Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Vught

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Vught en Cromvoirt en Helvoirt.

Woningen en waarde in Vught

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente Vught is € 568.000. Dat is meer dan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 17% van de woningen is vrijstaand en 12% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

Alle wijken van de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
Cromvoirt37453%€ 779.000
Vught6.24616%€ 659.000
Helvoirt2.13936%€ 548.000
Vught-Zuid5.4179%€ 457.000

Oudere huizen in Vught

17% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. In die huizen zijn muren en vloeren zelden recht. Een kastenwand met een plint die de vloer volgt en een lijst tegen het plafond sluit dan toch netjes aan.

24% is van 1995 of later. Dat is minder dan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Vught

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft Villapark, Bergenshuizen en Loonsebaan. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

19 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
VillaparkVught263€ 1.410.00081%
BergenshuizenVught-Zuid133€ 1.176.00079%
LoonsebaanVught407€ 1.157.00059%
BleijendijkVught-Zuid58€ 995.00072%
Loyolaan en omgevingVught860€ 883.00030%
DistelbergHelvoirt123€ 815.00076%
Verspr huizen Helvoirtse HeideHelvoirt74€ 756.00088%
CromvoirtCromvoirt329€ 751.00048%
Verspr huizen Gijzel Raam en MolenstrHelvoirt118€ 695.00075%
Vughtse Heide en LunettenVught381€ 664.0005%
Taalstraat en omgevingVught927€ 613.0007%
SchoonveldVught1.279€ 526.0005%
HelvoirtHelvoirt1.785€ 509.00028%
De BaarzenVught-Zuid1.347€ 483.0008%
CentrumVught2.114€ 477.0005%
De Vughtse HoevenVught-Zuid1.197€ 430.0008%
VijverhofVught-Zuid961€ 411.0004%
Voorburg en omgevingVught-Zuid409€ 408.0008%
Molenstraat en omgevingVught-Zuid1.301€ 402.0003%

Twee-onder-een-kap per buurt in Vught

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in Helvoirt, Loyolaan en omgeving en Cromvoirt. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 23 buurten in de gemeente Vught. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
HelvoirtHelvoirt1.78529%72%
Loyolaan en omgevingVught86023%92%
CromvoirtCromvoirt32923%74%
Verspr huizen Gijzel Raam en MolenstrHelvoirt11819%85%
BleijendijkVught-Zuid5819%74%
Vughtse Heide en LunettenVught38118%48%
VillaparkVught26317%97%
BergenshuizenVught-Zuid13317%86%
LoonsebaanVught40715%95%
SchoonveldVught1.27913%61%
Taalstraat en omgevingVught92712%82%
CentrumVught2.11410%49%
DistelbergHelvoirt12310%89%
Voorburg en omgevingVught-Zuid4097%53%
Molenstraat en omgevingVught-Zuid1.3016%57%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Vught en Cromvoirt en Helvoirt, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Vught kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Zero-emissiezone

Vught staat niet op de lijst met zero-emissiezones op opwegnaarzes.nl (28 gemeenten en locaties met een ingangsdatum), dus er is geen zone aangekondigd. Op dezelfde lijst staan wel Tilburg (1-1-2025) en 's-Hertogenbosch (1-3-2025). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 19,8 km rijden naar Vught, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Den Bosch, Boxtel, Drunen, Oisterwijk en Waalwijk.

De gemeente Vught telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Vught (6.246 woningen), Vught-Zuid (5.417 woningen), Helvoirt (2.139 woningen) en Cromvoirt (374 woningen). Behalve in Vught zelf werken we ook in Cromvoirt en Helvoirt.

We komen in alle 23 buurten van de gemeente. De grootste zijn Centrum, Helvoirt, De Baarzen, Molenstraat en omgeving, Schoonveld, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving, Voorburg en omgeving, Loonsebaan, Vughtse Heide en Lunetten, Cromvoirt, Villapark, Bergenshuizen en Distelberg.

  • Vught: Centrum, Schoonveld, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving, Loonsebaan, Vughtse Heide en Lunetten, Villapark en Gement
  • Vught-Zuid: De Baarzen, Molenstraat en omgeving, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Voorburg en omgeving, Bergenshuizen, Bleijendijk en Verspr huizen Schorvert en omgeving
  • Helvoirt: Helvoirt, Distelberg, Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr, Verspr huizen Helvoirtse Heide en Verspr huizen Brokkenbroek en Laar
  • Cromvoirt: Cromvoirt en Verspreide huizen Cromvoirt

Vragen over boekenkast op maat in Vught

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Vught?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Cromvoirt en Helvoirt?

Ja, in de hele gemeente Vught.

Werken jullie in alle buurten van Vught, ook in Centrum en Helvoirt?

Ja, in alle 23 buurten van de gemeente Vught, waaronder Centrum, Helvoirt, De Baarzen, Molenstraat en omgeving, Schoonveld, De Vughtse Hoeven, Vijverhof, Taalstraat en omgeving, Loyolaan en omgeving en Voorburg en omgeving.

Boekenkast op maat in de buurt van Vught

Boekenkast op maat in Vught?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten