Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Goirle

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Goirle en Riel.

Hoeveel ruimte een huis in Goirle heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Goirle gemiddeld 146 m² en een appartement 88 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 134 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Goirle op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198525%137 m²
1995 tot 201520%164 m²
1965 tot 197517%137 m²
1985 tot 199512%135 m²
1945 tot 196510%134 m²
vanaf 20159%163 m²
vóór 19458%170 m²

Wijken in Goirle

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 582.000 in De Boschkens tegen € 333.000 in Hoogeind. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

12 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
De Hellen1.78690%€ 413.000
Wildackers1.14173%€ 353.000
Riel1.07195%€ 522.000
Hoogeind1.02967%€ 333.000
De Boschkens89682%€ 582.000
De Groote Akkers855100%€ 443.000
Abcoven84769%€ 378.000
Grobbendonck78498%€ 466.000
Goirle-Centrum68841%€ 354.000
't Ven64699%€ 519.000
De Hoge Wal38690%€ 523.000
De Nieuwe Erven281100%€ 475.000

Buurten met veel appartementen in Goirle

De meeste appartementen staan in Goirle-Centrum, Herstallen en De Boschkens-Oost. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

25 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
Goirle-CentrumGoirle-Centrum68859%€ 354.000
HerstallenHoogeind58944%€ 275.000
De Boschkens-OostDe Boschkens38338%€ 466.000
AbcovenAbcoven84731%€ 378.000
WildackersWildackers1.14127%€ 353.000
GeestelijkenHoogeind35522%€ 387.000
De ValleiDe Hoge Wal12022%€ 698.000
VennenDe Hellen42520%€ 401.000
TilburgsewegDe Boschkens11817%€ 1.013.000
BomenDe Hellen44414%€ 400.000
KruidenDe Hellen4568%€ 368.000
Verspreide huizen GoirleVerspreide huizen Goirle1147%€ 692.000
SpaansehoekRiel1036%€ 639.000
Bedrijventerrein RielBedrijventerrein Riel506%€ 700.000
Riel-DorpRiel9685%€ 510.000
De HoogteDe Hoge Wal2665%€ 445.000
Verspreide huizen RielVerspriede huizen Riel784%€ 671.000
GrobbendonckGrobbendonck7842%€ 466.000
Burgemeesters't Ven2992%€ 434.000
De Groote AkkersDe Groote Akkers8110%€ 421.000
De Boschkens-WestDe Boschkens3950%€ 565.000
RivierenDe Hellen3760%€ 396.000
't Ven't Ven3470%€ 594.000
De Nieuwe ErvenDe Nieuwe Erven2810%€ 475.000
De VillaDe Hellen850%€ 850.000

Rijtjeshuizen in Goirle

In De Hoogte, Kruiden en Rivieren staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 29 buurten in de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
De HoogteDe Hoge Wal26671%95%
KruidenDe Hellen45666%92%
RivierenDe Hellen37663%100%
De Boschkens-WestDe Boschkens39561%100%
De Groote AkkersDe Groote Akkers81157%100%
BomenDe Hellen44455%86%
De Nieuwe ErvenDe Nieuwe Erven28154%100%
GrobbendonckGrobbendonck78450%98%
VennenDe Hellen42544%80%
De Boschkens-OostDe Boschkens38342%62%
AbcovenAbcoven84734%69%
HerstallenHoogeind58931%56%
Burgemeesters't Ven29931%98%
WildackersWildackers1.14130%73%
GeestelijkenHoogeind35526%78%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Goirle en Riel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Goirle kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Zero-emissiezone

Goirle staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam, Oisterwijk, Rijen en Baarle-Nassau.

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen), Hoogeind (1.029 woningen), De Boschkens (896 woningen), De Groote Akkers (855 woningen), Abcoven (847 woningen), Grobbendonck (784 woningen), Goirle-Centrum (688 woningen), 't Ven (646 woningen), De Hoge Wal (386 woningen) en De Nieuwe Erven (281 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

We komen in alle 29 buurten van de gemeente. De grootste zijn Wildackers, Riel-Dorp, Abcoven, De Groote Akkers, Grobbendonck, Goirle-Centrum, Herstallen, Kruiden, Bomen, Vennen, De Boschkens-West, De Boschkens-Oost, Rivieren, Geestelijken, 't Ven en Burgemeesters.

  • De Hellen: Kruiden, Bomen, Vennen, Rivieren en De Villa
  • Riel: Riel-Dorp en Spaansehoek
  • Hoogeind: Herstallen, Geestelijken en Hoogeind
  • De Boschkens: De Boschkens-West, De Boschkens-Oost en Tilburgseweg
  • De Groote Akkers: De Groote Akkers en De Leijzoom
  • 't Ven: 't Ven en Burgemeesters

Vragen over inbouwkast op maat in Goirle

Hoe snel kunnen jullie in Goirle komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 12 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Riel?

Ja, in de hele gemeente Goirle.

Werken jullie in alle buurten van Goirle, ook in Wildackers en Riel-Dorp?

Ja, in alle 29 buurten van de gemeente Goirle, waaronder Wildackers, Riel-Dorp, Abcoven, De Groote Akkers, Grobbendonck, Goirle-Centrum, Herstallen, Kruiden, Bomen en Vennen.

Inbouwkast op maat in de buurt van Goirle

Inbouwkast op maat in Goirle?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten