Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Knieschotkast in Raamsdonksveer

Wij maken de ruimte achter het knieschot bruikbaar, met lades, deurtjes of een lage kast. Op zolders in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk.

Rijtjeshuizen met een zolder in Raamsdonksveer

Tussen 1965 en 1995 is 54% van de woningen in de gemeente Geertruidenberg gebouwd. Dat is meer dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In veel rijtjeshuizen uit die jaren is de zolder later een slaapkamer geworden, vaak met een eenvoudig knieschot van plaat en een luikje. Dat zijn de schotten die we het vaakst vervangen.

38% van de woningen hier is een tussenwoning. Bij een tussenwoning loopt het knieschot meestal aan twee kanten over de hele breedte van het huis, dus over 5 tot 6 meter per kant.

Alle wijken van de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Geertruidenberg3.52672%46%
Raamsdonksveer5.66280%36%
Raamsdonk95992%25%

Woningen van vóór 1994 in Raamsdonksveer

76% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1995. In die huizen kijken we bij het inmeten extra naar oude plaatmaterialen achter en in het knieschot.

Het verschil tussen de wijken is groot: in Raamsdonk ligt de gemiddelde WOZ-waarde op € 460.000, in Geertruidenberg op € 326.000.

Rijtjeshuizen per buurt in Raamsdonksveer

Veel hoekwoningen, en dus rijen met een zolder en knieschotten over de hele breedte, staan in Geertruidenberg-Noord, Hooipolder en De Hoeven en Geertruidenberg-West.

8 van de 11 buurten in de gemeente Geertruidenberg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Geertruidenberg-NoordGeertruidenberg68663%28%
Hooipolder en De HoevenRaamsdonksveer2.37849%26%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg1.23444%19%
RaamsdonksveerRaamsdonksveer3.18928%17%
RaamsdonkRaamsdonk90426%16%
Geertruidenberg-KomGeertruidenberg1.56840%15%
Verspreide huizen RaamsdonksveerRaamsdonksveer700%0%
Verspreide huizen RaamsdonkRaamsdonk550%0%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Raamsdonksveer en Geertruidenberg en Raamsdonk, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken wat er achter het bestaande knieschot zit: isolatie, leidingen, oude platen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Oud schot eruit. We halen het oude knieschot weg, tenzij er twijfel is over asbest: dan eerst onderzoek.
  4. Bouwen. Regelwerk, de kasten of lades en de deurtjes. De naden werken we af, klaar voor de schilder.

Wat knieschotkast in Raamsdonksveer kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Knieschotkast met deurtjes of lades€ 450 per strekkende meter
Knieschot maken met deurtjes, zonder kast€ 175 per strekkende meter

Een knieschot met deurtjes is het goedkoopst; een knieschotkast met lades kost meer door de geleiders en de fronten.

Wat we niet doen

  • Oude platen weghalen waarvan we niet zeker weten of er asbest in zit.
  • De isolatie van het dak weghalen: we bouwen ervoor, met lucht ertussen.

Isoleren met een regeling van Geertruidenberg

Subsidieregeling Nationaal Isolatieprogramma (NIP): maximaal 1.800 euro bij biobased isolatiemateriaal en 1.500 euro bij ander materiaal, voor eigenaar-bewoners met energielabel D tot en met G (of label C met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen). Vloer- of bodemisolatie komt in aanmerking vanaf 20 m2 en Rd 3,5; de isolatie moet na 1-1-2023 zijn aangebracht en bij een te laag gemeentebudget kunnen aanvragen worden afgewezen. Bron

Zero-emissiezone

Geertruidenberg (Raamsdonksveer, Geertruidenberg, Raamsdonk) staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Parkeren voor de bus in Raamsdonksveer

Op de parkeerpagina schrijft de gemeente dat parkeren in de gemeente gratis is. Een blauwe zone of betaald parkeren wordt op die pagina niet genoemd. Bron

Goed om te weten in Raamsdonksveer

De vesting Geertruidenberg is een beschermd stadsgezicht. Volgens de beleidsregels van de gemeente is de bescherming het strengst rond de Markt, en is voor zonnepanelen op de voor- of zijgevel van een gebouw in het beschermde gebied een vergunning nodig. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,1 km rijden naar Raamsdonksveer, ongeveer 33 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Oosterhout, Dongen, Kaatsheuvel, Waalwijk en Rijen.

De gemeente Geertruidenberg telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Raamsdonksveer (5.662 woningen), Geertruidenberg (3.526 woningen) en Raamsdonk (959 woningen). Behalve in Raamsdonksveer zelf werken we ook in Geertruidenberg en Raamsdonk.

We komen in alle 11 buurten van de gemeente. De grootste zijn Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg, Industrieterrein Dombosch en Industrieterrein Dongeoever Amerkant.

  • Raamsdonksveer: Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Verspreide huizen Raamsdonksveer en Industrieterrein Dombosch
  • Geertruidenberg: Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dongeoever Amerkant
  • Raamsdonk: Raamsdonk en Verspreide huizen Raamsdonk

Vragen over knieschotkast in Raamsdonksveer

Hoeveel meter knieschot heeft een rijtjeshuis in Raamsdonksveer?

Bij een tussenwoning meestal de hele breedte van het huis aan twee kanten van de zolder. We meten het precies op bij het inmeten.

Kan een knieschotkast in één dag?

Een knieschot met deurtjes aan één kant van de zolder vaak wel. Een knieschotkast met lades over de hele lengte duurt meestal twee dagen.

Komen jullie ook in Geertruidenberg en Raamsdonk?

Ja, in de hele gemeente Geertruidenberg.

Werken jullie in alle buurten van Raamsdonksveer, ook in Raamsdonksveer en Hooipolder en De Hoeven?

Ja, in alle 11 buurten van de gemeente Geertruidenberg, waaronder Raamsdonksveer, Hooipolder en De Hoeven, Geertruidenberg-Kom, Geertruidenberg-West, Raamsdonk, Geertruidenberg-Noord, Verspreide huizen Raamsdonksveer, Verspreide huizen Raamsdonk, Verspreide huizen Geertruidenberg en Industrieterrein Dombosch.

Knieschotkast in de buurt van Raamsdonksveer

Knieschotkast in Raamsdonksveer?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten