Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Goirle

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Goirle en Riel.

Tussenwoningen en smalle kamers in Goirle

Van de woningen in de gemeente Goirle is 38% een tussenwoning en 19% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in De Hoge Wal is 56% een tussenwoning, in Goirle-Centrum 15%.

12 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
De Hoge Wal38656%18%
De Hellen1.78654%24%
De Groote Akkers85554%27%
De Nieuwe Erven28154%22%
Grobbendonck78450%24%
De Boschkens89646%15%
Abcoven84734%18%
Wildackers1.14130%17%
Hoogeind1.02929%17%
't Ven64625%19%
Riel1.07122%15%
Goirle-Centrum68815%12%

Appartementen in Goirle

17% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 88 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Goirle

In De Hoogte, Kruiden en Rivieren is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
De HoogteDe Hoge Wal26671%22%
KruidenDe Hellen45666%24%
RivierenDe Hellen37663%35%
De Boschkens-WestDe Boschkens39561%19%
De Groote AkkersDe Groote Akkers81157%28%
BomenDe Hellen44455%21%
De Nieuwe ErvenDe Nieuwe Erven28154%22%
GrobbendonckGrobbendonck78450%24%
VennenDe Hellen42544%22%
De Boschkens-OostDe Boschkens38342%13%
AbcovenAbcoven84734%18%
HerstallenHoogeind58931%17%
Burgemeesters't Ven29931%21%
WildackersWildackers1.14130%17%
GeestelijkenHoogeind35526%17%
Riel-DorpRiel96824%16%
De ValleiDe Hoge Wal12022%8%
't Ven't Ven34721%17%
HoogeindHoogeind8519%13%
Goirle-CentrumGoirle-Centrum68815%12%
TilburgsewegDe Boschkens11810%8%
Bedrijventerrein RielBedrijventerrein Riel506%8%
Verspreide huizen GoirleVerspreide huizen Goirle1141%2%
SpaansehoekRiel1030%0%
De VillaDe Hellen850%0%

Appartementen per buurt in Goirle

Veel appartementen staan in Goirle-Centrum, Herstallen en De Boschkens-Oost. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
Goirle-CentrumGoirle-Centrum68859%33%
HerstallenHoogeind58944%72%
De Boschkens-OostDe Boschkens38338%16%
AbcovenAbcoven84731%35%
WildackersWildackers1.14127%35%
GeestelijkenHoogeind35522%29%
De ValleiDe Hoge Wal12022%1%
VennenDe Hellen42520%23%
TilburgsewegDe Boschkens11817%0%
BomenDe Hellen44414%22%
KruidenDe Hellen4568%24%
Verspreide huizen GoirleVerspreide huizen Goirle1147%0%
SpaansehoekRiel1036%0%
Bedrijventerrein RielBedrijventerrein Riel506%0%
Riel-DorpRiel9685%10%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Goirle en Riel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Goirle kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Zero-emissiezone

Goirle staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam, Oisterwijk, Rijen en Baarle-Nassau.

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen), Hoogeind (1.029 woningen), De Boschkens (896 woningen), De Groote Akkers (855 woningen), Abcoven (847 woningen), Grobbendonck (784 woningen), Goirle-Centrum (688 woningen), 't Ven (646 woningen), De Hoge Wal (386 woningen) en De Nieuwe Erven (281 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

We komen in alle 29 buurten van de gemeente. De grootste zijn Wildackers, Riel-Dorp, Abcoven, De Groote Akkers, Grobbendonck, Goirle-Centrum, Herstallen, Kruiden, Bomen, Vennen, De Boschkens-West, De Boschkens-Oost, Rivieren, Geestelijken, 't Ven en Burgemeesters.

  • De Hellen: Kruiden, Bomen, Vennen, Rivieren en De Villa
  • Riel: Riel-Dorp en Spaansehoek
  • Hoogeind: Herstallen, Geestelijken en Hoogeind
  • De Boschkens: De Boschkens-West, De Boschkens-Oost en Tilburgseweg
  • De Groote Akkers: De Groote Akkers en De Leijzoom
  • 't Ven: 't Ven en Burgemeesters

Vragen over schuifdeurkast in Goirle

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Goirle?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Riel?

Ja, in de hele gemeente Goirle.

Werken jullie in alle buurten van Goirle, ook in Wildackers en Riel-Dorp?

Ja, in alle 29 buurten van de gemeente Goirle, waaronder Wildackers, Riel-Dorp, Abcoven, De Groote Akkers, Grobbendonck, Goirle-Centrum, Herstallen, Kruiden, Bomen en Vennen.

Schuifdeurkast in de buurt van Goirle

Schuifdeurkast in Goirle?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten