Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Kaatsheuvel

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer.

Woningen en waarde in Kaatsheuvel

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente Loon op Zand is € 405.000. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 18% van de woningen is vrijstaand en 14% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

Alle wijken van de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
De Moer24370%€ 579.000
Loon op Zand2.87618%€ 420.000
Kaatsheuvel-Oost2.85818%€ 411.000
Kaatsheuvel-West4.70115%€ 383.000

Oudere huizen in Kaatsheuvel

9% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. Oudere huizen zijn hier in de minderheid; in jongere huizen zijn de muren rechter, wat het inbouwen sneller maakt.

27% is van 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Kaatsheuvel

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft Bergeind, Het Hoekske en Mussenhoek. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

25 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
BergeindLoon op Zand58€ 799.00086%
Het HoekskeKaatsheuvel-Oost116€ 748.00081%
MussenhoekLoon op Zand159€ 716.00074%
Oost-LoonLoon op Zand125€ 657.00054%
De Oude OmdraaierKaatsheuvel-Oost200€ 630.00054%
De ZandschelKaatsheuvel-West252€ 597.00062%
De MoerDe Moer243€ 579.00070%
De BaanKaatsheuvel-West327€ 542.00046%
PrinsessenbuurtKaatsheuvel-Oost289€ 451.00022%
Vossenberg (oost)Kaatsheuvel-West222€ 440.00026%
Els (west)Kaatsheuvel-Oost180€ 428.0007%
Hil (zuid)Kaatsheuvel-West290€ 424.00016%
Molenwijk (zuid)Loon op Zand611€ 397.00013%
Els (oost)Kaatsheuvel-Oost244€ 385.0009%
Oud-LoonLoon op Zand1.260€ 377.00013%
Hil (noord)Kaatsheuvel-West249€ 372.0006%
DraaiboomKaatsheuvel-West788€ 370.0007%
Molenwijk (noord)Loon op Zand658€ 370.0004%
HeikantKaatsheuvel-Oost557€ 366.0009%
Rooi DorpKaatsheuvel-Oost463€ 360.00014%
SchrijversbuurtKaatsheuvel-West269€ 352.0008%
Loonse VaartKaatsheuvel-Oost789€ 351.00010%
StaatsliedenbuurtKaatsheuvel-West281€ 348.0007%
Pannenhoef (west)Kaatsheuvel-West509€ 330.0006%
Pannenhoef (oost)Kaatsheuvel-West313€ 315.0002%

Twee-onder-een-kap per buurt in Kaatsheuvel

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in Vossenberg (oost), Prinsessenbuurt en Rooi Dorp. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 32 buurten in de gemeente Loon op Zand. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
Vossenberg (oost)Kaatsheuvel-West22241%80%
PrinsessenbuurtKaatsheuvel-Oost28927%64%
Rooi DorpKaatsheuvel-Oost46326%65%
De BaanKaatsheuvel-West32721%89%
BloemenbuurtKaatsheuvel-West19021%26%
Vossenberg (west)Kaatsheuvel-West46120%68%
Oud-LoonLoon op Zand1.26018%59%
De Oude OmdraaierKaatsheuvel-Oost20018%98%
Els (west)Kaatsheuvel-Oost18018%86%
Oost-LoonLoon op Zand12518%91%
De ZandschelKaatsheuvel-West25217%89%
Hil (noord)Kaatsheuvel-West24917%63%
De MoerDe Moer24315%87%
MussenhoekLoon op Zand15915%95%
Het HoekskeKaatsheuvel-Oost11614%85%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Kaatsheuvel en Loon op Zand en De Moer, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Kaatsheuvel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Zero-emissiezone

Loon op Zand staat niet op de lijst van gemeenten met een bestaande of geplande zero-emissiezone voor bestelbussen op opwegnaarzes.nl (gecontroleerd op 27 oktober 2026). Op die lijst staat van deze regio alleen Tilburg. Bron

Parkeren voor de bus in Kaatsheuvel

In de centra van Loon op Zand, Kaatsheuvel en De Moer is parkeren gratis. In het centrum van Kaatsheuvel geldt een blauwe zone (maximaal 1 uur met parkeerschijf, maandag t/m zaterdag 9.00 tot 18.00 uur), en rond de Efteling en in Lievekenshoek/Poorthuys zijn vergunningzones waarvoor bedrijven alleen bezoekersvergunningen kunnen aanvragen. Bron

Goed om te weten in Kaatsheuvel

In de pilotwijk Pannenhoef kregen bewoners van koopwoningen in januari 2024 het aanbod voor een gratis woonduurzaamheidsadvies (waarde 495 euro), waar circa 40 bewoners gebruik van maakten. Een collectieve inkoopactie voor glas en isolatie was aangekondigd, maar verschoven naar september 2024. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,5 km rijden naar Kaatsheuvel, ongeveer 18 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Dongen, Drunen, Tilburg, Rijen en Oosterhout.

De gemeente Loon op Zand telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Kaatsheuvel-West (4.701 woningen), Loon op Zand (2.876 woningen), Kaatsheuvel-Oost (2.858 woningen) en De Moer (243 woningen). Behalve in Kaatsheuvel zelf werken we ook in Loon op Zand en De Moer.

We komen in alle 32 buurten van de gemeente. De grootste zijn Oud-Loon, Loonse Vaart, Draaiboom, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Heikant, Centrum, Pannenhoef (west), Rooi Dorp, Vossenberg (west), De Baan, Pannenhoef (oost), Hil (zuid), Prinsessenbuurt, Staatsliedenbuurt en Schrijversbuurt.

  • Kaatsheuvel-West: Draaiboom, Centrum, Pannenhoef (west), Vossenberg (west), De Baan, Pannenhoef (oost), Hil (zuid), Staatsliedenbuurt, Schrijversbuurt, De Zandschel, Hil (noord), Vossenberg (oost), Bloemenbuurt en De Kets (industrieterrein)
  • Loon op Zand: Oud-Loon, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Mussenhoek, Oost-Loon, Bergeind, De Plakken en De Hoogt (Industrieterrein)
  • Kaatsheuvel-Oost: Loonse Vaart, Heikant, Rooi Dorp, Prinsessenbuurt, Els (oost), De Oude Omdraaier, Els (west), Het Hoekske en De Klinkenpolder

Vragen over boekenkast op maat in Kaatsheuvel

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Kaatsheuvel?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Loon op Zand en De Moer?

Ja, in de hele gemeente Loon op Zand.

Werken jullie in alle buurten van Kaatsheuvel, ook in Oud-Loon en Loonse Vaart?

Ja, in alle 32 buurten van de gemeente Loon op Zand, waaronder Oud-Loon, Loonse Vaart, Draaiboom, Molenwijk (noord), Molenwijk (zuid), Heikant, Centrum, Pannenhoef (west), Rooi Dorp en Vossenberg (west).

Boekenkast op maat in de buurt van Kaatsheuvel

Boekenkast op maat in Kaatsheuvel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten