Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Eindhoven

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Eindhoven.

Woonkamers in Eindhoven

Gemiddeld is een woning in de gemeente Eindhoven 106 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 125 m², een uit 1995 tot 2015 158 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1945 tot 1965 (20%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Eindhoven

De gemeente Eindhoven telt gemiddeld 2.876 adressen per km². Dat is meer dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

12 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Oud-Woensel6.4844.71572%
Oud-Strijp9.3544.47768%
Centrum6.9524.18394%
Erp9.2153.73546%
Oud-Stratum6.4763.69761%
Rozenknopje3.7513.67055%
Ontginning7.8373.02142%
Begijnenbroek6.0032.88050%
De Laak2.8302.79943%
Oud-Gestel6.9582.55745%
Putten6.9722.44124%
Kortonjo4.1322.41430%

De grootste buurten van Eindhoven

De meeste woningen staan in Blixembosch-Oost, Kronehoef en Generalenbuurt. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
Blixembosch-OostAanschot2.87192%8%
KronehoefErp2.76935%65%
GeneralenbuurtBegijnenbroek2.69455%45%
Woensel-WestErp2.57168%32%
VaartbroekDommelbeemd2.49868%32%
PrinsejagtOntginning2.43460%40%
BinnenstadCentrum2.3827%93%
TempelAanschot2.34785%15%
Strijp SOud-Strijp2.2850%100%
GrasrijkMeerhoven2.27681%19%
PhilipsdorpOud-Strijp2.23337%63%
Woenselse HeideAanschot2.19681%19%
SchootOud-Strijp2.18631%69%
HemelrijkenOud-Woensel2.09138%62%
EckartDommelbeemd2.06062%38%
't HofkeOud-Tongelre1.95954%46%
Het VenHalve Maan1.91974%26%
Muschberg, GeestenbergOud-Tongelre1.89874%26%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88896%4%
JagershoefOntginning1.76865%35%
Bennekel-West, GagelboschOud-Gestel1.74563%37%
Achtse Barrier-HoevenAchtse Molen1.74281%19%
VlokhovenOntginning1.71763%37%
Doornakkers-WestDoornakkers1.71674%26%
MensfortErp1.70450%50%

Hoekwoningen per buurt in Eindhoven

Veel hoekwoningen staan in Achtse Barrier-Gunterslaer, Zwaanstraat en Heesterakker. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 112 buurten in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
Achtse Barrier-GunterslaerAchtse Molen1.59027%62%
ZwaanstraatHalve Maan49226%39%
HeesterakkerDommelbeemd1.07825%71%
Oude Gracht-OostBegijnenbroek56123%56%
TempelAanschot2.34722%62%
HanevoetGestelse Ontginning1.67422%63%
Blixembosch-WestAanschot77222%52%
OoievaarsnestGestelse Ontginning36622%40%
Achtse Barrier-HoevenAchtse Molen1.74221%57%
Drents DorpHalve Maan1.33421%59%
GijzenrooiPutten73121%51%
Achtse Barrier-SpaaihoefAchtse Molen1.88820%66%
GenderbeemdGestelse Ontginning1.65420%52%
CastiliëlaanAanschot38820%22%
Blixembosch-OostAanschot2.87118%51%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Eindhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Eindhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Eindhoven

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot, Boxtel, Veghel en Oisterwijk.

De gemeente Eindhoven telt 20 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oud-Strijp (9.354 woningen), Erp (9.215 woningen), Aanschot (8.574 woningen), Ontginning (7.837 woningen), Putten (6.972 woningen), Oud-Gestel (6.958 woningen), Centrum (6.952 woningen), Achtse Molen (6.739 woningen), Oud-Woensel (6.484 woningen), Oud-Stratum (6.476 woningen), Dommelbeemd (6.108 woningen) en Begijnenbroek (6.003 woningen).

We komen in alle 112 buurten van de gemeente. De grootste zijn Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S, Grasrijk, Philipsdorp, Woenselse Heide, Schoot, Hemelrijken, Eckart en 't Hofke.

  • Oud-Strijp: Strijp S, Philipsdorp, Schoot, Eliasterrein, Vonderkwartier, Schouwbroek en Engelsbergen
  • Erp: Kronehoef, Woensel-West, Mensfort, Rapenland, Barrier en Vredeoord
  • Aanschot: Blixembosch-Oost, Tempel, Woenselse Heide, Blixembosch-West en Castiliëlaan
  • Ontginning: Prinsejagt, Jagershoef, Vlokhoven, 't Hool, Winkelcentrum en Driehoeksbos
  • Putten: Burghplan, Kruidenbuurt, Sintenbuurt, Tivoli, Gijzenrooi, Nieuwe Erven, Puttense Dreef, Schuttersbosch en Riel
  • Oud-Gestel: Bennekel-West, Gagelbosch, Bennekel-Oost, Genderdal, Blaarthem, Rapelenburg en Gennep
  • Centrum: Binnenstad, Bergen, Witte Dame, TU-terrein en Fellenoord
  • Achtse Molen: Achtse Barrier-Spaaihoef, Achtse Barrier-Hoeven, Achtse Barrier-Gunterslaer, Kerkdorp Acht en Kapelbeemd
  • Oud-Woensel: Hemelrijken, Limbeek-Noord, Limbeek-Zuid, Gildebuurt en Woenselse Watermolen
  • Oud-Stratum: Irisbuurt, Tuindorp, Rochusbuurt, Bloemenplein, Joriskwartier, Elzent-Noord, Looiakkers en Elzent-Zuid

Vragen over tv-meubel op maat in Eindhoven

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Eindhoven?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Veldhoven, Best en Oirschot?

Ja, in de hele gemeente Eindhoven.

Werken jullie in alle buurten van Eindhoven, ook in Blixembosch-Oost en Kronehoef?

Ja, in alle 112 buurten van de gemeente Eindhoven, waaronder Blixembosch-Oost, Kronehoef, Generalenbuurt, Woensel-West, Vaartbroek, Prinsejagt, Binnenstad, Tempel, Strijp S en Grasrijk.

Tv-meubel op maat in de buurt van Eindhoven

Tv-meubel op maat in Eindhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten