Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Drunen

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Drunen's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtDrunenVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Drunen?

Woningen in Drunen

De gemeente Heusden telt volgens het CBS 20.307 woningen. 84% is een eengezinswoning, 68% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (18%) en 1995 tot 2015 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 152 m², een appartement 89 m².

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197518%135 m²
1995 tot 201518%180 m²
1985 tot 199516%144 m²
1945 tot 196515%130 m²
1975 tot 198515%146 m²
vanaf 201510%160 m²
vóór 19457%219 m²

Per wijk

10 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Drunen8.04083%17%68%
Vlijmen6.95682%18%66%
Oudheusden1.13595%5%58%
Haarsteeg97495%5%86%
Nieuwkuijk92391%9%79%
Heusden77572%28%48%
Elshout73397%3%80%
Herpt31697%3%92%
Hedikthuizen10895%5%84%
Heesbeen6494%6%83%

De grootste buurten

16 van de 17 buurten in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
VijfhoevenVlijmen2.89593%42%7%
Venne-OostDrunen2.58595%52%5%
Venne-WestDrunen2.43278%43%22%
Vlijmen-DorpVlijmen2.03363%19%37%
VliedbergVlijmen2.02886%46%14%
Braken-OostDrunen1.33592%36%8%
Braken-WestDrunen1.28378%35%22%
OudheusdenOudheusden1.13595%55%5%
HaarsteegHaarsteeg97495%11%5%
NieuwkuijkNieuwkuijk92391%21%9%
HeusdenHeusden77572%40%28%
ElshoutElshout73397%18%3%
Centrum DrunenDrunen40519%6%81%
HerptHerpt31697%9%3%
HedikhuizenHedikthuizen10895%0%5%
HeesbeenHeesbeen6494%0%6%

Buurten per wijk

  • Drunen: Venne-Oost, Venne-West, Braken-Oost, Braken-West en Centrum Drunen
  • Vlijmen: Vijfhoeven, Vlijmen-Dorp en Vliedberg

In Heusden bestaat een beschermd stadsgezicht vesting Heusden. De Commissie Ruimtelijke Kwaliteit adviseert de gemeente daarover en over de monumentenzorg bij aanvragen voor een omgevingsvergunning voor bouwen. Bron

Zolders in Drunen

12 van de 17 buurten in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
ElshoutElshout73397%15%52%
HerptHerpt31697%18%60%
Venne-OostDrunen2.58595%9%13%
OudheusdenOudheusden1.13595%5%7%
HaarsteegHaarsteeg97495%27%51%
HedikhuizenHedikthuizen10895%12%83%
HeesbeenHeesbeen6494%9%84%
VijfhoevenVlijmen2.89593%11%18%
Braken-OostDrunen1.33592%18%20%
NieuwkuijkNieuwkuijk92391%18%40%
VliedbergVlijmen2.02886%10%8%
Venne-WestDrunen2.43278%6%12%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Heusden:

Isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een koopwoning met energielabel D tot en met G of twee slecht geïsoleerde bouwdelen en een WOZ-waarde onder 480.000 euro; een vloer telt als slecht geïsoleerd bij minder dan 5 cm of Rc 1,3 of lager. De maatregelen moeten tussen 1 januari 2025 en 31 december 2028 zijn uitgevoerd, het totale budget is 805.000 euro en aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Een bedrag per maatregel staat niet op de pagina. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Heusden (Drunen, Vlijmen, Heusden) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught, Den Bosch, Tilburg en Oisterwijk.

Vragen over een kast op maat in Drunen

Wat kost een kast op maat in Drunen?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. We werken in de hele gemeente Heusden en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Drunen?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Vijfhoeven, Venne-Oost, Venne-West, Vlijmen-Dorp en Vliedberg.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Drunen?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten