Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Eindhoven

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Eindhoven.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Eindhoven's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtEindhovenVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Eindhoven?

Woningen in Eindhoven

De gemeente Eindhoven telt volgens het CBS 122.956 woningen. 57% is een eengezinswoning, 44% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1945 tot 1965 (20%) en 1965 tot 1975 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 132 m², een appartement 71 m².

Woningen in de gemeente Eindhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1945 tot 196520%110 m²
1965 tot 197516%125 m²
1995 tot 201516%158 m²
vóór 194514%131 m²
1975 tot 198511%142 m²
1985 tot 199511%144 m²
vanaf 201511%133 m²

Per wijk

12 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Oud-Strijp9.35432%68%30%
Erp9.21554%46%32%
Aanschot8.57487%13%61%
Ontginning7.83758%42%42%
Putten6.97276%24%46%
Oud-Gestel6.95855%45%33%
Centrum6.9526%94%18%
Achtse Molen6.73990%10%77%
Oud-Woensel6.48428%72%17%
Oud-Stratum6.47639%61%42%
Dommelbeemd6.10874%26%51%
Begijnenbroek6.00350%50%48%

De grootste buurten

20 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Blixembosch-OostAanschot2.87192%51%8%
KronehoefErp2.76935%23%65%
GeneralenbuurtBegijnenbroek2.69455%42%45%
Woensel-WestErp2.57168%52%32%
VaartbroekDommelbeemd2.49868%49%32%
PrinsejagtOntginning2.43460%42%40%
BinnenstadCentrum2.3827%6%93%
TempelAanschot2.34785%62%15%
Strijp SOud-Strijp2.2850%0%100%
GrasrijkMeerhoven2.27681%58%19%
PhilipsdorpOud-Strijp2.23337%25%63%
Woenselse HeideAanschot2.19681%64%19%
SchootOud-Strijp2.18631%20%69%
HemelrijkenOud-Woensel2.09138%29%62%
EckartDommelbeemd2.06062%48%38%
't HofkeOud-Tongelre1.95954%31%46%
Het VenHalve Maan1.91974%52%26%
Muschberg, GeestenbergOud-Tongelre1.89874%57%26%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88896%66%4%
JagershoefOntginning1.76865%51%35%

Buurten per wijk

  • Oud-Strijp: Strijp S, Philipsdorp, Schoot, Eliasterrein, Vonderkwartier, Schouwbroek en Engelsbergen
  • Erp: Kronehoef, Woensel-West, Mensfort, Rapenland, Barrier en Vredeoord
  • Aanschot: Blixembosch-Oost, Tempel, Woenselse Heide, Blixembosch-West en Castiliëlaan
  • Ontginning: Prinsejagt, Jagershoef, Vlokhoven, 't Hool, Winkelcentrum en Driehoeksbos
  • Putten: Burghplan, Kruidenbuurt, Sintenbuurt, Tivoli, Gijzenrooi, Nieuwe Erven, Puttense Dreef, Schuttersbosch en Riel
  • Oud-Gestel: Bennekel-West, Gagelbosch, Bennekel-Oost, Genderdal, Blaarthem, Rapelenburg en Gennep
  • Centrum: Binnenstad, Bergen, Witte Dame, TU-terrein en Fellenoord
  • Achtse Molen: Achtse Barrier-Spaaihoef, Achtse Barrier-Hoeven, Achtse Barrier-Gunterslaer, Kerkdorp Acht en Kapelbeemd

Zolders in Eindhoven

12 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
HeesterakkerDommelbeemd1.078100%1%3%
Blixembosch-WestAanschot772100%8%17%
Oude Gracht-OostBegijnenbroek561100%8%13%
LuytelaerDommelbeemd428100%22%25%
SchuttersboschPutten323100%4%83%
RoostenKortonjo264100%26%41%
KoudenhovenOud-Tongelre222100%15%41%
OoievaarsnestGestelse Ontginning36699%5%33%
GijzenrooiPutten73198%7%19%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88896%2%7%
Puttense DreefPutten52593%2%28%
Blixembosch-OostAanschot2.87192%6%17%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Eindhoven:

Eigenaar-bewoners krijgen 1.250 euro per woning voor isolatie en glas, plus 500 euro bij biobased isolatiemateriaal. Aanvragen kan van 6 oktober 2025 tot en met 1 oktober 2028; het plafond tot eind 2026 is 1.400.000 euro. De woning moet gebouwd zijn in of voor 1991, label D t/m G hebben (of aantoonbaar slecht geïsoleerd zijn) en een WOZ-waarde van maximaal 457.000 euro. Bron

Parkeren en de bus

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot, Boxtel, Veghel en Oisterwijk.

Vragen over een kast op maat in Eindhoven

Wat kost een kast op maat in Eindhoven?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Veldhoven en Best?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. We werken in de hele gemeente Eindhoven en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Eindhoven?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West en Vaartbroek.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Eindhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten