Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Oisterwijk

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Oisterwijk en Moergestel, Haaren en Heukelom.

Tussenwoningen en smalle kamers in Oisterwijk

Van de woningen in de gemeente Oisterwijk is 26% een tussenwoning en 15% een hoekwoning. Dat is minder dan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Pannenschuur is 51% een tussenwoning, in Buitengebied Moergestel Zuid-Oost 0%.

12 van de 19 wijken van de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Pannenschuur2.43651%22%
't Westend1.23342%25%
Waterhoef1.49932%19%
Bunders97832%17%
Dorp Moergestel2.29022%16%
KVL terrein34622%13%
George Perklaan e.o.7618%11%
Dorp Haaren2.16617%14%
Centrum Oisterwijk1.45015%8%
Levenskerk70412%11%
Industrieterrein Kerkhoven Laarakkers754%5%
Klompven/Eikenven1993%2%

Appartementen in Oisterwijk

19% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 93 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Oisterwijk

In omg. 't Westend, omg Pannenschuur Centrum en omg. 't Seuverick is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
omg. 't Westend't Westend31960%34%
omg Pannenschuur CentrumPannenschuur1.58058%22%
omg. 't Seuverick't Westend40148%22%
omg. BundersBunders47446%22%
Omg. OostelvoortjesDorp Moergestel35642%30%
omg. Bej.Centrum/MolenPannenschuur85638%21%
omg. WaterhoefWaterhoef1.25736%22%
omg. Dotterpln/WildemanstraatBunders33928%18%
omg. 'Prinsessen' wijk't Westend51325%21%
Omg. KVLKVL terrein34622%13%
omg. Petrus KerkCentrum Oisterwijk60021%9%
Industriebegied StokeindDorp Moergestel29721%10%
Omg. Achterbos/PapenakkerDorp Moergestel44820%13%
Omg. KloosterlaanDorp Moergestel27919%18%
Omg. Klein BungalowparkDorp Moergestel27019%16%
Omg. George PerklaanGeorge Perklaan e.o.7618%11%
Dorp HaarenDorp Haaren2.16617%14%
Omg. PrinsessenbuurtDorp Moergestel54217%14%
Omg. Levenskerk/BoomgaardLevenskerk65313%12%
omg. De Lind/KerkstraatCentrum Oisterwijk85010%8%
omg. BurghtweideWaterhoef2429%3%
Omg. Groot Bungalowpark/HoefkensDorp Moergestel987%8%
Industrieterrein KerkhovenIndustrieterrein Kerkhoven Laarakkers645%6%
omg. Klompven/EikenvenKlompven/Eikenven1993%2%
Buitengebied Oisterwijk NoordBuitengebied Oisterwijk Noord793%5%

Appartementen per buurt in Oisterwijk

Veel appartementen staan in omg. De Lind/Kerkstraat, omg. Petrus Kerk en Omg. KVL. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 35 buurten in de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
omg. De Lind/KerkstraatCentrum Oisterwijk85072%20%
omg. Petrus KerkCentrum Oisterwijk60059%20%
Omg. KVLKVL terrein34642%6%
omg. BurghtweideWaterhoef24237%0%
Industriebegied StokeindDorp Moergestel29735%32%
omg. WaterhoefWaterhoef1.25724%42%
omg. Bej.Centrum/MolenPannenschuur85624%35%
Omg. Achterbos/PapenakkerDorp Moergestel44822%18%
Industrieterrein KerkhovenIndustrieterrein Kerkhoven Laarakkers6416%0%
Dorp HaarenDorp Haaren2.16615%20%
Omg. PrinsessenbuurtDorp Moergestel54215%17%
Omg. KloosterlaanDorp Moergestel27915%10%
omg Pannenschuur CentrumPannenschuur1.58012%30%
Buitengebied HaarenBuitengebied Haaren33112%0%
Buitengebied Oisterwijk NoordBuitengebied Oisterwijk Noord7911%0%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Oisterwijk en Moergestel, Haaren en Heukelom, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Oisterwijk kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Oisterwijk

In het centrum van Oisterwijk betaal je voor parkeren, in Moergestel, Heukelom en Haaren parkeer je gratis. Ligt een bedrijf in de betaalde parkeerzone, dan kan online een parkeervergunning voor medewerkers worden aangevraagd, en voor straten met een blauwe zone is er een parkeerontheffing via het digitaal parkeerloket. Bron

Zero-emissiezone

Oisterwijk staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Boxtel, Oirschot, Hilvarenbeek, Vught, Tilburg en Goirle.

De gemeente Oisterwijk telt 19 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Pannenschuur (2.436 woningen), Dorp Moergestel (2.290 woningen), Dorp Haaren (2.166 woningen), Waterhoef (1.499 woningen), Centrum Oisterwijk (1.450 woningen), 't Westend (1.233 woningen), Bunders (978 woningen), Levenskerk (704 woningen), KVL terrein (346 woningen), Buitengebied Haaren (331 woningen), Buitengebied Moergestel Zuid-Oost (224 woningen) en Klompven/Eikenven (199 woningen). Behalve in Oisterwijk zelf werken we ook in Moergestel, Haaren en Heukelom.

We komen in alle 35 buurten van de gemeente. De grootste zijn Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum, omg. Waterhoef, omg. Bej.Centrum/Molen, omg. De Lind/Kerkstraat, Omg. Levenskerk/Boomgaard, omg. Petrus Kerk, Omg. Prinsessenbuurt, omg. 'Prinsessen' wijk, omg. Bunders, Omg. Achterbos/Papenakker, omg. 't Seuverick, Omg. Oostelvoortjes, Omg. KVL, omg. Dotterpln/Wildemanstraat en Buitengebied Haaren.

  • Pannenschuur: omg Pannenschuur Centrum en omg. Bej.Centrum/Molen
  • Dorp Moergestel: Omg. Prinsessenbuurt, Omg. Achterbos/Papenakker, Omg. Oostelvoortjes, Industriebegied Stokeind, Omg. Kloosterlaan, Omg. Klein Bungalowpark en Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens
  • Waterhoef: omg. Waterhoef en omg. Burghtweide
  • Centrum Oisterwijk: omg. De Lind/Kerkstraat en omg. Petrus Kerk
  • 't Westend: omg. 'Prinsessen' wijk, omg. 't Seuverick en omg. 't Westend
  • Bunders: omg. Bunders, omg. Dotterpln/Wildemanstraat en omg. Europaln/Hondsbergseln
  • Levenskerk: Omg. Levenskerk/Boomgaard en Omg. Bosweg/Heisteeg

Vragen over schuifdeurkast in Oisterwijk

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Oisterwijk?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Moergestel, Haaren en Heukelom?

Ja, in de hele gemeente Oisterwijk.

Werken jullie in alle buurten van Oisterwijk, ook in Dorp Haaren en omg Pannenschuur Centrum?

Ja, in alle 35 buurten van de gemeente Oisterwijk, waaronder Dorp Haaren, omg Pannenschuur Centrum, omg. Waterhoef, omg. Bej.Centrum/Molen, omg. De Lind/Kerkstraat, Omg. Levenskerk/Boomgaard, omg. Petrus Kerk, Omg. Prinsessenbuurt, omg. 'Prinsessen' wijk en omg. Bunders.

Schuifdeurkast in de buurt van Oisterwijk

Schuifdeurkast in Oisterwijk?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten