Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Baarle-Nassau

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Baarle-Nassau en Castelre en Ulicoten.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Baarle-Nassau's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtBaarle-NassauVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Baarle-Nassau?

Woningen in Baarle-Nassau

De gemeente Baarle-Nassau telt volgens het CBS 3.137 woningen. 84% is een eengezinswoning, 70% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (20%) en 1995 tot 2015 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 177 m², een appartement 100 m².

Woningen in de gemeente Baarle-Nassau op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197520%161 m²
1995 tot 201516%186 m²
vóór 194515%244 m²
vanaf 201513%155 m²
1945 tot 196512%178 m²
1985 tot 199512%154 m²
1975 tot 198511%154 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Baarle-Nassau. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Baarle-Nassau2.52683%17%67%
Ulicoten49595%5%81%
Castelré6591%9%86%

De grootste buurten

8 van de 10 buurten in de gemeente Baarle-Nassau. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Centrumgebied Baarle-NassauBaarle-Nassau64450%15%50%
Buitengebied Baarle-NassauBaarle-Nassau59491%4%9%
Dorp NoordBaarle-Nassau58896%37%4%
HoogbraakBaarle-Nassau58494%41%6%
Kern UlicotenUlicoten27294%15%6%
Buitengebied UlicotenUlicoten22396%0%4%
CastelréCastelré6591%0%9%
LoverenBaarle-Nassau6092%7%8%

Buurten per wijk

  • Baarle-Nassau: Centrumgebied Baarle-Nassau, Buitengebied Baarle-Nassau, Dorp Noord, Hoogbraak, Loveren, Goordonk en Bedrijventerrein De Geer
  • Ulicoten: Kern Ulicoten en Buitengebied Ulicoten

Baarle-Nassau is verweven met het Belgische Baarle-Hertog: een deel van de huizen in het dorp ligt in Belgische enclaves. Voor werk op een Belgisch adres gelden Belgische regels; vraag het ons vooraf, dan kijken we of we kunnen komen. Bron

Zolders in Baarle-Nassau

8 van de 10 buurten in de gemeente Baarle-Nassau. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Dorp NoordBaarle-Nassau58896%17%22%
Buitengebied UlicotenUlicoten22396%15%81%
HoogbraakBaarle-Nassau58494%9%24%
Kern UlicotenUlicoten27294%21%43%
LoverenBaarle-Nassau6092%22%55%
Buitengebied Baarle-NassauBaarle-Nassau59491%10%74%
CastelréCastelré6591%3%88%
Centrumgebied Baarle-NassauBaarle-Nassau64450%12%12%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Baarle-Nassau:

De Subsidieregeling Lokale Aanpak Isolatie 2026-2028 geeft eigenaar-bewoners van een woning van vóór 1993 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen en WOZ onder 477.000 euro maximaal 100% van de kosten tot 1.500 euro per woning, plus maximaal 500 euro voor biobased materiaal. Aanvragen kan tot en met 30 juni 2028, uitsluitend via het Duurzaam Bouwloket, binnen een plafond van 362.114 euro. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Baarle-Nassau ligt een parkeerverbodszone die aansluit op de blauwe zone: daar mag alleen in parkeervakken worden geparkeerd. De gemeente plaatst extra borden (onder meer Burgemeester de Grauwstraat, Kerkstraat en Limfalaan) en zegt dat er binnen 150 meter voldoende alternatieve parkeerplaatsen zijn. Bron

Baarle-Nassau staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 28,2 km rijden naar Baarle-Nassau, ongeveer 29 minuten. Op dezelfde rit werken we in Alphen-Chaam, Goirle, Hilvarenbeek, Tilburg, Rijen en Breda.

Vragen over een kast op maat in Baarle-Nassau

Wat kost een kast op maat in Baarle-Nassau?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Castelre en Ulicoten?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 28,2 km rijden naar Baarle-Nassau, ongeveer 29 minuten. We werken in de hele gemeente Baarle-Nassau en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Baarle-Nassau?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Centrumgebied Baarle-Nassau, Buitengebied Baarle-Nassau, Dorp Noord, Hoogbraak en Kern Ulicoten.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Baarle-Nassau?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten