Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Zolder afwerken in Raamsdonksveer

Wij betimmeren schuine wanden en plafond, zetten knieschotten en bouwen de kasten in. Op zolders in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk.

Zolders per bouwjaar in Raamsdonksveer

Vóór 1975 is 41% van de woningen in de gemeente Geertruidenberg gebouwd. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Op veel van die zolders is het dakbeschot nog zichtbaar of afgewerkt met oude platen. Afwerken begint daar vaak met isoleren.

Woningen in de gemeente Geertruidenberg op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
1975 tot 198520%
1965 tot 197519%
1995 tot 201518%
1985 tot 199515%
1945 tot 196512%
vóór 194510%
vanaf 20156%

Eigenaren en huurders in Raamsdonksveer

62% van de woningen in de gemeente is een koopwoning. Als huurder heb je voor het afwerken van de zolder toestemming van de verhuurder nodig.

In Raamsdonk is 75% van de woningen een koopwoning, in Geertruidenberg 61%.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Raamsdonk95975%92%
Raamsdonksveer5.66261%80%
Geertruidenberg3.52661%72%

Koopwoningen per buurt in Raamsdonksveer

Het hoogste aandeel koopwoningen heeft Verspreide huizen Raamsdonk, Raamsdonk en Geertruidenberg-Noord. Als eigenaar beslis je zelf over het afwerken van je zolder.

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenKoopEengezins
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk5585%98%
RaamsdonkRaamsdonk90474%92%
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg68673%98%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37871%88%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23459%71%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56857%62%
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18955%76%
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer7023%17%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de zolder op en kijken hoe het dak geïsoleerd is.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Betimmeren. Regelwerk op het dak en tegen de knieschotten, daarna de gipsplaten.
  4. Kasten en afwerken. Knieschotten met deurtjes, kasten onder het dak, naden gevuld en klaar voor de schilder.

Wat zolder afwerken in Raamsdonksveer kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Zolder afwerken met gipsplaten€ 45 per m²
Knieschot maken met deurtjes, zonder kast€ 175 per strekkende meter
Kast onder schuin dak of tegen een schuine wand€ 850 per strekkende meter

Een rechte zolder met weinig onderbrekingen is per m² goedkoper dan een zolder met dakramen, een dakkapel of veel hoeken.

Wat we niet doen

  • Dakisolatie aanbrengen, stucwerk en schilderwerk.
  • Een dakkapel plaatsen of een dakraam maken.

Isoleren met een regeling van Geertruidenberg

Subsidieregeling Nationaal Isolatieprogramma (NIP): maximaal 1.800 euro bij biobased isolatiemateriaal en 1.500 euro bij ander materiaal, voor eigenaar-bewoners met energielabel D tot en met G (of label C met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen). Vloer- of bodemisolatie komt in aanmerking vanaf 20 m2 en Rd 3,5; de isolatie moet na 1-1-2023 zijn aangebracht en bij een te laag gemeentebudget kunnen aanvragen worden afgewezen. Bron

Lening van de gemeente Geertruidenberg

De SVn Duurzaamheidslening van de gemeente Geertruidenberg heeft een rente van ongeveer 1,7% (medio 2024), een minimum van 2.500 euro, een maximum van 15.000 euro en een looptijd tot 15 jaar. Bron

Zero-emissiezone

Geertruidenberg (Raamsdonksveer, Geertruidenberg, Raamsdonk) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Goed om te weten in Raamsdonksveer

De vesting Geertruidenberg is een beschermd stadsgezicht. Volgens de beleidsregels van de gemeente is de bescherming het strengst rond de Markt, en is voor zonnepanelen op de voor- of zijgevel van een gebouw in het beschermde gebied een vergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen, Kaatsheuvel, Waalwijk en Rijen.

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

We komen in alle 11 buurten van de gemeente. De grootste zijn Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg, Industrieterrein Dombosch en Industrieterrein Dongeoever Amerkant.

  • Raamsdonksveer: Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Verspreide huizen Raamsdonksveer en Industrieterrein Dombosch
  • Geertruidenberg: Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dongeoever Amerkant
  • Raamsdonk: Raamsdonk en Verspreide huizen Raamsdonk

Vragen over zolder afwerken in Raamsdonksveer

Hoe lang duurt het afwerken van een zolder in Raamsdonksveer?

Een gemiddelde zolder van een rijtjeshuis betimmeren we meestal in twee tot drie dagen; kasten komen daar bij.

Kunnen jullie ook de isolatie regelen?

Nee, dat doet een isolatiebedrijf. Wij stemmen af hoe dik de isolatie wordt.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg.

Werken jullie in alle buurten van Raamsdonksveer, ook in Raamsdonksveer en Hooipolder en De Hoeven?

Ja, in alle 11 buurten van de gemeente Geertruidenberg, waaronder Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dombosch.

Zolder afwerken in de buurt van Raamsdonksveer

Zolder afwerken in Raamsdonksveer?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten