Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Oosterhout

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Oosterhout en Dorst, Den Hout en Oosteind.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Oosterhout's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtOosterhoutVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Oosterhout?

Woningen in Oosterhout

De gemeente Oosterhout telt volgens het CBS 26.790 woningen. 73% is een eengezinswoning, 61% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (22%) en 1975 tot 1985 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 143 m², een appartement 83 m².

Woningen in de gemeente Oosterhout op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197522%134 m²
1975 tot 198518%132 m²
1995 tot 201517%170 m²
1985 tot 199516%135 m²
vanaf 201511%157 m²
1945 tot 196510%130 m²
vóór 19456%173 m²

Per wijk

12 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Dommelbergen5.75492%8%64%
Oosterheide4.03466%34%42%
Slotjes4.00258%42%52%
Oosterhout-Centrum3.54138%62%51%
Vrachelen3.13975%25%76%
Strijen1.59889%11%54%
West1.44584%16%73%
Dorst1.26195%5%87%
Leijsenakkers62799%1%84%
Oosteind51397%3%87%
Den Hout481100%0%91%
Industrieterrein Zuid57100%0%93%

De grootste buurten

20 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
CentrumOosterhout-Centrum3.54138%20%62%
Slotjes-MiddenSlotjes2.28855%33%45%
Vrachelen-NoordVrachelen1.11172%43%28%
DorstDorst1.09295%34%5%
Slotjes-WestSlotjes1.08751%15%49%
SchildersbuurtDommelbergen1.03798%59%2%
Oud-WestWest91183%36%17%
BeemdenbuurtDommelbergen86982%52%18%
VogelbuurtStrijen84393%62%7%
Vrachelen-ZuidwestVrachelen83671%35%29%
StaatsliedenbuurtDommelbergen83480%51%20%
NatuurkundigenbuurtOosterheide82675%49%25%
ComponistenbuurtOosterheide79975%45%25%
BloemenbuurtOosterheide77766%45%34%
KastelenbuurtStrijen75585%53%15%
KruidenbuurtDommelbergen74390%61%10%
SchrijversbuurtOosterheide71091%65%9%
PaterserfOosterheide71010%6%90%
Vrachelen-NoordwestVrachelen66288%40%12%
Slotjes-OostSlotjes62780%27%20%

Buurten per wijk

  • Dommelbergen: Schildersbuurt, Beemdenbuurt, Staatsliedenbuurt, Kruidenbuurt, Sterrenbuurt, Donkenbuurt, Dammenbuurt en Larenbuurt
  • Oosterheide: Natuurkundigenbuurt, Componistenbuurt, Bloemenbuurt, Schrijversbuurt, Paterserf en De Warande
  • Slotjes: Slotjes-Midden, Slotjes-West en Slotjes-Oost
  • Vrachelen: Vrachelen-Noord, Vrachelen-Zuidwest, Vrachelen-Noordwest en Vrachelen-Zuidoost
  • Strijen: Vogelbuurt en Kastelenbuurt
  • West: Oud-West en Kanaleneiland
  • Dorst: Dorst, Buitengebied Dorst-Zuid, Steenoven en Bosgebied Dorst

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Zolders in Oosterhout

12 van de 43 buurten in de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
SterrenbuurtDommelbergen620100%2%0%
Den HoutDen Hout412100%22%55%
MolenbuurtLeijsenakkers282100%17%32%
Buitengebied Dorst-ZuidDorst89100%7%65%
Buitengebied-Oosteind-ZuidOosteind71100%14%86%
Buitengebied Den HoutDen Hout69100%17%83%
Industrieterrein Vijf EikenIndustrieterrein Zuid55100%44%11%
LarenbuurtDommelbergen51199%0%5%
LeijsenakkersLeijsenakkers34599%19%25%
SchildersbuurtDommelbergen1.03798%4%12%
DonkenbuurtDommelbergen57496%2%0%
OosteindOosteind41296%21%54%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Oosterhout:

De Subsidieregeling lokaal isolatieprogramma is voor eigenaar-bewoners van een grondgebonden koopwoning van vóór 1993 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen of label D t/m G. Het maximum is 2.500 euro (doelgroep A) of 1.500 euro (doelgroep B) incl. btw, bij uitvoering door een aangesloten aannemer; aanvragen kan tot en met 31 december 2028 binnen een plafond van 3.553.000 euro. Bron

Parkeren en de bus

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer, Rijen, Breda en Kaatsheuvel.

Vragen over een kast op maat in Oosterhout

Wat kost een kast op maat in Oosterhout?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. We werken in de hele gemeente Oosterhout en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Oosterhout?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Centrum, Slotjes-Midden, Vrachelen-Noord, Dorst en Slotjes-West.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Oosterhout?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten