Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Raamsdonksveer

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Raamsdonksveer's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtRaamsdonksveerVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Raamsdonksveer?

Woningen in Raamsdonksveer

De gemeente Geertruidenberg telt volgens het CBS 10.225 woningen. 78% is een eengezinswoning, 62% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (20%) en 1965 tot 1975 (19%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 139 m², een appartement 85 m².

Woningen in de gemeente Geertruidenberg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198520%134 m²
1965 tot 197519%125 m²
1995 tot 201518%158 m²
1985 tot 199515%137 m²
1945 tot 196512%115 m²
vóór 194510%191 m²
vanaf 20156%143 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Raamsdonksveer5.66280%20%61%
Geertruidenberg3.52672%28%61%
Raamsdonk95992%8%75%

De grootste buurten

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18976%28%24%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37888%49%12%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56862%40%38%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23471%44%29%
RaamsdonkRaamsdonk90492%26%8%
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg68698%63%2%
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer7017%0%83%
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk5598%0%2%

Buurten per wijk

  • Raamsdonksveer: Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Verspreide huizen Raamsdonksveer en Industrieterrein Dombosch
  • Geertruidenberg: Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dongeoever Amerkant
  • Raamsdonk: Raamsdonk en Verspreide huizen Raamsdonk

De vesting Geertruidenberg is een beschermd stadsgezicht. Volgens de beleidsregels van de gemeente is de bescherming het strengst rond de Markt, en is voor zonnepanelen op de voor- of zijgevel van een gebouw in het beschermde gebied een vergunning nodig. Bron

Zolders in Raamsdonksveer

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg68698%4%3%
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk5598%7%91%
RaamsdonkRaamsdonk90492%15%33%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37888%6%8%
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18976%18%13%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23471%2%5%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56862%4%3%
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer7017%3%14%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Geertruidenberg:

Subsidieregeling Nationaal Isolatieprogramma (NIP): maximaal 1.800 euro bij biobased isolatiemateriaal en 1.500 euro bij ander materiaal, voor eigenaar-bewoners met energielabel D tot en met G (of label C met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen). Vloer- of bodemisolatie komt in aanmerking vanaf 20 m2 en Rd 3,5; de isolatie moet na 1-1-2023 zijn aangebracht en bij een te laag gemeentebudget kunnen aanvragen worden afgewezen. Bron

De SVn Duurzaamheidslening van de gemeente Geertruidenberg heeft een rente van ongeveer 1,7% (medio 2024), een minimum van 2.500 euro, een maximum van 15.000 euro en een looptijd tot 15 jaar. Bron

Parkeren en de bus

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Geertruidenberg (Raamsdonksveer, Geertruidenberg, Raamsdonk) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen, Kaatsheuvel, Waalwijk en Rijen.

Vragen over een kast op maat in Raamsdonksveer

Wat kost een kast op maat in Raamsdonksveer?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. We werken in de hele gemeente Geertruidenberg en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Raamsdonksveer?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West en Raamsdonk.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Raamsdonksveer?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten