Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inloopkast op maat in Hilvarenbeek

Wij maken van een kleine kamer, een hoek op zolder of een deel van de slaapkamer een inloopkast. In Hilvarenbeek en Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst.

Ruimte voor een inloopkast in Hilvarenbeek

Een inloopkast vraagt een kamer of hoek van minstens 1,2 meter diep. In de gemeente Hilvarenbeek is een eengezinswoning gemiddeld 176 m². De grootste zijn die gebouwd vóór 1945, gemiddeld 247 m². In een huis met vier slaapkamers wordt de kleinste vaak de inloopkast.

33% van de woningen hier is vrijstaand en 18% twee-onder-een-kap. Dat is meer dan het gemiddelde van 11% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Alle wijken van de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandTwee-onder-een-kap
Biest-Houtakker39453%30%
Haghorst37463%15%
Esbeek54251%21%
Diessen1.72841%18%
Hilvarenbeek4.13323%16%

Nieuwbouw in Hilvarenbeek

32% van de woningen in de gemeente is gebouwd in 1995 of later, waarvan 11% vanaf 2015. In nieuwbouw is de grote slaapkamer vaak ruim genoeg om er met een wand en een schuifdeur een inloopkast van te maken.

Vrijstaande woningen per buurt in Hilvarenbeek

Het meeste vrijstaand wonen is in Verspreide huizen Baarschot, Verspreide huizen Haghorst en Verspreide huizen Hilvarenbeek. In die huizen is vaak een kamer over voor een inloopkast.

11 van de 11 buurten in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenVrijstaandTwee-onder-een-kap
Verspreide huizen BaarschotDiessen21689%9%
Verspreide huizen HaghorstHaghorst13687%8%
Verspreide huizen HilvarenbeekHilvarenbeek26984%12%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerBiest-Houtakker7481%19%
Verspreide huizen EsbeekEsbeek16178%12%
BaarschotDiessen10865%24%
HaghorstHaghorst23850%18%
Biest-HoutakkerBiest-Houtakker32047%33%
EsbeekEsbeek38140%25%
DiessenDiessen1.40431%19%
HilvarenbeekHilvarenbeek3.86419%17%

WOZ-waarde per buurt in Hilvarenbeek

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde hebben Verspreide huizen Haghorst, Baarschot en Verspreide huizen Baarschot. In die buurten staan vaker huizen met vier of meer slaapkamers.

11 van de 11 buurten in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Koop
Verspreide huizen HaghorstHaghorst136€ 641.00088%
BaarschotDiessen108€ 636.00091%
Verspreide huizen BaarschotDiessen216€ 616.00086%
Verspreide huizen HilvarenbeekHilvarenbeek269€ 603.00085%
Verspreide huizen EsbeekEsbeek161€ 580.00083%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerBiest-Houtakker74€ 577.00086%
HaghorstHaghorst238€ 502.00086%
Biest-HoutakkerBiest-Houtakker320€ 498.00084%
DiessenDiessen1.404€ 473.00079%
EsbeekEsbeek381€ 473.00081%
HilvarenbeekHilvarenbeek3.864€ 450.00069%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Hilvarenbeek en Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We bekijken de vorm van de ruimte, waar het raam en de deur zitten en waar licht kan komen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kasten in, monteren roedes, lades en planken en hangen de deur of schuifdeur.

Wat inloopkast op maat in Hilvarenbeek kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inloopkast€ 3.250 per inloopkast
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter

De prijs hangt af van de vorm (rechte wand, L of U), het aantal lades en of er een wand met schuifdeur bij komt.

Wat we niet doen

  • Verlichting zelf aansluiten op het lichtnet: dat doet een erkend installateur.
  • Een dragende muur weghalen om een inloopkast te maken.

Parkeren voor de bus in Hilvarenbeek

Parkeren in Hilvarenbeek is overal gratis, ook in het centrum, waar twee parkeerschijfzones (blauwe belijning) zijn. In de blauwe zone mag je maximaal 2 uur parkeren (Ypelaerstraat en achter 't Raadhuis 3 uur), maandag t/m zaterdag van 9 tot 18 uur; langer staan kan op de Cantorijstraat, Koestraat, Papenstraat en Sint Sebastiaanstraat. Bron

Zero-emissiezone

Hilvarenbeek staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Goed om te weten in Hilvarenbeek

De dorpskern van Hilvarenbeek, gebouwd rond een breed dorpsplein met een grote kerk, is door het Rijk aangewezen als beschermd dorpsgezicht. Volgens de centrumvisie van de gemeente hoort ook het Vrijthof daarbij. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg, Oisterwijk, Alphen-Chaam, Oirschot en Baarle-Nassau.

De gemeente Hilvarenbeek telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Hilvarenbeek (4.133 woningen), Diessen (1.728 woningen), Esbeek (542 woningen), Biest-Houtakker (394 woningen) en Haghorst (374 woningen). Behalve in Hilvarenbeek zelf werken we ook in Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst.

We komen in alle 11 buurten van de gemeente. De grootste zijn Hilvarenbeek, Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker, Verspreide huizen Hilvarenbeek, Haghorst, Verspreide huizen Baarschot, Verspreide huizen Esbeek, Verspreide huizen Haghorst, Baarschot en Verspreide huizen Biest-Houtakker.

  • Hilvarenbeek: Hilvarenbeek en Verspreide huizen Hilvarenbeek
  • Diessen: Diessen, Verspreide huizen Baarschot en Baarschot
  • Esbeek: Esbeek en Verspreide huizen Esbeek
  • Biest-Houtakker: Biest-Houtakker en Verspreide huizen Biest-Houtakker
  • Haghorst: Haghorst en Verspreide huizen Haghorst

Vragen over inloopkast op maat in Hilvarenbeek

Kan een inloopkast in een slaapkamer zonder extra kamer?

Ja. We zetten een wand met een schuifdeur in de slaapkamer en bouwen de kast erachter.

Rijden jullie voor een inloopkast naar Hilvarenbeek?

Ja. Vanaf Tilburg is het 10 km, ongeveer 16 minuten rijden.

Komen jullie ook in Diessen, Esbeek en Biest-Houtakker?

Ja, in de hele gemeente Hilvarenbeek.

Werken jullie in alle buurten van Hilvarenbeek, ook in Hilvarenbeek en Diessen?

Ja, in alle 11 buurten van de gemeente Hilvarenbeek, waaronder Hilvarenbeek, Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker, Verspreide huizen Hilvarenbeek, Haghorst, Verspreide huizen Baarschot, Verspreide huizen Esbeek, Verspreide huizen Haghorst en Baarschot.

Inloopkast op maat in de buurt van Hilvarenbeek

Inloopkast op maat in Hilvarenbeek?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten