Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Etten-Leur

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Etten-Leur.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Etten-Leur's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtEtten-LeurVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelKaatsheuvelBestVeldhovenLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Etten-Leur?

Woningen in Etten-Leur

De gemeente Etten-Leur telt volgens het CBS 20.471 woningen. 78% is een eengezinswoning, 64% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (28%) en 1965 tot 1975 (19%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 138 m², een appartement 84 m².

Woningen in de gemeente Etten-Leur op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201528%157 m²
1965 tot 197519%127 m²
1975 tot 198516%130 m²
1985 tot 199514%132 m²
vanaf 201511%139 m²
1945 tot 196510%123 m²
vóór 19453%219 m²

Per wijk

7 van de 9 wijken van de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Noord woongebied8.36380%20%66%
Zuid woongebied5.93076%24%64%
Midden woongebied5.07175%25%56%
Zuid landelijk gebied45398%2%89%
Noord landelijk gebied38199%1%67%
Midden landelijk gebied8198%2%89%
Zuid bedrijventerrein West7192%8%89%

De grootste buurten

20 van de 46 buurten in de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Het HooghuisMidden woongebied2.31684%52%16%
SchoenmakershoekNoord woongebied1.56081%49%19%
De KeenNoord woongebied1.43281%50%19%
Grauwe Polder 3Zuid woongebied83987%61%13%
Sander-Banken 3Noord woongebied74799%52%1%
Banakkers 3Zuid woongebied74485%49%15%
Grauwe Polder 4Zuid woongebied71890%52%10%
Centrum Oost 1Midden woongebied71073%31%27%
Centrum Oost 2Midden woongebied60976%43%24%
Centrum Oost 3Midden woongebied60534%15%66%
De GrientNoord woongebied59592%47%8%
Sander-Banken 4Noord woongebied57160%38%40%
Grauwe Polder 1Zuid woongebied56680%49%20%
Hoge NeerstraatZuid woongebied54992%55%8%
Centrum West 1Midden woongebied53268%41%32%
Centrum ZuidZuid woongebied46313%6%87%
De StreekZuid woongebied44797%53%3%
Grauwe Polder 5Zuid woongebied42625%16%75%
Noord 2Noord woongebied41870%42%30%
Banakkers 1Zuid woongebied41388%55%12%

Buurten per wijk

  • Noord woongebied: Schoenmakershoek, De Keen, Sander-Banken 3, De Grient, Sander-Banken 4, Noord 2, Baai 1, Baai 2, Noord 3, Baai 4, Baai 3 en Noord 1
  • Zuid woongebied: Grauwe Polder 3, Banakkers 3, Grauwe Polder 4, Grauwe Polder 1, Hoge Neerstraat, Centrum Zuid, De Streek, Grauwe Polder 5, Banakkers 1, Banakkers 2, Banakkers 4 en Grauwe Polder 2
  • Midden woongebied: Het Hooghuis, Centrum Oost 1, Centrum Oost 2, Centrum Oost 3, Centrum West 1 en Centrum West 2
  • Zuid landelijk gebied: Zuid landelijk gebied 2, Zuid landelijk gebied 3, Zuid landelijk gebied 4 en Zuid landelijk gebied 1
  • Noord landelijk gebied: Noord landelijk gebied 1, Noord landelijk gebied 2, Noord landelijk gebied 4 en Noord landelijk gebied 3

In de Transitievisie Warmte staan 5.880 woningen uit de bouwjaren 1946 tot en met 1974, de grootste bouwjaarklasse van de gemeente. Voor isolatie kiest de gemeente buurtgerichte focuswijken: Noord/Baai, Centrum Oost en de oudste delen van Grouwe Polder. Bron

Zolders in Etten-Leur

12 van de 46 buurten in de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Centrum West 2Midden woongebied299100%0%24%
Grauwe Polder 2Zuid woongebied217100%0%12%
Noord landelijk gebied 1Noord landelijk gebied210100%2%50%
Zuid landelijk gebied 1Zuid landelijk gebied89100%7%93%
Noord landelijk gebied 2Noord landelijk gebied73100%5%95%
Sander-Banken 3Noord woongebied74799%5%18%
Baai 4Noord woongebied35099%2%3%
Zuid landelijk gebied 4Zuid landelijk gebied9599%13%86%
Midden landelijk gebiedMidden landelijk gebied8198%2%95%
Noord landelijk gebied 4Noord landelijk gebied6298%6%92%
De StreekZuid woongebied44797%8%21%
Zuid landelijk gebied 2Zuid landelijk gebied14897%11%86%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Etten-Leur:

De Subsidieregeling verduurzaming Etten-Leur 2026 vergoedt voor vloerisolatie 100% van de kosten tot 1.000 euro (1.250 euro bij biobased materiaal), voor eigenaar-bewoners van een bestaande particuliere eengezinswoning. Voorwaarden: Rd-waarde van minimaal 3,5, minimaal 20 m2 en een energieadvies of warmtescan; aanvragen kan van 1 juli 2026 tot en met 1 november 2028 binnen het plafond van 1.100.000 euro. Bron

Parkeren en de bus

De gemeente kent onder meer de parkeervergunningen 'Parkeren voor dienstverleners centrum', 'Parkeren voor werknemers centrum' en 'Parkeren voor ondernemers'. Prijzen en voorwaarden staan niet op de overzichtspagina, voor bedrijfsbussen verwijst de gemeente naar telefoonnummer 14 076. Bron

Etten-Leur staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout, Made, Rijen, Raamsdonksveer en Dongen.

Vragen over een kast op maat in Etten-Leur

Wat kost een kast op maat in Etten-Leur?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Breda en Oosterhout?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. We werken in de hele gemeente Etten-Leur en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Etten-Leur?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Het Hooghuis, Schoenmakershoek, De Keen, Grauwe Polder 3 en Sander-Banken 3.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Etten-Leur?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten