Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Hilvarenbeek

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Hilvarenbeek en Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Hilvarenbeek's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtHilvarenbeekVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurBestVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenRucphenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Hilvarenbeek?

Woningen in Hilvarenbeek

De gemeente Hilvarenbeek telt volgens het CBS 7.268 woningen. 87% is een eengezinswoning, 75% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%) en 1975 tot 1985 (16%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 176 m², een appartement 96 m².

Woningen in de gemeente Hilvarenbeek op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201521%179 m²
1975 tot 198516%157 m²
1965 tot 197515%175 m²
1945 tot 196514%191 m²
1985 tot 199514%152 m²
vanaf 201511%146 m²
vóór 194510%247 m²

Per wijk

Alle wijken van de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
Hilvarenbeek4.13383%17%70%
Diessen1.72889%11%80%
Esbeek54296%4%82%
Biest-Houtakker39498%2%85%
Haghorst37497%3%87%

De grootste buurten

11 van de 11 buurten in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
HilvarenbeekHilvarenbeek3.86482%29%18%
DiessenDiessen1.40487%22%13%
EsbeekEsbeek38196%17%4%
Biest-HoutakkerBiest-Houtakker32098%8%3%
Verspreide huizen HilvarenbeekHilvarenbeek26997%1%3%
HaghorstHaghorst23899%16%1%
Verspreide huizen BaarschotDiessen21698%0%2%
Verspreide huizen EsbeekEsbeek16198%4%2%
Verspreide huizen HaghorstHaghorst13695%0%5%
BaarschotDiessen108100%4%0%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerBiest-Houtakker74100%0%0%

Buurten per wijk

  • Hilvarenbeek: Hilvarenbeek en Verspreide huizen Hilvarenbeek
  • Diessen: Diessen, Verspreide huizen Baarschot en Baarschot
  • Esbeek: Esbeek en Verspreide huizen Esbeek
  • Biest-Houtakker: Biest-Houtakker en Verspreide huizen Biest-Houtakker
  • Haghorst: Haghorst en Verspreide huizen Haghorst

De dorpskern van Hilvarenbeek, gebouwd rond een breed dorpsplein met een grote kerk, is door het Rijk aangewezen als beschermd dorpsgezicht. Volgens de centrumvisie van de gemeente hoort ook het Vrijthof daarbij. Bron

Zolders in Hilvarenbeek

11 van de 11 buurten in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
BaarschotDiessen108100%24%65%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerBiest-Houtakker74100%19%81%
HaghorstHaghorst23899%18%50%
Biest-HoutakkerBiest-Houtakker32098%33%47%
Verspreide huizen BaarschotDiessen21698%9%89%
Verspreide huizen EsbeekEsbeek16198%12%78%
Verspreide huizen HilvarenbeekHilvarenbeek26997%12%84%
EsbeekEsbeek38196%25%40%
Verspreide huizen HaghorstHaghorst13695%8%87%
DiessenDiessen1.40487%19%31%
HilvarenbeekHilvarenbeek3.86482%17%19%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Hilvarenbeek:

Isolatiesubsidie tot maximaal €1.650 voor eigenaar-bewoners van een koopwoning met WOZ tot €525.000 (peildatum 1 januari 2024) en minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen (aan te tonen met label D t/m G of een adviesrapport). Het werk moet natuurvriendelijk door een gecertificeerd bedrijf worden gedaan, isolatie aangebracht na 1 januari 2023, en de regeling loopt tot eind 2028 of tot het budget op is. Bron

De gemeente geeft geen Duurzaamheidslening meer via SVn. Inwoners kunnen wel een Energiebespaarlening aanvragen bij het Nationaal Warmtefonds: minimaal €1.000 en maximaal €28.000, en 0% rente bij een gezamenlijk inkomen onder €60.000. Bron

Parkeren en de bus

Parkeren in Hilvarenbeek is overal gratis, ook in het centrum, waar twee parkeerschijfzones (blauwe belijning) zijn. In de blauwe zone mag je maximaal 2 uur parkeren (Ypelaerstraat en achter 't Raadhuis 3 uur), maandag t/m zaterdag van 9 tot 18 uur; langer staan kan op de Cantorijstraat, Koestraat, Papenstraat en Sint Sebastiaanstraat. Bron

Hilvarenbeek staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg, Oisterwijk, Alphen-Chaam, Oirschot en Baarle-Nassau.

Vragen over een kast op maat in Hilvarenbeek

Wat kost een kast op maat in Hilvarenbeek?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. We werken in de hele gemeente Hilvarenbeek en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Hilvarenbeek?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Hilvarenbeek, Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Verspreide huizen Hilvarenbeek.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Hilvarenbeek?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten