Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Den Bosch

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Den Bosch en Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Den Bosch's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtDen BoschVeghelBredaTilburgMadeOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenDongenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Den Bosch?

Woningen in Den Bosch

De gemeente 's-Hertogenbosch telt volgens het CBS 77.825 woningen. 59% is een eengezinswoning, 53% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (20%) en 1965 tot 1975 (17%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 139 m², een appartement 79 m².

Woningen in de gemeente 's-Hertogenbosch op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201520%157 m²
1965 tot 197517%131 m²
1945 tot 196515%127 m²
1975 tot 198514%134 m²
1985 tot 199513%137 m²
vóór 194511%152 m²
vanaf 201510%147 m²

Per wijk

12 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
West11.88142%58%38%
Noord9.20673%27%42%
Binnenstad8.90614%86%32%
Maaspoort7.38274%26%69%
Graafsepoort7.00357%43%46%
Zuidoost6.95244%56%44%
Rosmalen-Noord5.65580%20%70%
De Groote Wielen4.27182%18%64%
Rosmalen-Zuid4.05584%16%78%
Muntel / Vliert3.63243%57%44%
Empel2.48392%8%78%
Engelen2.38581%19%89%

De grootste buurten

20 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Binnenstad centrumBinnenstad4.58013%11%87%
De KruiskampWest3.75367%45%33%
De SchutskampWest2.72042%32%58%
ZuidZuidoost2.32237%24%63%
PaleiskwartierWest2.3050%0%100%
Aawijk ZuidZuidoost2.03460%42%40%
Hintham zuidGraafsepoort1.93048%34%52%
MolenhoekRosmalen-Zuid1.77578%29%22%
BoschveldWest1.65639%28%61%
De MuntelMuntel / Vliert1.65435%29%65%
De VliertMuntel / Vliert1.62451%37%49%
Het ZandBinnenstad1.5738%7%92%
Kom NulandNuland1.51591%17%9%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42495%55%5%
BroeklandDe Groote Wielen1.26679%47%21%
Binnenstad oostBinnenstad1.25121%12%79%
MaasdalMaaspoort1.22353%38%47%
De Overlaet oostRosmalen-Noord1.17793%54%7%
De RompertNoord1.17772%48%28%
De HinthamerpoortGraafsepoort1.16043%34%57%

Buurten per wijk

  • West: De Kruiskamp, De Schutskamp, Paleiskwartier, Boschveld, Deuteren, Willemspoort, Ertveld, De Moerputten, De Rietvelden oost, De Rietvelden west en Veemarktkwartier
  • Noord: De Rompert, De Buitenpepers, De Donk, De Reit, De Slagen, Orthen, De Sprookjesbuurt, De Hambaken, De Herven, De Haren, De Edelstenenbuurt en De Muziekinstrumentenbuurt
  • Binnenstad: Binnenstad centrum, Het Zand, Binnenstad oost, Binnenstad noord, De Hofstad en Vughterpoort
  • Maaspoort: Maasdal, Maasoever, Maasvallei, Het Zilverpark, Maasstroom, De Staatsliedenbuurt, Lokeren, Abdijenbuurt, De Italiaanse buurt, Oud Empel en Bedrijventerrein Maaspoort
  • Graafsepoort: Hintham zuid, De Hinthamerpoort, Graafsebuurt noord, Hintham noord, Aawijk noord en Graafsebuurt zuid
  • Zuidoost: Zuid, Aawijk Zuid, Bazeldonk, Grevelingen, De Gestelse Buurt, De Bossche Pad, De Meerendonk, Bedrijventerrein Zuid en Kloosterstraat
  • Rosmalen-Noord: De Overlaet oost, Hondsberg, De Overlaet west, 't Ven, Rosmalen centrum, Kruisstraat, Bedrijventerrein Kruisstraat, Rosmalense Polder en A2 zone Rosmalen noord
  • De Groote Wielen: Broekland, De Hoven, De Lanen, De Watertuinen, Vlietdijk, Centrum De Groote Wielen, De Stek, De Groote Vliet, Overig landelijk gebied De Groote Wielen, Brabantpoort en De Beemden

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Zolders in Den Bosch

12 van de 106 buurten in de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
De WatertuinenDe Groote Wielen564100%15%10%
De HarenNoord494100%0%0%
De StekDe Groote Wielen123100%13%2%
Maliskamp oostRosmalen-Zuid49498%34%36%
VinkeloordVinkel16798%2%96%
BokhovenEngelen12698%29%67%
De LanenDe Groote Wielen77097%20%6%
VughterpoortBinnenstad13997%50%9%
A2 zone Rosmalen zuidRosmalen-Zuid7197%17%79%
De MoerputtenWest11196%0%94%
Het VinkelRosmalen-Zuid5296%2%88%
SparrenburgRosmalen-Zuid1.42495%8%7%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Den Bosch:

De gemeentelijke duurzaamheidssubsidies richten zich op VvE's (Energiebesparende Maatregelen VvE's, plafond 2026: 347.000 euro) en op particuliere eigenaren in De Haren bij grootschalige renovatie van corporatiewoningen. Een algemene gemeentelijke isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners staat niet op de subsidiepagina. Bron

Parkeren en de bus

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen, Boxtel, Waalwijk en Kaatsheuvel.

Vragen over een kast op maat in Den Bosch

Wat kost een kast op maat in Den Bosch?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. We werken in de hele gemeente 's-Hertogenbosch en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Den Bosch?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Binnenstad centrum, De Kruiskamp, De Schutskamp, Zuid en Paleiskwartier.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Den Bosch?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten