Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Oirschot

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Oirschot en Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Oirschot's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtOirschotVeghelBredaTilburgMadeDen BoschHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Oirschot?

Woningen in Oirschot

De gemeente Oirschot telt volgens het CBS 8.639 woningen. 82% is een eengezinswoning, 75% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (17%) en 1985 tot 1995 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 172 m², een appartement 91 m².

Woningen in de gemeente Oirschot op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198517%149 m²
1985 tot 199516%157 m²
1995 tot 201516%202 m²
1965 tot 197515%150 m²
vóór 194512%253 m²
1945 tot 196512%172 m²
vanaf 201511%157 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Oirschot5.14076%24%71%
Middelbeers en Westelbeers1.61588%12%79%
Spoordonk1.03494%6%88%
Oostelbeers75595%5%83%

De grootste buurten

15 van de 15 buurten in de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
Oirschot-CentrumOirschot2.30461%22%39%
De NotelOirschot1.56998%50%2%
MiddelbeersMiddelbeers en Westelbeers1.25786%17%14%
Verspreide huizen SpoordonkSpoordonk72496%0%4%
OostelbeersOostelbeers51596%20%4%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse HeideOirschot48090%30%10%
SpoordonkSpoordonk31092%21%8%
Verspreide huizen Noord en De MortelenOirschot27870%3%30%
Verspreide huizen MiddelbeersMiddelbeers en Westelbeers24195%0%5%
Verspreide huizen OostelbeersOostelbeers24092%0%8%
Snepseind en BijsterveldOirschot22560%0%40%
Industrieterrein De StadOirschot12150%0%50%
Verspreide huizen WestelbeersMiddelbeers en Westelbeers11792%0%8%
Straten met MoleneindOirschot8488%0%12%
Oirschot NoordoostOirschot7997%1%3%

Buurten per wijk

  • Oirschot: Oirschot-Centrum, De Notel, Verspreide huizen Zuid-Oirschotse Heide, Verspreide huizen Noord en De Mortelen, Snepseind en Bijsterveld, Industrieterrein De Stad, Straten met Moleneind en Oirschot Noordoost
  • Middelbeers en Westelbeers: Middelbeers, Verspreide huizen Middelbeers en Verspreide huizen Westelbeers
  • Spoordonk: Verspreide huizen Spoordonk en Spoordonk
  • Oostelbeers: Oostelbeers en Verspreide huizen Oostelbeers

In het centrum van Oirschot staan meerdere monumentale gebouwen die volgens de Transitievisie Warmte moeilijk te isoleren zijn. Voor die panden noemt de visie individuele oplossingen zoals een hybride warmtepomp, een lucht- of bodemwarmtepomp (luchtwarmtepomp vereist minimaal schillabel B). Bron

Zolders in Oirschot

12 van de 15 buurten in de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
De NotelOirschot1.56998%5%15%
Oirschot NoordoostOirschot7997%20%73%
Verspreide huizen SpoordonkSpoordonk72496%7%88%
OostelbeersOostelbeers51596%28%27%
Verspreide huizen MiddelbeersMiddelbeers en Westelbeers24195%5%89%
SpoordonkSpoordonk31092%30%24%
Verspreide huizen OostelbeersOostelbeers24092%5%85%
Verspreide huizen WestelbeersMiddelbeers en Westelbeers11792%15%77%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse HeideOirschot48090%10%37%
Straten met MoleneindOirschot8488%8%80%
MiddelbeersMiddelbeers en Westelbeers1.25786%20%34%
Verspreide huizen Noord en De MortelenOirschot27870%17%48%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Oirschot:

Isolatiesubsidie voor woningen met energielabel D tot en met G (zonder label: minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen) en een WOZ-waarde tot 551.000 euro (1 januari 2022), voor maatregelen na 1 januari 2025. Via een erkend bedrijf maximaal 3.000 euro (tot 1.500 euro voor één maatregel, tot 2.250 euro voor meer maatregelen, plus extra's voor biobased materiaal), doe-het-zelf maximaal 1.500 euro; vloerisolatie telt mee als een slecht geïsoleerd bouwdeel (minder dan 5 cm of Rc 1,3 of lager). Bron

Parkeren en de bus

In het centrum geldt een blauwe zone ma t/m za 9.00 tot 18.00 uur met parkeerschijf en maximaal 1 uur; buiten die uren geldt geen tijdslimiet binnen de vakken. Op de parkeerterreinen mag onbeperkt geparkeerd worden en op de Markt is parkeren gratis, behalve op dinsdag van 6.00 tot 15.00 uur (weekmarkt). Bron

Oirschot staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Best, Boxtel, Oisterwijk, Eindhoven, Veldhoven en Hilvarenbeek.

Vragen over een kast op maat in Oirschot

Wat kost een kast op maat in Oirschot?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. We werken in de hele gemeente Oirschot en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Oirschot?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Oirschot-Centrum, De Notel, Middelbeers, Verspreide huizen Spoordonk en Oostelbeers.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Oirschot?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten