Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Drunen

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Hoeveel ruimte een huis in Drunen heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Heusden gemiddeld 152 m² en een appartement 89 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 130 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Heusden op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197518%135 m²
1995 tot 201518%180 m²
1985 tot 199516%144 m²
1945 tot 196515%130 m²
1975 tot 198515%146 m²
vanaf 201510%160 m²
vóór 19457%219 m²

Wijken in Drunen

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 567.000 in Herpt tegen € 322.000 in Oudheusden. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

10 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Drunen8.04083%€ 425.000
Vlijmen6.95682%€ 441.000
Oudheusden1.13595%€ 322.000
Haarsteeg97495%€ 562.000
Nieuwkuijk92391%€ 508.000
Heusden77572%€ 413.000
Elshout73397%€ 507.000
Herpt31697%€ 567.000
Hedikthuizen10895%€ 614.000
Heesbeen6494%€ 602.000

Buurten met veel appartementen in Drunen

De meeste appartementen staan in Centrum Drunen, Vlijmen-Dorp en Heusden. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

16 van de 17 buurten in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
Centrum DrunenDrunen40581%€ 441.000
Vlijmen-DorpVlijmen2.03337%€ 452.000
HeusdenHeusden77528%€ 413.000
Venne-WestDrunen2.43222%€ 431.000
Braken-WestDrunen1.28322%€ 376.000
VliedbergVlijmen2.02814%€ 384.000
NieuwkuijkNieuwkuijk9239%€ 508.000
Braken-OostDrunen1.3358%€ 461.000
VijfhoevenVlijmen2.8957%€ 475.000
HeesbeenHeesbeen646%€ 602.000
Venne-OostDrunen2.5855%€ 422.000
OudheusdenOudheusden1.1355%€ 322.000
HaarsteegHaarsteeg9745%€ 562.000
HedikhuizenHedikthuizen1085%€ 614.000
ElshoutElshout7333%€ 507.000
HerptHerpt3163%€ 567.000

Rijtjeshuizen in Drunen

In Oudheusden, Venne-Oost en Vliedberg staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 17 buurten in de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
OudheusdenOudheusden1.13555%95%
Venne-OostDrunen2.58552%95%
VliedbergVlijmen2.02846%86%
Venne-WestDrunen2.43243%78%
VijfhoevenVlijmen2.89542%93%
HeusdenHeusden77540%72%
Braken-OostDrunen1.33536%92%
Braken-WestDrunen1.28335%78%
NieuwkuijkNieuwkuijk92321%91%
Vlijmen-DorpVlijmen2.03319%63%
ElshoutElshout73318%97%
HaarsteegHaarsteeg97411%95%
HerptHerpt3169%97%
Centrum DrunenDrunen4056%19%
HedikhuizenHedikthuizen1080%95%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Drunen en Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Drunen kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Zero-emissiezone

Heusden (Drunen, Vlijmen, Heusden) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Goed om te weten in Drunen

In Heusden bestaat een beschermd stadsgezicht vesting Heusden. De Commissie Ruimtelijke Kwaliteit adviseert de gemeente daarover en over de monumentenzorg bij aanvragen voor een omgevingsvergunning voor bouwen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught, Den Bosch, Tilburg en Oisterwijk.

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen), Haarsteeg (974 woningen), Nieuwkuijk (923 woningen), Heusden (775 woningen), Elshout (733 woningen), Herpt (316 woningen) en Hedikthuizen (108 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Vijfhoeven, Venne-Oost, Venne-West, Vlijmen-Dorp, Vliedberg, Braken-Oost, Braken-West, Oudheusden, Haarsteeg, Nieuwkuijk, Heusden, Elshout, Centrum Drunen, Herpt, Hedikhuizen en Heesbeen.

  • Drunen: Venne-Oost, Venne-West, Braken-Oost, Braken-West en Centrum Drunen
  • Vlijmen: Vijfhoeven, Vlijmen-Dorp en Vliedberg

Vragen over inbouwkast op maat in Drunen

Hoe snel kunnen jullie in Drunen komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 28 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja, in de hele gemeente Heusden.

Werken jullie in alle buurten van Drunen, ook in Vijfhoeven en Venne-Oost?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Heusden, waaronder Vijfhoeven, Venne-Oost, Venne-West, Vlijmen-Dorp, Vliedberg, Braken-Oost, Braken-West, Oudheusden, Haarsteeg en Nieuwkuijk.

Inbouwkast op maat in de buurt van Drunen

Inbouwkast op maat in Drunen?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten