Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Raamsdonksveer

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk.

Tussenwoningen en smalle kamers in Raamsdonksveer

Van de woningen in de gemeente Geertruidenberg is 38% een tussenwoning en 19% een hoekwoning. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Geertruidenberg is 46% een tussenwoning, in Raamsdonk 25%.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Geertruidenberg3.52646%19%
Raamsdonksveer5.66236%20%
Raamsdonk95925%15%

Appartementen in Raamsdonksveer

21% van de woningen in de gemeente is een appartement, gemiddeld 85 m². In een appartement staat de kast vaak in de gang of naast de slaapkamerdeur; met schuifdeuren blijft de doorgang vrij.

Buurten met de meeste tussenwoningen in Raamsdonksveer

In Geertruidenberg-Noord, Hooipolder en De Hoeven en Geertruidenberg-West is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg68663%28%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37849%26%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23444%19%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56840%15%
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18928%17%
RaamsdonkRaamsdonk90426%16%
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer700%0%
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk550%0%

Appartementen per buurt in Raamsdonksveer

Veel appartementen staan in Verspreide huizen Raamsdonksveer, Geertruidenberg-Kom en Geertruidenberg-West. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer7083%73%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56838%28%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23429%38%
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18924%39%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37812%26%
RaamsdonkRaamsdonk9048%20%
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg6862%24%
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk552%0%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Raamsdonksveer kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Zero-emissiezone

Geertruidenberg (Raamsdonksveer, Geertruidenberg, Raamsdonk) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Goed om te weten in Raamsdonksveer

De vesting Geertruidenberg is een beschermd stadsgezicht. Volgens de beleidsregels van de gemeente is de bescherming het strengst rond de Markt, en is voor zonnepanelen op de voor- of zijgevel van een gebouw in het beschermde gebied een vergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen, Kaatsheuvel, Waalwijk en Rijen.

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

We komen in alle 11 buurten van de gemeente. De grootste zijn Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg, Industrieterrein Dombosch en Industrieterrein Dongeoever Amerkant.

  • Raamsdonksveer: Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Verspreide huizen Raamsdonksveer en Industrieterrein Dombosch
  • Geertruidenberg: Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dongeoever Amerkant
  • Raamsdonk: Raamsdonk en Verspreide huizen Raamsdonk

Vragen over schuifdeurkast in Raamsdonksveer

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Raamsdonksveer?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg.

Werken jullie in alle buurten van Raamsdonksveer, ook in Raamsdonksveer en Hooipolder en De Hoeven?

Ja, in alle 11 buurten van de gemeente Geertruidenberg, waaronder Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dombosch.

Schuifdeurkast in de buurt van Raamsdonksveer

Schuifdeurkast in Raamsdonksveer?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten