Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Veldhoven

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Woonkamers in Veldhoven

Gemiddeld is een woning in de gemeente Veldhoven 132 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 151 m², een uit 1995 tot 2015 177 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1975 tot 1985 (21%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Veldhoven

De gemeente Veldhoven telt gemiddeld 1.689 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Veldhoven13.0961.83826%
Noordelijk Woongebied5.5361.78014%
Oerle2.50670613%

De grootste buurten van Veldhoven

De meeste woningen staan in Zeelst, Veldhoven en Cobbeek en Centrum. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

17 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
ZeelstVeldhoven2.35681%19%
VeldhovenVeldhoven2.34184%16%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12856%44%
D'EkkerVeldhoven2.10468%32%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63390%10%
ZonderwijkVeldhoven1.58679%21%
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58594%6%
't LookVeldhoven1.26479%21%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.24961%39%
MeerveldhovenVeldhoven1.19969%31%
OerleOerle1.09987%13%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06995%5%
Verspreide huizen ZittardOerle78595%5%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle47470%30%
Verspr.h. ten zuiden van de E3-wegVeldhoven11897%3%
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle9798%2%
ZandoerleOerle5194%6%

Hoekwoningen per buurt in Veldhoven

Veel hoekwoningen staan in Heikant-West, Verspreide huizen Zittard en De Kelen. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 17 buurten in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
Heikant-WestNoordelijk Woongebied1.58529%54%
Verspreide huizen ZittardOerle78522%45%
De KelenNoordelijk Woongebied1.63320%51%
Heikant-OostNoordelijk Woongebied1.06918%44%
't LookVeldhoven1.26417%42%
D'EkkerVeldhoven2.10416%48%
Cobbeek en CentrumVeldhoven2.12815%36%
ZeelstVeldhoven2.35614%27%
ZonderwijkVeldhoven1.58614%47%
OerleOerle1.09914%25%
VeldhovenVeldhoven2.34113%29%
MeerveldhovenVeldhoven1.19912%22%
Verspr.h. Scherpenering en LandsaardOerle4749%31%
De PoldersNoordelijk Woongebied1.2498%19%
Verspreide huizen Groote Aard en VlietOerle971%0%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Veldhoven kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Zero-emissiezone

Veldhoven staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Goed om te weten in Veldhoven

De woningen in 't Look, de eerste wijk van de gemeentelijke aardgasvrij-aanpak, zijn volgens de gemeente voornamelijk rond 1970 gebouwd. Daar zet de gemeente in op isolatie en een subsidie tot 1.500 euro. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Boxtel.

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

We komen in alle 17 buurten van de gemeente. De grootste zijn Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders, Meerveldhoven, Oerle, Heikant-Oost, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg en Verspreide huizen Groote Aard en Vliet.

  • Veldhoven: Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, Zonderwijk, 't Look, Meerveldhoven en Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg
  • Noordelijk Woongebied: De Kelen, Heikant-West, De Polders en Heikant-Oost
  • Oerle: Oerle, Verspreide huizen Zittard, Verspr.h. Scherpenering en Landsaard, Verspreide huizen Groote Aard en Vliet en Zandoerle

Vragen over tv-meubel op maat in Veldhoven

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Veldhoven?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven.

Werken jullie in alle buurten van Veldhoven, ook in Zeelst en Veldhoven?

Ja, in alle 17 buurten van de gemeente Veldhoven, waaronder Zeelst, Veldhoven, Cobbeek en Centrum, D'Ekker, De Kelen, Zonderwijk, Heikant-West, 't Look, De Polders en Meerveldhoven.

Tv-meubel op maat in de buurt van Veldhoven

Tv-meubel op maat in Veldhoven?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten