Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Sint-Michielsgestel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Sint-Michielsgestel's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtSint-MichielsgestelVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Sint-Michielsgestel?

Woningen in Sint-Michielsgestel

De gemeente Sint-Michielsgestel telt volgens het CBS 12.748 woningen. 86% is een eengezinswoning, 75% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1965 tot 1975 (22%) en 1995 tot 2015 (18%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 171 m², een appartement 99 m².

Woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197522%156 m²
1995 tot 201518%191 m²
1945 tot 196514%159 m²
1985 tot 199514%150 m²
1975 tot 198512%170 m²
vóór 194511%220 m²
vanaf 20159%176 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Sint-Michielsgestel4.72483%17%69%
Berlicum3.54781%19%74%
Den Dungen2.72291%9%80%
Gemonde88497%3%84%
Middelrode80797%3%87%

De grootste buurten

20 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
BerlicumBerlicum2.07774%19%26%
TheereheideSint-Michielsgestel1.73288%41%12%
Den DungenDen Dungen1.66589%25%11%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel1.40770%24%30%
Venkant, Beekkant en BeekvlietSint-Michielsgestel1.21787%38%13%
Westerbroek en BeekveldBerlicum1.00190%35%10%
MaaskantjeDen Dungen66394%26%6%
GemondeGemonde60197%11%3%
MiddelrodeMiddelrode58097%17%3%
Verspr.h. ten noorden van BerlicumBerlicum28592%1%8%
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen19199%1%1%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15896%17%4%
Verspreide huizen PoeldonkDen Dungen15892%10%8%
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde14897%0%3%
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode13695%1%5%
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde13593%0%7%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel11797%4%3%
WestakkersBerlicum11193%2%7%
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode9198%0%2%
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum73100%7%0%

Buurten per wijk

  • Sint-Michielsgestel: Theereheide, Sint-Michielsgestel, Venkant, Beekkant en Beekvliet, Verspreide huizen Genenberg, Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, Verspr.h. Theereheide en Zegenwerp en Halder
  • Berlicum: Berlicum, Westerbroek en Beekveld, Verspr.h. ten noorden van Berlicum, Westakkers en Verspreide huizen Beekveld-Hersend
  • Den Dungen: Den Dungen, Maaskantje, Verspreide huizen Spurk en 't Woud, Verspreide huizen Poeldonk en Verspreide huizen Maaskantje
  • Gemonde: Gemonde, Verspreide huizen ten oosten van Gemonde en Verspreide huizen ten westen van Gemonde
  • Middelrode: Middelrode, Verspreide huizen Middelrode en Verspreide huizen Heikantse Hoeve

Zolders in Sint-Michielsgestel

12 van de 23 buurten in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
Verspreide huizen Beekveld-HersendBerlicum73100%26%55%
Verspreide huizen Spurk en 't WoudDen Dungen19199%29%68%
Verspreide huizen Heikantse HoeveMiddelrode9198%24%74%
GemondeGemonde60197%39%37%
MiddelrodeMiddelrode58097%27%41%
Verspreide huizen ten oosten van GemondeGemonde14897%24%72%
Verspr.h. Sint-Michielsgestelse poldersSint-Michielsgestel11797%22%67%
Verspreide huizen GenenbergSint-Michielsgestel15896%25%42%
Verspreide huizen MiddelrodeMiddelrode13695%24%67%
MaaskantjeDen Dungen66394%18%33%
Verspreide huizen ten westen van GemondeGemonde13593%21%72%
WestakkersBerlicum11193%15%72%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Sint-Michielsgestel:

Samen isoleren: isoleer je met minimaal 3 huishoudens uit je wijk, dan krijg je 15% van de factuur terug, bij 6 of meer huishoudens 20%, met een maximum van 4.000 euro per woning. Bron

Parkeren en de bus

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Sint-Michielsgestel staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel, Oisterwijk, Drunen en Veghel.

Vragen over een kast op maat in Sint-Michielsgestel

Wat kost een kast op maat in Sint-Michielsgestel?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. We werken in de hele gemeente Sint-Michielsgestel en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Sint-Michielsgestel?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Berlicum, Theereheide, Den Dungen, Sint-Michielsgestel en Venkant, Beekkant en Beekvliet.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Sint-Michielsgestel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten