Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Alphen-Chaam

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Alphen-Chaam en Chaam, Galder en Strijbeek.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Alphen-Chaam's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtAlphen-ChaamVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Alphen-Chaam?

Woningen in Alphen-Chaam

De gemeente Alphen-Chaam telt volgens het CBS 4.624 woningen. 89% is een eengezinswoning, 75% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%) en 1965 tot 1975 (19%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 181 m², een appartement 102 m².

Woningen in de gemeente Alphen-Chaam op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201520%177 m²
1965 tot 197519%173 m²
1975 tot 198514%164 m²
vóór 194513%242 m²
1985 tot 199512%160 m²
1945 tot 196511%191 m²
vanaf 201511%163 m²

Per wijk

5 van de 6 wijken van de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Alphen1.94190%10%75%
Chaam1.91785%15%73%
Galder46697%3%83%
Strijbeek14296%4%82%
Ulvenhout AC13499%1%87%

De grootste buurten

16 van de 19 buurten in de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Zuidoost AlphenAlphen55390%21%10%
Buitengebied ChaamChaam51890%0%10%
Noordoost AlphenAlphen51390%29%10%
ElsakkerChaam41170%5%30%
Zuidwest AlphenAlphen36985%33%15%
Kern GalderGalder32698%17%2%
Buitengebied AlphenAlphen30997%0%3%
Roode BeekChaam28994%22%6%
Den BrabanderChaam25098%34%2%
WolfsdonkChaam24397%9%3%
Centrum ChaamChaam19959%4%41%
StrijbeekStrijbeek14296%1%4%
Buitengebied GalderGalder14094%0%6%
Ulvenhout ACUlvenhout AC13499%0%1%
Noordwest AlphenAlphen11076%8%24%
't ZandAlphen76100%0%0%

Buurten per wijk

  • Alphen: Zuidoost Alphen, Noordoost Alphen, Zuidwest Alphen, Buitengebied Alphen, Noordwest Alphen, 't Zand en Bedrijventerrein Alphen
  • Chaam: Buitengebied Chaam, Elsakker, Roode Beek, Den Brabander, Wolfsdonk, Centrum Chaam en Bedrijventerrein Baarleseweg Noord
  • Galder: Kern Galder en Buitengebied Galder

Zolders in Alphen-Chaam

12 van de 19 buurten in de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
't ZandAlphen76100%0%100%
Ulvenhout ACUlvenhout AC13499%10%87%
Kern GalderGalder32698%17%50%
Den BrabanderChaam25098%16%30%
Buitengebied AlphenAlphen30997%6%91%
WolfsdonkChaam24397%49%30%
StrijbeekStrijbeek14296%10%85%
Roode BeekChaam28994%27%28%
Buitengebied GalderGalder14094%6%88%
Zuidoost AlphenAlphen55390%25%27%
Buitengebied ChaamChaam51890%6%85%
Noordoost AlphenAlphen51390%17%24%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Alphen-Chaam:

Via de Lokale aanpak isolatie is een bijdrage van 3.000 euro mogelijk voor huishoudens onder 140% van het sociaal minimum, plus 500 euro extra voor biobased isolatie. Voorwaarden: WOZ-waarde maximaal 477.000 euro (1 januari 2022), woning gebouwd voor 1993 en slecht geïsoleerd met twee of meer bouwdelen; vloerisolatie is een van de maatregelen en werkzaamheden tellen vanaf 1 januari 2025. Bron

De gemeente heeft een duurzaamheidslening voor energiebesparende maatregelen: minimaal 2.500 en maximaal 25.000 euro, looptijd 10 jaar tot en met 7.499 euro en 15 jaar daarboven. De rente is vast (percentage staat niet op de pagina) en alleen particuliere woningbezitters kunnen de lening aanvragen. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum van Chaam geldt een blauwe zone: ma t/m vr 9.00 tot 18.00 uur en za 9.00 tot 16.00 uur, maximaal 2 uur met parkeerschijf. Bewoners van de blauwe zone kunnen gratis een parkeerontheffing aanvragen; voor bedrijven of vakmensen noemt de pagina geen regeling. Rond recreatieplas 't Zand geldt in enkele straten een parkeerverbod en op drukke dagen betaald parkeren van 1 april tot 1 oktober, 9.00 tot 17.00 uur. Bron

Alphen-Chaam staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Let op: Alphen aan den Rijn (1-1-2027) op die lijst is een andere gemeente. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Alphen-Chaam, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Baarle-Nassau, Goirle, Hilvarenbeek, Tilburg, Rijen en Dongen.

Vragen over een kast op maat in Alphen-Chaam

Wat kost een kast op maat in Alphen-Chaam?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Chaam, Galder en Strijbeek?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Alphen-Chaam, ongeveer 22 minuten. We werken in de hele gemeente Alphen-Chaam en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Alphen-Chaam?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Zuidoost Alphen, Buitengebied Chaam, Noordoost Alphen, Elsakker en Zuidwest Alphen.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Alphen-Chaam?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten