Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Vught

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Vught en Cromvoirt en Helvoirt.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Vught's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtVughtVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Vught?

Woningen in Vught

De gemeente Vught telt volgens het CBS 14.352 woningen. 76% is een eengezinswoning, 65% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd vóór 1945 (17%) en 1985 tot 1995 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 162 m², een appartement 90 m².

Woningen in de gemeente Vught op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194517%187 m²
1985 tot 199516%145 m²
1945 tot 196515%143 m²
1965 tot 197515%158 m²
1995 tot 201514%196 m²
1975 tot 198513%157 m²
vanaf 201510%176 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Vught6.24669%31%67%
Vught-Zuid5.41779%21%57%
Helvoirt2.13986%14%75%
Cromvoirt37497%3%75%

De grootste buurten

19 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
CentrumVught2.11452%23%48%
HelvoirtHelvoirt1.78585%16%15%
De BaarzenVught-Zuid1.34783%51%17%
Molenstraat en omgevingVught-Zuid1.30180%47%20%
SchoonveldVught1.27979%39%21%
De Vughtse HoevenVught-Zuid1.19784%47%16%
VijverhofVught-Zuid96162%37%38%
Taalstraat en omgevingVught92755%21%45%
Loyolaan en omgevingVught86090%24%10%
Voorburg en omgevingVught-Zuid40988%49%12%
LoonsebaanVught40794%14%6%
Vughtse Heide en LunettenVught38170%28%30%
CromvoirtCromvoirt32997%13%3%
VillaparkVught26399%0%1%
BergenshuizenVught-Zuid13395%0%5%
DistelbergHelvoirt12385%0%15%
Verspr huizen Gijzel Raam en MolenstrHelvoirt11895%0%5%
Verspr huizen Helvoirtse HeideHelvoirt7491%0%9%
BleijendijkVught-Zuid5897%2%3%

Buurten per wijk

  • Vught: Centrum, Schoonveld, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving, Loonsebaan, Vughtse Heide en Lunetten, Villapark en Gement
  • Vught-Zuid: De Baarzen, Molenstraat en omgeving, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Voorburg en omgeving, Bergenshuizen, Bleijendijk en Verspr huizen Schorvert en omgeving
  • Helvoirt: Helvoirt, Distelberg, Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr, Verspr huizen Helvoirtse Heide en Verspr huizen Brokkenbroek en Laar
  • Cromvoirt: Cromvoirt en Verspreide huizen Cromvoirt

Zolders in Vught

12 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
VillaparkVught26399%17%81%
CromvoirtCromvoirt32997%23%48%
BleijendijkVught-Zuid5897%19%72%
BergenshuizenVught-Zuid13395%17%79%
Verspr huizen Gijzel Raam en MolenstrHelvoirt11895%19%75%
LoonsebaanVught40794%15%59%
Verspr huizen Helvoirtse HeideHelvoirt7491%3%88%
Loyolaan en omgevingVught86090%23%30%
Voorburg en omgevingVught-Zuid40988%7%8%
HelvoirtHelvoirt1.78585%29%28%
DistelbergHelvoirt12385%10%76%
De Vughtse HoevenVught-Zuid1.19784%3%8%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Vught:

De Subsidieregeling Lokale Aanpak Isolatie gemeente Vught 2026 (geldend 15-04-2026 tot en met 31-12-2029) is voor eigenaar-bewoners van een slecht geïsoleerde grondgebonden woning met een WOZ-waarde tot 636.000 euro (peildatum 1 januari 2022), energielabel D tot en met G. Subsidie is 100% van de kosten tot maximaal 1.500 euro per woning inclusief btw (doe-het-zelf 1.250 euro) en vloerisolatie komt in aanmerking. Het subsidieplafond is 1.040.791,78 euro, toegekend op volgorde van complete aanvragen. Bron

De gemeenteraad stelde op 26 oktober 2023 de Verordening (zakelijke) Stimuleringslening duurzaamheid vast, met 1.500.000 euro als revolverend fonds bij SVn. Voor eigenaar-bewoners en huurders (met toestemming van de verhuurder; een aanvrager jonger dan 76 jaar) is er een lening tegen 1,7% rente: 2.500 tot 15.000 euro met maximaal 15 jaar looptijd, of voor eigenaar-bewoners 15.000 tot 25.000 euro met 30 jaar looptijd. De lening kan nooit hoger zijn dan de kosten min ontvangen subsidies en is er zolang het budget strekt. Bron

Parkeren en de bus

Vught staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel, Drunen, Oisterwijk en Waalwijk.

Vragen over een kast op maat in Vught

Wat kost een kast op maat in Vught?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. We werken in de hele gemeente Vught en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Vught?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Centrum, Helvoirt, De Baarzen, Molenstraat en omgeving en Schoonveld.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Vught?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten