Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Kaatsheuvel

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer.

Hoeveel ruimte een huis in Kaatsheuvel heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Loon op Zand gemiddeld 145 m² en een appartement 84 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 133 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Loon op Zand op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198519%141 m²
1995 tot 201518%164 m²
1965 tot 197516%139 m²
1985 tot 199516%135 m²
1945 tot 196513%133 m²
vóór 19459%164 m²
vanaf 20159%159 m²

Wijken in Kaatsheuvel

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 579.000 in De Moer tegen € 383.000 in Kaatsheuvel-West. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Kaatsheuvel-West4.70182%€ 383.000
Loon op Zand2.87680%€ 420.000
Kaatsheuvel-Oost2.85884%€ 411.000
De Moer24399%€ 579.000

Buurten met veel appartementen in Kaatsheuvel

De meeste appartementen staan in Centrum, Els (oost) en Oud-Loon. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

25 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
CentrumKaatsheuvel-West51365%€ 307.000
Els (oost)Kaatsheuvel-Oost24443%€ 385.000
Oud-LoonLoon op Zand1.26032%€ 377.000
Molenwijk (zuid)Loon op Zand61128%€ 397.000
PrinsessenbuurtKaatsheuvel-Oost28928%€ 451.000
Vossenberg (west)Kaatsheuvel-West46127%onbekend
Pannenhoef (oost)Kaatsheuvel-West31327%€ 315.000
SchrijversbuurtKaatsheuvel-West26926%€ 352.000
Els (west)Kaatsheuvel-Oost18024%€ 428.000
Rooi DorpKaatsheuvel-Oost46315%€ 360.000
HeikantKaatsheuvel-Oost55713%€ 366.000
BloemenbuurtKaatsheuvel-West19011%€ 293.000
Loonse VaartKaatsheuvel-Oost7899%€ 351.000
De Oude OmdraaierKaatsheuvel-Oost2009%€ 630.000
Pannenhoef (west)Kaatsheuvel-West5098%€ 330.000
StaatsliedenbuurtKaatsheuvel-West2818%€ 348.000
Vossenberg (oost)Kaatsheuvel-West2228%€ 440.000
DraaiboomKaatsheuvel-West7887%€ 370.000
Hil (noord)Kaatsheuvel-West2495%€ 372.000
Hil (zuid)Kaatsheuvel-West2904%€ 424.000
Het HoekskeKaatsheuvel-Oost1163%€ 748.000
BergeindLoon op Zand583%€ 799.000
De BaanKaatsheuvel-West3272%€ 542.000
Oost-LoonLoon op Zand1252%€ 657.000
De ZandschelKaatsheuvel-West2521%€ 597.000

Rijtjeshuizen in Kaatsheuvel

In Molenwijk (noord), Draaiboom en Staatsliedenbuurt staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
Molenwijk (noord)Loon op Zand65857%100%
DraaiboomKaatsheuvel-West78855%93%
StaatsliedenbuurtKaatsheuvel-West28151%92%
Hil (zuid)Kaatsheuvel-West29049%96%
Hil (noord)Kaatsheuvel-West24948%95%
Loonse VaartKaatsheuvel-Oost78946%91%
Pannenhoef (west)Kaatsheuvel-West50946%92%
HeikantKaatsheuvel-Oost55743%87%
Pannenhoef (oost)Kaatsheuvel-West31342%73%
BloemenbuurtKaatsheuvel-West19041%89%
SchrijversbuurtKaatsheuvel-West26935%74%
Molenwijk (zuid)Loon op Zand61134%72%
Els (west)Kaatsheuvel-Oost18032%76%
Els (oost)Kaatsheuvel-Oost24429%57%
Rooi DorpKaatsheuvel-Oost46326%85%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Kaatsheuvel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Kaatsheuvel

In de centra van Loon op Zand, Kaatsheuvel en De Moer is parkeren gratis. In het centrum van Kaatsheuvel geldt een blauwe zone (maximaal 1 uur met parkeerschijf, maandag t/m zaterdag 9.00 tot 18.00 uur), en rond de Efteling en in Lievekenshoek/Poorthuys zijn vergunningzones waarvoor bedrijven alleen bezoekersvergunningen kunnen aanvragen. Bron

Zero-emissiezone

Loon op Zand staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Goed om te weten in Kaatsheuvel

In de pilotwijk Pannenhoef kregen bewoners van koopwoningen in januari 2024 het aanbod voor een gratis woonduurzaamheidsadvies (waarde 495 euro), waar circa 40 bewoners gebruik van maakten. Een collectieve inkoopactie voor glas en isolatie was aangekondigd, maar verschoven naar september 2024. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen, Drunen, Tilburg, Rijen en Oosterhout.

De gemeente Loon op Zand telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kaatsheuvel-West (4.701 woningen), Loon op Zand (2.876 woningen), Kaatsheuvel-Oost (2.858 woningen) en De Moer (243 woningen). Behalve in Kaatsheuvel zelf werken we ook in Loon op Zand en De Moer.

We komen in alle 32 buurten van de gemeente. De grootste zijn Oud-Loon, Loonse Vaart, Draaiboom, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Heikant, Centrum, Pannenhoef (west), Rooi Dorp, Vossenberg (west), De Baan, Pannenhoef (oost), Hil (zuid), Prinsessenbuurt, Staatsliedenbuurt en Schrijversbuurt.

  • Kaatsheuvel-West: Draaiboom, Centrum, Pannenhoef (west), Vossenberg (west), De Baan, Pannenhoef (oost), Hil (zuid), Staatsliedenbuurt, Schrijversbuurt, De Zandschel, Hil (noord), Vossenberg (oost), Bloemenbuurt en De Kets (industrieterrein)
  • Loon op Zand: Oud-Loon, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Mussenhoek, Oost-Loon, Bergeind, De Plakken en De Hoogt (Industrieterrein)
  • Kaatsheuvel-Oost: Loonse Vaart, Heikant, Rooi Dorp, Prinsessenbuurt, Els (oost), De Oude Omdraaier, Els (west), Het Hoekske en De Klinkenpolder

Vragen over inbouwkast op maat in Kaatsheuvel

Hoe snel kunnen jullie in Kaatsheuvel komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 18 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Loon op Zand en De Moer?

Ja, in de hele gemeente Loon op Zand.

Werken jullie in alle buurten van Kaatsheuvel, ook in Oud-Loon en Loonse Vaart?

Ja, in alle 32 buurten van de gemeente Loon op Zand, waaronder Oud-Loon, Loonse Vaart, Draaiboom, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Heikant, Centrum, Pannenhoef (west), Rooi Dorp en Vossenberg (west).

Inbouwkast op maat in de buurt van Kaatsheuvel

Inbouwkast op maat in Kaatsheuvel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten