Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Best

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Best.

Woonkamers in Best

Gemiddeld is een woning in de gemeente Best 140 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 143 m², een uit 1995 tot 2015 179 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (25%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Best

De gemeente Best telt gemiddeld 1.471 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
De Leeuwerik7782.16928%
Naastenbest1.7232.13118%
Centrum1.0922.11087%
Wilhelminadorp1.6921.64423%
Dijkstraten7561.56210%
Hoge Akker8791.55626%
Salderes1.4391.4913%
Speelheide5241.3342%
Kantonnier5581.3330%
Heuveleind1.2871.2237%
Heivelden1.4911.03022%
Aarlesche Erven4068091%

De grootste buurten van Best

De meeste woningen staan in Naastenbest, Wilhelminadorp en Heivelden. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

16 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
NaastenbestNaastenbest1.72382%18%
WilhelminadorpWilhelminadorp1.69277%23%
HeiveldenHeivelden1.49178%22%
SalderesSalderes1.43997%3%
HeuveleindHeuveleind1.28793%7%
CentrumCentrum1.09213%87%
Hoge AkkerHoge Akker87974%26%
De LeeuwerikDe Leeuwerik77872%28%
DijkstratenDijkstraten75690%10%
KantonnierKantonnier558100%0%
SpeelheideSpeelheide52498%2%
BuitengebiedBuitengebied43596%4%
Aarlesche ErvenAarlesche Erven40699%1%
BatadorpBatadorp214100%0%
Steegsche VeldenSteegsche Velden207100%0%
VillawijkVillawijk11579%21%

Hoekwoningen per buurt in Best

Veel hoekwoningen staan in Speelheide, Steegsche Velden en Kantonnier. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
SpeelheideSpeelheide52428%47%
Steegsche VeldenSteegsche Velden20728%25%
KantonnierKantonnier55827%64%
DijkstratenDijkstraten75626%54%
De LeeuwerikDe Leeuwerik77822%37%
SalderesSalderes1.43921%49%
NaastenbestNaastenbest1.72320%49%
HeuveleindHeuveleind1.28720%50%
Aarlesche ErvenAarlesche Erven40620%29%
BatadorpBatadorp21420%29%
Hoge AkkerHoge Akker87919%46%
WilhelminadorpWilhelminadorp1.69218%49%
HeiveldenHeivelden1.49112%36%
CentrumCentrum1.0921%3%
BuitengebiedBuitengebied4351%0%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Best, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Best kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Zero-emissiezone

Best staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Goed om te weten in Best

Het Warmteprogramma 2024 wijst Hoge Akker, De Leeuwerik, Batadorp-Noord en Oirschotseweg en omgeving aan als bespaarbuurten, waar eerst isolatie en besparing centraal staan voordat er over een alternatief voor gas wordt besloten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel, Veldhoven, Oisterwijk en Veghel.

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen), Salderes (1.439 woningen), Heuveleind (1.287 woningen), Centrum (1.092 woningen), Hoge Akker (879 woningen), De Leeuwerik (778 woningen), Dijkstraten (756 woningen), Kantonnier (558 woningen), Speelheide (524 woningen) en Buitengebied (435 woningen).

We komen in alle 18 buurten van de gemeente. De grootste zijn Naastenbest, Wilhelminadorp, Heivelden, Salderes, Heuveleind, Centrum, Hoge Akker, De Leeuwerik, Dijkstraten, Kantonnier, Speelheide, Buitengebied, Aarlesche Erven, Batadorp, Steegsche Velden en Villawijk.

Vragen over tv-meubel op maat in Best

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Best?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja, in de hele gemeente Best.

Werken jullie in alle buurten van Best, ook in Naastenbest en Wilhelminadorp?

Ja, in alle 18 buurten van de gemeente Best, waaronder Naastenbest, Wilhelminadorp, Heivelden, Salderes, Heuveleind, Centrum, Hoge Akker, De Leeuwerik, Dijkstraten en Kantonnier.

Tv-meubel op maat in de buurt van Best

Tv-meubel op maat in Best?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten