Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Waalwijk

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Waalwijk en Sprang-Capelle en Waspik.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Waalwijk's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtWaalwijkVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Waalwijk?

Woningen in Waalwijk

De gemeente Waalwijk telt volgens het CBS 22.980 woningen. 75% is een eengezinswoning, 61% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (19%) en 1965 tot 1975 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 134 m², een appartement 80 m².

Woningen in de gemeente Waalwijk op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201519%147 m²
1965 tot 197518%124 m²
1975 tot 198516%130 m²
1945 tot 196515%117 m²
1985 tot 199512%131 m²
vóór 194511%157 m²
vanaf 20159%151 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Waalwijk14.34369%31%58%
Sprang-Capelle6.14184%16%65%
Waspik2.29991%9%69%

De grootste buurten

16 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
CentrumWaalwijk2.72337%18%63%
ZanddonkWaalwijk2.07593%59%7%
BesoyenWaalwijk1.86663%26%37%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85067%39%33%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80787%39%13%
Waspik benedenWaspik1.71888%17%12%
LaageindeWaalwijk1.69064%45%36%
BloemenoordWaalwijk1.39475%46%25%
MeerdijkWaalwijk1.28685%20%15%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25396%12%4%
SprangSprang-Capelle1.22393%21%7%
AntoniusparochieWaalwijk1.15488%50%12%
BaardwijkWaalwijk1.02064%22%36%
De HoefWaalwijk94680%54%20%
Waspik bovenWaspik54298%15%2%
EikendonkWaalwijk11319%0%81%

Buurten per wijk

  • Waalwijk: Centrum, Zanddonk, Besoyen, Laageinde, Bloemenoord, Meerdijk, Antoniusparochie, Baardwijk, De Hoef, Eikendonk, Industrieterrein Zanddonk en Buitengebied Waalwijk Noord
  • Sprang-Capelle: Landgoed Driessen, Vrijhoeve, Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang en Buitengebied Capelle
  • Waspik: Waspik beneden, Waspik boven, Industrieterrein Waspik en Buitengebied Waspik

De gemeente richt de intensieve isolatieaanpak op buurten met veel woningen uit de jaren 60, 70 en 80. Bijna 30 procent van de woningen (6000) heeft energielabel B en de overige 15.000 woningen moeten nog beter geïsoleerd worden. Bron

Zolders in Waalwijk

12 van de 23 buurten in de gemeente Waalwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Waspik bovenWaspik54298%29%40%
Capelle / Nieuwe VaartSprang-Capelle1.25396%12%62%
ZanddonkWaalwijk2.07593%4%3%
SprangSprang-Capelle1.22393%24%33%
Waspik benedenWaspik1.71888%25%35%
AntoniusparochieWaalwijk1.15488%9%6%
VrijhoeveSprang-Capelle1.80787%11%15%
MeerdijkWaalwijk1.28685%22%31%
De HoefWaalwijk94680%2%5%
BloemenoordWaalwijk1.39475%4%3%
Landgoed DriessenSprang-Capelle1.85067%7%5%
LaageindeWaalwijk1.69064%2%1%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Waalwijk:

Isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een koopwoning gebouwd vóór 1993 met label D t/m G (of twee slecht geïsoleerde bouwdelen) en WOZ tot €461.000 (2024). Via een erkend bedrijf maximaal €1.600 (één maatregel) of €2.500 (twee of meer) bij WOZ onder €300.000 of energietoeslag, €1.200 of €1.800 bij WOZ van €300.000 tot €461.000, en €1.000 bij doe-het-zelf; vloerisolatie hoort bij de maatregelen, uitvoering tussen 1 januari 2023 en 31 december 2028. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Waalwijk geldt betaald parkeren op maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op vrijdagavond (koopavond) tot 21.00 uur. Bewoners, bedrijven en hun werknemers in het gebied net buiten de betaalde zone die geen eigen parkeergelegenheid hebben, kunnen in aanmerking komen voor een parkeervergunning. Bron

Waalwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. Op dezelfde rit werken we in Kaatsheuvel, Drunen, Dongen, Raamsdonksveer, Tilburg en Vught.

Vragen over een kast op maat in Waalwijk

Wat kost een kast op maat in Waalwijk?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Sprang-Capelle en Waspik?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19 km rijden naar Waalwijk, ongeveer 23 minuten. We werken in de hele gemeente Waalwijk en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Waalwijk?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Centrum, Zanddonk, Besoyen, Landgoed Driessen en Vrijhoeve.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Waalwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten