Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Oisterwijk

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Oisterwijk en Moergestel, Haaren en Heukelom.

Woonkamers in Oisterwijk

Gemiddeld is een woning in de gemeente Oisterwijk 151 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 159 m², een uit 1995 tot 2015 204 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1965 tot 1975 (21%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Oisterwijk

De gemeente Oisterwijk telt gemiddeld 944 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 19 wijken van de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
KVL terrein3461.74942%
Centrum Oisterwijk1.4501.70266%
Pannenschuur2.4361.33716%
't Westend1.2331.2987%
Bunders9781.2050%
Levenskerk7041.1838%
Industrieterrein Kerkhoven Laarakkers751.15113%
Waterhoef1.4991.00426%
George Perklaan e.o.769331%
Dorp Moergestel2.29065714%
Klompven/Eikenven1996057%
Dorp Haaren2.16656915%

De grootste buurten van Oisterwijk

De meeste woningen staan in Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum en omg. Waterhoef. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
Dorp HaarenDorp Haaren2.16685%15%
omg Pannenschuur CentrumPannenschuur1.58088%12%
omg. WaterhoefWaterhoef1.25776%24%
omg. Bej.Centrum/MolenPannenschuur85676%24%
omg. De Lind/KerkstraatCentrum Oisterwijk85028%72%
Omg. Levenskerk/BoomgaardLevenskerk65392%8%
omg. Petrus KerkCentrum Oisterwijk60042%59%
Omg. PrinsessenbuurtDorp Moergestel54285%15%
omg. 'Prinsessen' wijk't Westend51391%9%
omg. BundersBunders474100%0%
Omg. Achterbos/PapenakkerDorp Moergestel44878%22%
omg. 't Seuverick't Westend40193%7%
Omg. OostelvoortjesDorp Moergestel35698%2%
Omg. KVLKVL terrein34658%42%
omg. Dotterpln/WildemanstraatBunders339100%0%
Buitengebied HaarenBuitengebied Haaren33188%12%
omg. 't Westend't Westend31997%3%
Industriebegied StokeindDorp Moergestel29765%35%
Omg. KloosterlaanDorp Moergestel27985%15%
Omg. Klein BungalowparkDorp Moergestel270100%0%
omg. BurghtweideWaterhoef24263%37%
Buitengebied Moergestel Zuid-OostBuitengebied Moergestel Zuid-Oost22496%4%
omg. Klompven/EikenvenKlompven/Eikenven19993%7%
omg. Europaln/HondsbergselnBunders165100%0%
Buitengebied Moergestel Noord-WestBuitengebied Moergestel Noord-West13494%6%

Hoekwoningen per buurt in Oisterwijk

Veel hoekwoningen staan in omg. 't Westend, Omg. Oostelvoortjes en omg Pannenschuur Centrum. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
omg. 't Westend't Westend31934%60%
Omg. OostelvoortjesDorp Moergestel35630%42%
omg Pannenschuur CentrumPannenschuur1.58022%58%
omg. WaterhoefWaterhoef1.25722%36%
omg. BundersBunders47422%46%
omg. 't Seuverick't Westend40122%48%
omg. Bej.Centrum/MolenPannenschuur85621%38%
omg. 'Prinsessen' wijk't Westend51321%25%
omg. Dotterpln/WildemanstraatBunders33918%28%
Omg. KloosterlaanDorp Moergestel27918%19%
Omg. Klein BungalowparkDorp Moergestel27016%19%
Dorp HaarenDorp Haaren2.16614%17%
Omg. PrinsessenbuurtDorp Moergestel54214%17%
Omg. Achterbos/PapenakkerDorp Moergestel44813%20%
Omg. KVLKVL terrein34613%22%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oisterwijk en Moergestel, Haaren en Heukelom, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Oisterwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Oisterwijk

In het centrum van Oisterwijk betaal je voor parkeren, in Moergestel, Heukelom en Haaren parkeer je gratis. Ligt een bedrijf in de betaalde parkeerzone, dan kan online een parkeervergunning voor medewerkers worden aangevraagd, en voor straten met een blauwe zone is er een parkeerontheffing via het digitaal parkeerloket. Bron

Zero-emissiezone

Oisterwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Boxtel, Oirschot, Hilvarenbeek, Vught, Tilburg en Goirle.

De gemeente Oisterwijk telt 19 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Pannenschuur (2.436 woningen), Dorp Moergestel (2.290 woningen), Dorp Haaren (2.166 woningen), Waterhoef (1.499 woningen), Centrum Oisterwijk (1.450 woningen), 't Westend (1.233 woningen), Bunders (978 woningen), Levenskerk (704 woningen), KVL terrein (346 woningen), Buitengebied Haaren (331 woningen), Buitengebied Moergestel Zuid-Oost (224 woningen) en Klompven/Eikenven (199 woningen). Behalve in Oisterwijk zelf werken we ook in Moergestel, Haaren en Heukelom.

We komen in alle 35 buurten van de gemeente. De grootste zijn Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum, omg. Waterhoef, omg. Bej.Centrum/Molen, omg. De Lind/Kerkstraat, Omg. Levenskerk/Boomgaard, omg. Petrus Kerk, Omg. Prinsessenbuurt, omg. 'Prinsessen' wijk, omg. Bunders, Omg. Achterbos/Papenakker, omg. 't Seuverick, Omg. Oostelvoortjes, Omg. KVL, omg. Dotterpln/Wildemanstraat en Buitengebied Haaren.

  • Pannenschuur: omg Pannenschuur Centrum en omg. Bej.Centrum/Molen
  • Dorp Moergestel: Omg. Prinsessenbuurt, Omg. Achterbos/Papenakker, Omg. Oostelvoortjes, Industriebegied Stokeind, Omg. Kloosterlaan, Omg. Klein Bungalowpark en Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens
  • Waterhoef: omg. Waterhoef en omg. Burghtweide
  • Centrum Oisterwijk: omg. De Lind/Kerkstraat en omg. Petrus Kerk
  • 't Westend: omg. 'Prinsessen' wijk, omg. 't Seuverick en omg. 't Westend
  • Bunders: omg. Bunders, omg. Dotterpln/Wildemanstraat en omg. Europaln/Hondsbergseln
  • Levenskerk: Omg. Levenskerk/Boomgaard en Omg. Bosweg/Heisteeg

Vragen over tv-meubel op maat in Oisterwijk

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Oisterwijk?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Moergestel, Haaren en Heukelom?

Ja, in de hele gemeente Oisterwijk.

Werken jullie in alle buurten van Oisterwijk, ook in Dorp Haaren en omg Pannenschuur Centrum?

Ja, in alle 35 buurten van de gemeente Oisterwijk, waaronder Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum, omg. Waterhoef, omg. Bej.Centrum/Molen, omg. De Lind/Kerkstraat, Omg. Levenskerk/Boomgaard, omg. Petrus Kerk, Omg. Prinsessenbuurt, omg. 'Prinsessen' wijk en omg. Bunders.

Tv-meubel op maat in de buurt van Oisterwijk

Tv-meubel op maat in Oisterwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten