Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Best

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Best.

Hoeveel ruimte een huis in Best heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Best gemiddeld 154 m² en een appartement 84 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 131 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1995 tot 201525%179 m²
1985 tot 199517%151 m²
1945 tot 196515%131 m²
1965 tot 197514%143 m²
vanaf 201513%147 m²
1975 tot 198512%156 m²
vóór 19453%186 m²

Wijken in Best

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 725.000 in Buitengebied tegen € 356.000 in Hoge Akker. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

12 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Naastenbest1.72382%€ 399.000
Wilhelminadorp1.69277%€ 365.000
Heivelden1.49178%€ 566.000
Salderes1.43997%€ 468.000
Heuveleind1.28793%€ 524.000
Centrum1.09213%€ 377.000
Hoge Akker87974%€ 356.000
De Leeuwerik77872%€ 406.000
Dijkstraten75690%€ 473.000
Kantonnier558100%€ 424.000
Speelheide52498%€ 509.000
Buitengebied43596%€ 725.000

Buurten met veel appartementen in Best

De meeste appartementen staan in Centrum, De Leeuwerik en Hoge Akker. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

16 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
CentrumCentrum1.09287%€ 377.000
De LeeuwerikDe Leeuwerik77828%€ 406.000
Hoge AkkerHoge Akker87926%€ 356.000
WilhelminadorpWilhelminadorp1.69223%€ 365.000
HeiveldenHeivelden1.49122%€ 566.000
VillawijkVillawijk11521%€ 1.041.000
NaastenbestNaastenbest1.72318%€ 399.000
DijkstratenDijkstraten75610%€ 473.000
HeuveleindHeuveleind1.2877%€ 524.000
BuitengebiedBuitengebied4354%€ 725.000
SalderesSalderes1.4393%€ 468.000
SpeelheideSpeelheide5242%€ 509.000
Aarlesche ErvenAarlesche Erven4061%€ 611.000
KantonnierKantonnier5580%€ 424.000
BatadorpBatadorp2140%€ 461.000
Steegsche VeldenSteegsche Velden2070%€ 555.000

Rijtjeshuizen in Best

In Kantonnier, Dijkstraten en Heuveleind staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 18 buurten in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
KantonnierKantonnier55864%100%
DijkstratenDijkstraten75654%90%
HeuveleindHeuveleind1.28750%93%
NaastenbestNaastenbest1.72349%82%
WilhelminadorpWilhelminadorp1.69249%77%
SalderesSalderes1.43949%97%
SpeelheideSpeelheide52447%98%
Hoge AkkerHoge Akker87946%74%
De LeeuwerikDe Leeuwerik77837%72%
HeiveldenHeivelden1.49136%78%
Aarlesche ErvenAarlesche Erven40629%99%
BatadorpBatadorp21429%100%
Steegsche VeldenSteegsche Velden20725%100%
CentrumCentrum1.0923%13%
BuitengebiedBuitengebied4350%96%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Best, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Best kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Zero-emissiezone

Best staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Goed om te weten in Best

Het Warmteprogramma 2024 wijst Hoge Akker, De Leeuwerik, Batadorp-Noord en Oirschotseweg en omgeving aan als bespaarbuurten, waar eerst isolatie en besparing centraal staan voordat er over een alternatief voor gas wordt besloten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel, Veldhoven, Oisterwijk en Veghel.

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen), Salderes (1.439 woningen), Heuveleind (1.287 woningen), Centrum (1.092 woningen), Hoge Akker (879 woningen), De Leeuwerik (778 woningen), Dijkstraten (756 woningen), Kantonnier (558 woningen), Speelheide (524 woningen) en Buitengebied (435 woningen).

We komen in alle 18 buurten van de gemeente. De grootste zijn Naastenbest, Wilhelminadorp, Heivelden, Salderes, Heuveleind, Centrum, Hoge Akker, De Leeuwerik, Dijkstraten, Kantonnier, Speelheide, Buitengebied, Aarlesche Erven, Batadorp, Steegsche Velden en Villawijk.

Vragen over inbouwkast op maat in Best

Hoe snel kunnen jullie in Best komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 34 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja, in de hele gemeente Best.

Werken jullie in alle buurten van Best, ook in Naastenbest en Wilhelminadorp?

Ja, in alle 18 buurten van de gemeente Best, waaronder Naastenbest, Wilhelminadorp, Heivelden, Salderes, Heuveleind, Centrum, Hoge Akker, De Leeuwerik, Dijkstraten en Kantonnier.

Inbouwkast op maat in de buurt van Best

Inbouwkast op maat in Best?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten