Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Vught

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Vught en Cromvoirt en Helvoirt.

Hoeveel ruimte een huis in Vught heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Vught gemiddeld 162 m² en een appartement 90 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 143 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Vught op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
vóór 194517%187 m²
1985 tot 199516%145 m²
1945 tot 196515%143 m²
1965 tot 197515%158 m²
1995 tot 201514%196 m²
1975 tot 198513%157 m²
vanaf 201510%176 m²

Wijken in Vught

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 779.000 in Cromvoirt tegen € 457.000 in Vught-Zuid. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Vught6.24669%€ 659.000
Vught-Zuid5.41779%€ 457.000
Helvoirt2.13986%€ 548.000
Cromvoirt37497%€ 779.000

Buurten met veel appartementen in Vught

De meeste appartementen staan in Centrum, Taalstraat en omgeving en Vijverhof. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

19 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
CentrumVught2.11448%€ 477.000
Taalstraat en omgevingVught92745%€ 613.000
VijverhofVught-Zuid96138%€ 411.000
Vughtse Heide en LunettenVught38130%€ 664.000
SchoonveldVught1.27921%€ 526.000
Molenstraat en omgevingVught-Zuid1.30120%€ 402.000
De BaarzenVught-Zuid1.34717%€ 483.000
De Vughtse HoevenVught-Zuid1.19716%€ 430.000
HelvoirtHelvoirt1.78515%€ 509.000
DistelbergHelvoirt12315%€ 815.000
Voorburg en omgevingVught-Zuid40912%€ 408.000
Loyolaan en omgevingVught86010%€ 883.000
Verspr huizen Helvoirtse HeideHelvoirt749%€ 756.000
LoonsebaanVught4076%€ 1.157.000
BergenshuizenVught-Zuid1335%€ 1.176.000
Verspr huizen Gijzel Raam en MolenstrHelvoirt1185%€ 695.000
CromvoirtCromvoirt3293%€ 751.000
BleijendijkVught-Zuid583%€ 995.000
VillaparkVught2631%€ 1.410.000

Rijtjeshuizen in Vught

In De Baarzen, Voorburg en omgeving en Molenstraat en omgeving staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
De BaarzenVught-Zuid1.34751%83%
Voorburg en omgevingVught-Zuid40949%88%
Molenstraat en omgevingVught-Zuid1.30147%80%
De Vughtse HoevenVught-Zuid1.19747%84%
SchoonveldVught1.27939%79%
VijverhofVught-Zuid96137%62%
Vughtse Heide en LunettenVught38128%70%
Loyolaan en omgevingVught86024%90%
CentrumVught2.11423%52%
Taalstraat en omgevingVught92721%55%
HelvoirtHelvoirt1.78516%85%
LoonsebaanVught40714%94%
CromvoirtCromvoirt32913%97%
BleijendijkVught-Zuid582%97%
VillaparkVught2630%99%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Vught en Cromvoirt en Helvoirt, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Vught kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Zero-emissiezone

Vught staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel, Drunen, Oisterwijk en Waalwijk.

De gemeente Vught telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Vught (6.246 woningen), Vught-Zuid (5.417 woningen), Helvoirt (2.139 woningen) en Cromvoirt (374 woningen). Behalve in Vught zelf werken we ook in Cromvoirt en Helvoirt.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Helvoirt, De Baarzen, Molenstraat en omgeving, Schoonveld, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving, Voorburg en omgeving, Loonsebaan, Vughtse Heide en Lunetten, Cromvoirt, Villapark, Bergenshuizen en Distelberg.

  • Vught: Centrum, Schoonveld, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving, Loonsebaan, Vughtse Heide en Lunetten, Villapark en Gement
  • Vught-Zuid: De Baarzen, Molenstraat en omgeving, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Voorburg en omgeving, Bergenshuizen, Bleijendijk en Verspr huizen Schorvert en omgeving
  • Helvoirt: Helvoirt, Distelberg, Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr, Verspr huizen Helvoirtse Heide en Verspr huizen Brokkenbroek en Laar
  • Cromvoirt: Cromvoirt en Verspreide huizen Cromvoirt

Vragen over inbouwkast op maat in Vught

Hoe snel kunnen jullie in Vught komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 26 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja, in de hele gemeente Vught.

Werken jullie in alle buurten van Vught, ook in Centrum en Helvoirt?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Vught, waaronder Centrum, Helvoirt, De Baarzen, Molenstraat en omgeving, Schoonveld, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving en Voorburg en omgeving.

Inbouwkast op maat in de buurt van Vught

Inbouwkast op maat in Vught?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten