Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast op maat in Goirle

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in: van muur tot muur, onder het dak of onder de trap. In Goirle en Riel.

Kaart van het werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland met alle gemeenten, met Goirle's-Gravenhage's-HertogenboschAlblasserdamAlbrandswaardAlphen aan den RijnAlphen-ChaamAltenaAstenBaarle-NassauBarendrechtBergeijkBergen op ZoomBernhezeBestBladelBodegraven-ReeuwijkBoekelBoxtelBredaCapelle aan den IJsselCranendonckDelftDeurneDongenDordrechtDrimmelenEerselEindhovenEtten-LeurGeertruidenbergGeldrop-MierloGemert-BakelGilze en RijenGoeree-OverflakkeeGoirleGorinchemGoudaHalderbergeHardinxveld-GiessendamHeeze-LeendeHelmondHendrik-Ido-AmbachtHeusdenHillegomHilvarenbeekHoeksche WaardKaag en BraassemKatwijkKrimpen aan den IJsselKrimpenerwaardLaarbeekLand van CuijkLansingerlandLeidenLeiderdorpLeidschendam-VoorburgLisseLoon op ZandMaashorstMaassluisMeierijstadMidden-DelflandMoerdijkMolenlandenNieuwkoopNissewaardNoordwijkNuenen, Gerwen en NederwettenOegstgeestOirschotOisterwijkOosterhoutOssPapendrechtPijnacker-NootdorpReusel-De MierdenRidderkerkRijswijk (ZH.)RoosendaalRotterdamRucphenSchiedamSint-MichielsgestelSliedrechtSomerenSon en BreugelSteenbergenTeylingenTilburgValkenswaardVeldhovenVlaardingenVoorne aan ZeeVoorschotenVughtWaalreWaalwijkWaddinxveenWassenaarWestlandWoensdrechtZoetermeerZoeterwoudeZuidplasZundertZwijndrechtGoirleVeghelBredaTilburgMadeDen BoschOirschotHilvarenbeekAlphen-ChaamEindhovenOisterwijkDrunenBaarle-NassauOosterhoutBoxtelWaalwijkRijenVughtSint-MichielsgestelEtten-LeurVeldhovenRaamsdonksveerLand van CuijkRotterdamHoeksche WaardGoeree-OverflakkeeAltenaMolenlandenOssMoerdijkKrimpenerwaardSteenbergenMaashorstAlphen aan den RijnVoorne aan ZeeGemert-BakelZundertDeurneRoosendaalHeeze-LeendeBergeijkDordrechtBergen op ZoomWoensdrechtNieuwkoopBernhezeBodegraven-ReeuwijkDen HaagEerselWestlandSomerenNissewaardReusel-De MierdenCranendonckBladelHalderbergeKaag en BraassemAstenZuidplasNoordwijkLaarbeekLansingerlandValkenswaardHelmondWassenaarMidden-DelflandPijnacker-NootdorpZoetermeerBoekelNuenenTeylingenWaddinxveenSon en BreugelVlaardingenKatwijkRidderkerkAlbrandswaardDelftLeidenWaalreZwijndrechtGorinchemHardinxveld-GiessendamGoudaLisseSliedrechtHillegomLeiderdorpKrimpen aan den IJsselVestiging Tilburg
Ons werkgebied: Noord-Brabant en Zuid-Holland, 106 gemeenten. Ingekleurd: gemeenten met een eigen pagina. Ring: onze vestiging in Tilburg. Kaartdata: CBS/PDOK 2025.

Welke kast in Goirle?

Woningen in Goirle

De gemeente Goirle telt volgens het CBS 10.908 woningen. 83% is een eengezinswoning, 71% een koopwoning. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (25%) en 1995 tot 2015 (20%). Een eengezinswoning is hier gemiddeld 146 m², een appartement 88 m².

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198525%137 m²
1995 tot 201520%164 m²
1965 tot 197517%137 m²
1985 tot 199512%135 m²
1945 tot 196510%134 m²
vanaf 20159%163 m²
vóór 19458%170 m²

Per wijk

12 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsAppartementKoop
De Hellen1.78690%10%78%
Wildackers1.14173%27%59%
Riel1.07195%5%86%
Hoogeind1.02967%33%44%
De Boschkens89682%18%78%
De Groote Akkers855100%0%74%
Abcoven84769%31%59%
Grobbendonck78498%2%86%
Goirle-Centrum68841%59%52%
't Ven64699%1%84%
De Hoge Wal38690%10%82%
De Nieuwe Erven281100%0%81%

De grootste buurten

20 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTussenwoningAppartement
WildackersWildackers1.14173%30%27%
Riel-DorpRiel96895%24%5%
AbcovenAbcoven84769%34%31%
De Groote AkkersDe Groote Akkers811100%57%0%
GrobbendonckGrobbendonck78498%50%2%
Goirle-CentrumGoirle-Centrum68841%15%59%
HerstallenHoogeind58956%31%44%
KruidenDe Hellen45692%66%8%
BomenDe Hellen44486%55%14%
VennenDe Hellen42580%44%20%
De Boschkens-WestDe Boschkens395100%61%0%
De Boschkens-OostDe Boschkens38362%42%38%
RivierenDe Hellen376100%63%0%
GeestelijkenHoogeind35578%26%22%
't Ven't Ven347100%21%0%
Burgemeesters't Ven29998%31%2%
De Nieuwe ErvenDe Nieuwe Erven281100%54%0%
De HoogteDe Hoge Wal26695%71%5%
De ValleiDe Hoge Wal12078%22%22%
TilburgsewegDe Boschkens11883%10%17%

Buurten per wijk

  • De Hellen: Kruiden, Bomen, Vennen, Rivieren en De Villa
  • Riel: Riel-Dorp en Spaansehoek
  • Hoogeind: Herstallen, Geestelijken en Hoogeind
  • De Boschkens: De Boschkens-West, De Boschkens-Oost en Tilburgseweg
  • De Groote Akkers: De Groote Akkers en De Leijzoom

Zolders in Goirle

12 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsTwee-onder-een-kapVrijstaand
De Groote AkkersDe Groote Akkers811100%8%7%
De Boschkens-WestDe Boschkens395100%9%11%
RivierenDe Hellen376100%1%1%
't Ven't Ven347100%28%34%
De Nieuwe ErvenDe Nieuwe Erven281100%8%16%
De VillaDe Hellen85100%2%98%
HoogeindHoogeind85100%28%40%
GrobbendonckGrobbendonck78498%13%10%
Burgemeesters't Ven29998%35%11%
Verspreide huizen RielVerspriede huizen Riel7896%9%86%
Riel-DorpRiel96895%24%31%
De HoogteDe Hoge Wal26695%2%1%

Wil je de zolder eerst isoleren voordat wij hem afwerken of er kasten in bouwen? Dit regelt de gemeente Goirle:

Goirle isoleert: tot €1.600 subsidie voor eigenaar-bewoners in Goirle en Riel, of tot €7.600 bij een inkomen tot 150% van het sociaal minimum (uitvoering via het Regionaal Energieloket). Voorwaarden: label D t/m G (of B/C met twee slecht geïsoleerde bouwdelen), WOZ onder €487.000 (peildatum 1-1-2022); combineerbaar met ISDE, en volgens de pagina is er op dit moment voldoende budget. Bron

De Stimuleringslening 'Aan de slag met je huis' via SVn is €2.500 tot €10.000 voor eigenaren, voor duurzaamheidsmaatregelen of langer thuis blijven wonen. Je vraagt eerst aan bij de gemeente (met koopakte en offerte) en daarna bij SVn; de pagina noemt rente, looptijd en of de lening nog open is niet. Bron

Parkeren en de bus

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Goirle staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam, Oisterwijk, Rijen en Baarle-Nassau.

Vragen over een kast op maat in Goirle

Wat kost een kast op maat in Goirle?

Zie de indicatieprijzen per kast op prijzen. De offerte na het inmeten is leidend.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. We werken in de hele gemeente Goirle en verder in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Welke kast past in een huis in Goirle?

Op veel zolders hier: een kast onder het schuine dak of een knieschotkast. De grootste buurten zijn Wildackers, Riel-Dorp, Abcoven, De Groote Akkers en Grobbendonck.

Kast op maat in de buurt

Een kast op maat in Goirle?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten