Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Tilburg

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Tussenwoningen en smalle kamers in Tilburg

Van de woningen in de gemeente Tilburg is 40% een tussenwoning en 13% een hoekwoning. Dat is meer dan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Heerevelden is 73% een tussenwoning, in Heyhoef 0%.

12 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Heerevelden90873%23%
Leeuwerik2.18072%20%
Dalem Zuid1.55471%15%
Witbrant1.23470%14%
Dalem Noord1.42068%21%
Armhoef99765%18%
Huibeven2.05262%21%
Tuindorp De Kievit2.04062%16%
Gesworen Hoek1.72661%16%
Groenewoud3.26158%18%
Dongewijk85958%14%
Koolhoven1.92455%20%

Appartementen in Tilburg

38% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 73 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Tilburg

In Leeuwerik West, Witbrant Oost en Fatima West is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Leeuwerik WestLeeuwerik55081%19%
Witbrant OostWitbrant40379%15%
Fatima WestFatima86077%13%
ZuiderparkStappegoor19776%19%
De Kievit Noord-OostTuindorp De Kievit65075%21%
Heerevelden OostHeerevelden42774%22%
Dalem Noord IIDalem Noord82073%20%
Huibeven OostHuibeven64573%22%
De Kievit Noord-WestTuindorp De Kievit55073%22%
Dalem Noord IDalem Noord33973%18%
Dalem Zuid IIDalem Zuid81872%17%
Dalem Zuid IDalem Zuid63772%10%
Dongewijk NoordDongewijk56272%18%
Heerevelden WestHeerevelden48172%25%
Armhoef Noord-WestArmhoef34872%16%
Leeuwerik ZuidLeeuwerik58871%21%
Vogeltjesbuurt WestGroenewoud52571%22%
LandbouwbuurtGroenewoud40171%25%
Station UniversiteitHet Zand19171%20%
Textielbuurt WestDe Hasselt51670%22%
Leeuwerik OostLeeuwerik53269%20%
Gesworen Hoek WestGesworen Hoek51869%18%
Hoefstraat ZuidGroeseind-Hoefstraat88068%14%
Melis StokestraatKanaalzone19368%18%
Witbrant WestWitbrant82167%14%

Appartementen per buurt in Tilburg

Veel appartementen staan in Sportweg, Talentsquare en Universiteit Campus. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 236 buurten in de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
SportwegDe Reit801100%0%
TalentsquareSpoorzone Zuid657100%100%
Universiteit CampusDe Reit622100%79%
Het LaarKorvel379100%0%
LeijhoevenDe Leij286100%0%
HeyhoefHeyhoef251100%100%
QuirijnstokparkQuirijnstok198100%100%
Spoorzone Noord-OostSpoorzone Noord162100%0%
Bokhamer WestHet Zand127100%0%
LeijparkDe Leij112100%0%
SpoorlaanSpoorzone Zuid85100%0%
KoningspleinBinnenstad79298%9%
Spoorzone Noord-WestSpoorzone Noord19198%96%
VeemarktkwartierHoogvenne17497%0%
Campenhoef WestCampenhoef28396%51%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Tilburg en Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Tilburg kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Tilburg

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen, Kaatsheuvel, Hilvarenbeek en Oisterwijk.

De gemeente Tilburg telt 59 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Het Zand (6.045 woningen), Berkel-Enschot (5.983 woningen), Heikant (5.426 woningen), Binnenstad (5.059 woningen), De Reit (4.186 woningen), Udenhout (3.700 woningen), De Hasselt (3.447 woningen), Groeseind-Hoefstraat (3.401 woningen), Hoogvenne (3.336 woningen), Groenewoud (3.261 woningen), Oerle (3.151 woningen) en Korvel (3.056 woningen). Behalve in Tilburg zelf werken we ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

We komen in alle 236 buurten van de gemeente. De grootste zijn Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West, Afrikaanderbuurt Midden, Sint Pieterspark, Kasteel West, Zeeheldenbuurt, Heikant Zuid-Oost, Berkel Noord en Staatsliedenbuurt Oost.

  • Het Zand: Tiendschuur, Westermarkt, Jagersbuurt West, Het Zand Noord-West, Het Zand Noord-Oost, Jagersbuurt Oost, Luchthavenbuurt West, Luchthavenbuurt Oost, Rooi Pannen, Station Universiteit, Bokhamer West, Bokhamer, Vijverlaan en Tweestedenziekenhuis
  • Berkel-Enschot: Berkel Noord, Koningsoord, Eikenbosch, Ruiven, Rauwbraken, Enschot Midden, Enschot Oost, Berkelse Akkers, Enschotse Akkers, Enschot Zuid, Oostkamer Oost, Buitengebied B-E Noord-West, Buitengebied B-E Noord-Oost en Bedrijventerrein Enschot
  • Heikant: Heikant Zuid-Oost, Lijnse Hoek West, Heikant Zuid-West, Heikant West, Heikant Noord-West, Lijnse Hoek Oost, Heikant Oost en Heikant Noord-Oost
  • Binnenstad: Binnenstad Oost, Binnenstad West, Koningsplein en Oude Dijk
  • De Reit: Notre Dame, Kastelenbuurt Noord, Abdij- en Torenbuurt, Sportweg, Universiteit Campus en Kastelenbuurt Zuid
  • Udenhout: Zeshoeven, De Kuil, Achthoeven, De Mortel, Den Bogerd, Groenstraat, Buitengebied Udenhout Noord, Bedrijventerrein Kreitenmolen, Buitengebied Udenhout Zuid-West en Buitengebied Udenhout Zuid-Oost
  • De Hasselt: Kasteel West, Nassaubuurt, Kasteel Oost, Textielbuurt Oost en Textielbuurt West
  • Groeseind-Hoefstraat: Sint Pieterspark, Hoefstraat Zuid, Padua en Hoefstraat Noord
  • Hoogvenne: Hoogvenne West, Tivoli, Hoogvenne Oost, Piushaven en Veemarktkwartier
  • Groenewoud: Groenewoud Midden, Vogeltjesbuurt West, Ezelvense Akkers, Visserijbuurt, Landbouwbuurt, Vogeltjesbuurt Oost, Groenewoud Oost, Groenewoud West en Groenewoud Zuid

Vragen over schuifdeurkast in Tilburg

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Tilburg?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja, in de hele gemeente Tilburg.

Werken jullie in alle buurten van Tilburg, ook in Binnenstad Oost en Binnenstad West?

Ja, in alle 236 buurten van de gemeente Tilburg, waaronder Binnenstad Oost, Binnenstad West, Theresia Midden, Bomenbuurt Midden, Zeshoeven, Pastorieklamp West, Uitvindersbuurt, Bouwmeestersbuurt Noord, Hoogvenne West en Afrikaanderbuurt Midden.

Schuifdeurkast in de buurt van Tilburg

Schuifdeurkast in Tilburg?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten