Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Veldhoven

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Hoeveel ruimte een huis in Veldhoven heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Veldhoven gemiddeld 145 m² en een appartement 84 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 121 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1975 tot 198521%142 m²
1995 tot 201520%177 m²
1945 tot 196518%121 m²
1985 tot 199515%142 m²
1965 tot 197513%151 m²
vanaf 201510%145 m²
vóór 19454%184 m²

Wijken in Veldhoven

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 624.000 in Oerle tegen € 445.000 in Veldhoven. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Veldhoven13.09674%€ 445.000
Noordelijk Woongebied5.53686%€ 497.000
Oerle2.50687%€ 624.000

Buurten met veel appartementen in Veldhoven

De meeste appartementen staan in Cobbeek en Centrum, De Polders en D'Ekker. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12844%€ 357.000
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24939%€ 542.000
D'EkkerVeldhoven2.10432%€ 383.000
MeerveldhovenVeldhoven1.19931%€ 437.000
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47430%€ 557.000
ZonderwijkVeldhoven1.58621%€ 401.000
't LookVeldhoven1.26421%€ 455.000
ZeelstVeldhoven2.35619%€ 518.000
VeldhovenVeldhoven2.34116%€ 518.000
OerleOerle1.09913%€ 659.000
De KelenNoordelijk Woongebied1.63310%€ 499.000
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.5856%€ 441.000
ZandoerleOerle516%€ 866.000
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.0695%€ 525.000
Verspreide huizen ZittardOerle7855%€ 583.000
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven1183%onbekend
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle972%€ 765.000

Rijtjeshuizen in Veldhoven

In Heikant-West, De Kelen en D'Ekker staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58554%94%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63351%90%
D'EkkerVeldhoven2.10448%68%
ZonderwijkVeldhoven1.58647%79%
Verspreide huizen ZittardOerle78545%95%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06944%95%
't LookVeldhoven1.26442%79%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12836%56%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47431%70%
VeldhovenVeldhoven2.34129%84%
ZeelstVeldhoven2.35627%81%
OerleOerle1.09925%87%
MeerveldhovenVeldhoven1.19922%69%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24919%61%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven1180%97%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Veldhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Zero-emissiezone

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Goed om te weten in Veldhoven

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders, Meerveldhoven, Oerle, Heikant-Oost, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Verspreide huizen Groote Aard en Vliet.

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

Vragen over inbouwkast op maat in Veldhoven

Hoe snel kunnen jullie in Veldhoven komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 42 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven.

Werken jullie in alle buurten van Veldhoven, ook in Zeelst en Veldhoven?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Veldhoven, waaronder Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders en Meerveldhoven.

Inbouwkast op maat in de buurt van Veldhoven

Inbouwkast op maat in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten