Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Tilburg

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Woonkamers in Tilburg

Gemiddeld is een woning in de gemeente Tilburg 110 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 139 m², een uit 1995 tot 2015 142 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Tilburg

De gemeente Tilburg telt gemiddeld 2.935 adressen per km². Dat is meer dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Binnenstad5.0595.68290%
Sint Anna1.5035.40336%
Theresia2.4505.34656%
Spoorzone Zuid1.0855.33898%
Spoorzone Noord3535.30399%
Noordhoek2.9955.26865%
Trouwlaan - Uitvindersbuurt2.1414.95452%
Bouwmeester2.1064.93934%
Hoogvenne3.3364.42151%
Het Goirke2.3484.32045%
Broekhoven2.3144.17151%
Oerle3.1514.05640%

De grootste buurten van Tilburg

De meeste woningen staan in Binnenstad Oost, Binnenstad West en Theresia Midden. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
Binnenstad OostBinnenstad1.91612%88%
Binnenstad WestBinnenstad1.79711%89%
Theresia MiddenTheresia1.31942%58%
Bomenbuurt MiddenNoordhoek1.29156%44%
ZeshoevenUdenhout1.18190%10%
Pastorieklamp WestHet Goirke1.16055%45%
UitvindersbuurtTrouwlaan - Uitvindersbuurt1.15245%55%
Bouwmeestersbuurt NoordBouwmeester1.11159%41%
Hoogvenne WestHoogvenne1.09956%44%
Afrikaanderbuurt MiddenOerle1.08144%56%
Sint PietersparkGroeseind-Hoefstraat1.08066%34%
Kasteel WestDe Hasselt1.07855%45%
ZeeheldenbuurtOerle1.03984%16%
Heikant Zuid-OostHeikant1.03626%74%
Berkel NoordBerkel-Enschot1.02488%12%
Staatsliedenbuurt OostKorvel99767%33%
Bouwmeestersbuurt ZuidBouwmeester99573%27%
TrouwlaanTrouwlaan - Uitvindersbuurt98950%50%
Huibeven WestHuibeven93073%27%
Notre DameDe Reit92034%66%
Lijnse Hoek WestHeikant89242%58%
Stokhasselt Noord-OostStokhasselt88758%42%
Bomenbuurt WestNoordhoek88114%86%
Hoefstraat ZuidGroeseind-Hoefstraat88085%15%
TivoliHoogvenne87652%48%

Hoekwoningen per buurt in Tilburg

Veel hoekwoningen staan in Stadsrand Dalem Zuid, Quirijnstok Zuid-West en Koolhoven Oost. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
Stadsrand Dalem ZuidDalem Zuid9936%54%
Quirijnstok Zuid-WestQuirijnstok28133%57%
Koolhoven OostKoolhoven36530%46%
Stadsrand Dalem NoordDalem Noord26130%44%
Quirijnstok Zuid-OostQuirijnstok20430%47%
Vogeltjesbuurt OostGroenewoud27229%54%
Armhoef Noord-OostArmhoef24929%67%
Schildersbuurt NoordKorvel21027%64%
Enschotse AkkersBerkel-Enschot15527%41%
BokhamerHet Zand9627%30%
Heerevelden WestHeerevelden48125%72%
Huibeven MiddenHuibeven47725%67%
LandbouwbuurtGroenewoud40125%71%
Koolhoven BuitenKoolhoven22925%55%
De Blaak Zuid-OostDe Blaak48224%48%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Tilburg kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Tilburg

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen, Kaatsheuvel, Hilvarenbeek en Oisterwijk.

De gemeente Tilburg telt 59 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Het Zand (6.045 woningen), Berkel-Enschot (5.983 woningen), Heikant (5.426 woningen), Binnenstad (5.059 woningen), De Reit (4.186 woningen), Udenhout (3.700 woningen), De Hasselt (3.447 woningen), Groeseind-Hoefstraat (3.401 woningen), Hoogvenne (3.336 woningen), Groenewoud (3.261 woningen), Oerle (3.151 woningen) en Korvel (3.056 woningen). Behalve in Tilburg zelf werken we ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

We komen in alle 236 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West, Afrikaanderbuurt Midden, Sint Pieterspark, Kasteel West, Zeeheldenbuurt, Heikant Zuid-Oost, Berkel Noord en Staatsliedenbuurt Oost.

  • Het Zand: Tiendschuur, Westermarkt, Jagersbuurt West, Het Zand Noord-West, Het Zand Noord-Oost, Jagersbuurt Oost, Luchthavenbuurt West, Luchthavenbuurt Oost, Rooi Pannen, Station Universiteit, Bokhamer West, Bokhamer, Vijverlaan en Tweestedenziekenhuis
  • Berkel-Enschot: Berkel Noord, Koningsoord, Eikenbosch, Ruiven, Rauwbraken, Enschot Midden, Enschot Oost, Berkelse Akkers, Enschotse Akkers, Enschot Zuid, Oostkamer Oost, Buitengebied B-E Noord-West, Buitengebied B-E Noord-Oost en Bedrijventerrein Enschot
  • Heikant: Heikant Zuid-Oost, Lijnse Hoek West, Heikant Zuid-West, Heikant West, Heikant Noord-West, Lijnse Hoek Oost, Heikant Oost en Heikant Noord-Oost
  • Binnenstad: Binnenstad Oost, Binnenstad West, Koningsplein en Oude Dijk
  • De Reit: Notre Dame, Kastelenbuurt Noord, Abdij- en Torenbuurt, Sportweg, Universiteit Campus en Kastelenbuurt Zuid
  • Udenhout: Zeshoeven, De Kuil, Achthoeven, De Mortel, Den Bogerd, Groenstraat, Buitengebied Udenhout Noord, Bedrijventerrein Kreitenmolen, Buitengebied Udenhout Zuid-West en Buitengebied Udenhout Zuid-Oost
  • De Hasselt: Kasteel West, Nassaubuurt, Kasteel Oost, Textielbuurt Oost en Textielbuurt West
  • Groeseind-Hoefstraat: Sint Pieterspark, Hoefstraat Zuid, Padua en Hoefstraat Noord
  • Hoogvenne: Hoogvenne West, Tivoli, Hoogvenne Oost, Piushaven en Veemarktkwartier
  • Groenewoud: Groenewoud Midden, Vogeltjesbuurt West, Ezelvense Akkers, Visserijbuurt, Landbouwbuurt, Vogeltjesbuurt Oost, Groenewoud Oost, Groenewoud West en Groenewoud Zuid

Vragen over tv-meubel op maat in Tilburg

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Tilburg?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja, in de hele gemeente Tilburg.

Werken jullie in alle buurten van Tilburg, ook in Binnenstad Oost en Binnenstad West?

Ja, in alle 236 buurten van de gemeente Tilburg, waaronder Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West en Afrikaanderbuurt Midden.

Tv-meubel op maat in de buurt van Tilburg

Tv-meubel op maat in Tilburg?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten