelheide52498%2%98%
Buitengebied43596%4%87%

De grootste buurten

16 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
NaastenbestNaastenbest1.72382%49%18%
WilhelminadorpWilhelminadorp1.69277%49%23%
HeiveldenHeivelden1.49178%36%22%
SalderesSalderes1.43997%49%3%
HeuveleindHeuveleind1.28793%50%7%
CentrumCentrum1.09213%3%87%
Hoge AkkerHoge Akker87974%46%26%
De LeeuwerikDe Leeuwerik77872%37%28%
DijkstratenDijkstraten75690%54%10%
KantonnierKantonnier558100%64%0%
SpeelheideSpeelheide52498%47%2%
BuitengebiedBuitengebied43596%0%4%
Aarlesche ErvenAarlesche Erven40699%29%1%
BatadorpBatadorp214100%29%0%
Steegsche VeldenSteegsche Velden207100%25%0%
VillawijkVillawijk11579%0%21%

Het Warmteprogramma 2024 wijst Hoge Akker, De Leeuwerik, Batadorp-Noord en Oirschotseweg en omgeving aan als bespaarbuurten, waar eerst isolatie en besparing centraal staan voordat er over een alternatief voor gas wordt besloten. Bron

Zolders in Best

12 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
KantonnierKantonnier558100%4%5%
BatadorpBatadorp214100%46%6%
Steegsche VeldenSteegsche Velden207100%34%14%
Aarlesche ErvenAarlesche Erven40699%22%27%
SpeelheideSpeelheide52498%12%11%
SalderesSalderes1.43997%14%13%
BuitengebiedBuitengebied43596%23%72%
HeuveleindHeuveleind1.28793%8%15%
DijkstratenDijkstraten75690%7%3%
NaastenbestNaastenbest1.72382%5%7%
VillawijkVillawijk11579%0%79%
HeiveldenHeivelden1.49178%6%24%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Best:

De Nadere Subsidieregeling Isolatie en Zonnepanelen (geldend vanaf 28-07-2026, vervalt op 31 december 2027) geeft eigenaar-bewoners van een slecht geïsoleerde grondgebonden woning (label D t/m G of minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen, WOZ tot 484.000 euro, peildatum 1 januari 2022) via een erkend bedrijf 1.500 euro voor één maatregel en 2.250 euro voor twee of meer. Doe-het-zelf is 100% van de materiaalkosten tot 750 euro, met toeslagen voor biobased isolatie en lage inkomens. Bron

Parkeren en de bus

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Best staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel, Veldhoven, Oisterwijk en Veghel.

Vragen over een kast op maat in Best

Wat kost een kast op maat in Best?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Oirschot en Eindhoven?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. We werken in de hele gemeente Best en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Best?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Naastenbest, Wilhelminadorp, Heivelden, Salderes en Heuveleind.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Best?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten