Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inloopkast op maat in Alphen-Chaam

Wij maken van een kleine kamer, een hoek op zolder of een deel van de slaapkamer een inloopkast. In Alphen-Chaam en Chaam, Galder en Strijbeek.

Ruimte voor een inloopkast in Alphen-Chaam

Een inloopkast vraagt een kamer of hoek van minstens 1,2 meter diep. In de gemeente Alphen-Chaam is een eengezinswoning gemiddeld 181 m². De grootste zijn die gebouwd vóór 1945, gemiddeld 242 m². In een huis met vier slaapkamers wordt de kleinste vaak de inloopkast.

45% van de woningen hier is vrijstaand en 19% twee-onder-een-kap. Dat is meer dan het gemiddelde van 11% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

5 van de 6 wijken van de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandTwee-onder-een-kap
Ulvenhout AC13487%10%
Strijbeek14285%10%
Galder46661%13%
Chaam1.91741%26%
Alphen1.94139%16%

Nieuwbouw in Alphen-Chaam

31% van de woningen in de gemeente is gebouwd in 1995 of later, waarvan 11% vanaf 2015. In nieuwbouw is de grote slaapkamer vaak ruim genoeg om er met een wand en een schuifdeur een inloopkast van te maken.

Vrijstaande woningen per buurt in Alphen-Chaam

Het meeste vrijstaand wonen is in 't Zand, Buitengebied Alphen en Buitengebied Galder. In die huizen is vaak een kamer over voor een inloopkast.

16 van de 19 buurten in de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenVrijstaandTwee-onder-een-kap
't ZandAlphen76100%0%
Buitengebied AlphenAlphen30991%6%
Buitengebied GalderGalder14088%6%
Ulvenhout ACUlvenhout AC13487%10%
Buitengebied ChaamChaam51885%6%
StrijbeekStrijbeek14285%10%
Kern GalderGalder32650%17%
Noordwest AlphenAlphen11038%20%
Den BrabanderChaam25030%16%
WolfsdonkChaam24330%49%
Roode BeekChaam28928%27%
Zuidoost AlphenAlphen55327%25%
Noordoost AlphenAlphen51324%17%
Zuidwest AlphenAlphen36921%9%
ElsakkerChaam41119%40%
Centrum ChaamChaam19915%33%

WOZ-waarde per buurt in Alphen-Chaam

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde hebben 't Zand, Ulvenhout AC en Strijbeek. In die buurten staan vaker huizen met vier of meer slaapkamers.

15 van de 19 buurten in de gemeente Alphen-Chaam. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Koop
't ZandAlphen76€ 817.00095%
Ulvenhout ACUlvenhout AC134€ 732.00087%
StrijbeekStrijbeek142€ 604.00082%
Buitengebied AlphenAlphen309€ 579.00083%
Buitengebied ChaamChaam518€ 567.00076%
Buitengebied GalderGalder140€ 557.00081%
Kern GalderGalder326€ 531.00084%
Den BrabanderChaam250€ 510.00084%
WolfsdonkChaam243€ 445.00089%
Noordwest AlphenAlphen110€ 440.00068%
Noordoost AlphenAlphen513€ 431.00080%
Roode BeekChaam289€ 425.00073%
Centrum ChaamChaam199€ 402.00060%
ElsakkerChaam411€ 387.00057%
Zuidoost AlphenAlphen553€ 386.00073%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Alphen-Chaam en Chaam, Galder en Strijbeek, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We bekijken de vorm van de ruimte, waar het raam en de deur zitten en waar licht kan komen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kasten in, monteren roedes, lades en planken en hangen de deur of schuifdeur.

Wat inloopkast op maat in Alphen-Chaam kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inloopkast€ 3.250 per inloopkast
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter

De prijs hangt af van de vorm (rechte wand, L of U), het aantal lades en of er een wand met schuifdeur bij komt.

Wat we niet doen

  • Verlichting zelf aansluiten op het lichtnet: dat doet een erkend installateur.
  • Een dragende muur weghalen om een inloopkast te maken.

Parkeren voor de bus in Alphen-Chaam

In het centrum van Chaam geldt een blauwe zone: ma t/m vr 9.00 tot 18.00 uur en za 9.00 tot 16.00 uur, maximaal 2 uur met parkeerschijf. Bewoners van de blauwe zone kunnen gratis een parkeerontheffing aanvragen; voor bedrijven of vakmensen noemt de pagina geen regeling. Rond recreatieplas 't Zand geldt in enkele straten een parkeerverbod en op drukke dagen betaald parkeren van 1 april tot 1 oktober, 9.00 tot 17.00 uur. Bron

Zero-emissiezone

Alphen-Chaam staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Let op: Alphen aan den Rijn (1-1-2027) op die lijst is een andere gemeente. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Alphen-Chaam, ongeveer 22 minuten. Op dezelfde rit werken we in Baarle-Nassau, Goirle, Hilvarenbeek, Tilburg, Rijen en Dongen.

De gemeente Alphen-Chaam telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Alphen (1.941 woningen), Chaam (1.917 woningen), Galder (466 woningen), Strijbeek (142 woningen) en Ulvenhout AC (134 woningen). Behalve in Alphen-Chaam zelf werken we ook in Chaam, Galder en Strijbeek.

We komen in alle 19 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zuidoost Alphen, Buitengebied Chaam, Noordoost Alphen, Elsakker, Zuidwest Alphen, Kern Galder, Buitengebied Alphen, Roode Beek, Den Brabander, Wolfsdonk, Centrum Chaam, Strijbeek, Buitengebied Galder, Ulvenhout AC, Noordwest Alphen en 't Zand.

  • Alphen: Zuidoost Alphen, Noordoost Alphen, Zuidwest Alphen, Buitengebied Alphen, Noordwest Alphen, 't Zand en Bedrijventerrein Alphen
  • Chaam: Buitengebied Chaam, Elsakker, Roode Beek, Den Brabander, Wolfsdonk, Centrum Chaam en Bedrijventerrein Baarleseweg Noord
  • Galder: Kern Galder en Buitengebied Galder

Vragen over inloopkast op maat in Alphen-Chaam

Kan een inloopkast in een slaapkamer zonder extra kamer?

Ja. We zetten een wand met een schuifdeur in de slaapkamer en bouwen de kast erachter.

Rijden jullie voor een inloopkast naar Alphen-Chaam?

Ja. Vanaf Tilburg is het 19,8 km, ongeveer 22 minuten rijden.

Komen jullie ook in Chaam, Galder en Strijbeek?

Ja, in de hele gemeente Alphen-Chaam.

Werken jullie in alle buurten van Alphen-Chaam, ook in Zuidoost Alphen en Buitengebied Chaam?

Ja, in alle 19 buurten van de gemeente Alphen-Chaam, waaronder Zuidoost Alphen, Buitengebied Chaam, Noordoost Alphen, Elsakker, Zuidwest Alphen, Kern Galder, Buitengebied Alphen, Roode Beek, Den Brabander en Wolfsdonk.

Inloopkast op maat in de buurt van Alphen-Chaam

Inloopkast op maat in Alphen-Chaam?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten