Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Tv meubel op maat in Veghel

Een zwevend tv-meubel of een hele wandkast rond de tv, op maat. In Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Woonkamers in Veghel

Gemiddeld is een woning in de gemeente Meierijstad 147 m². Een eengezinswoning uit 1965 tot 1975 is hier gemiddeld 144 m², een uit 1995 tot 2015 185 m². In een doorzonwoning staat de tv vaak tegen de enige dichte muur van de kamer; daar past een meubel van wand tot wand.

De meeste huizen hier zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%). Woonkamers uit die tijd hebben meestal rechte, stenen muren, waaraan een zwevend meubel goed hangt.

Adressen per km² in Veghel

De gemeente Meierijstad telt gemiddeld 1.030 adressen per km². Dat is minder dan het gemiddelde van 1.984 in de 25 plaatsen waar we het meest werken. Hoe dichter de bebouwing, hoe vaker de woonkamer aan een smalle straat ligt en hoe belangrijker het is waar wij de bus kwijt kunnen.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenAdressen per km²Appartement
Veghel15.1841.25622%
Schijndel10.6101.13821%
Sint-Oedenrode8.01769517%
Erp3.01236110%

De grootste buurten van Veghel

De meeste woningen staan in Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord en Boschweg Noordoost. Daar zie je van alles: doorzonwoningen met een lange woonkamerwand en appartementen waar het tv-meubel ook bergruimte moet zijn.

25 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsAppartement
Veghel CentrumVeghel1.98221%79%
Sint-Oedenrode Centrum NoordSint-Oedenrode1.10229%71%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01692%8%
Kienehoef ZuidSint-Oedenrode1.00994%6%
LaarbundersVeghel99092%8%
EerschotSint-Oedenrode96288%12%
HoevenbraakSchijndel94885%15%
Sint-Oedenrode Centrum ZuidSint-Oedenrode93384%16%
De Beemd 1Schijndel88791%9%
't Ven WestVeghel88790%10%
Veghel Zuid 2Veghel85593%7%
't Ven OostVeghel79977%23%
LeestVeghel785100%0%
HulzebraakSchijndel78384%16%
Veghel Zuid 1Veghel71756%44%
Bunderse Hoek NoordVeghel68899%1%
Boschweg ZuidwestSchijndel68789%11%
GrevekeurSchijndel66478%22%
BloemenwijkVeghel65588%12%
Oranjewijk en DorsveldVeghel64769%31%
Plein 1Schijndel63782%18%
Erpseweg ZuidVeghel62096%4%
De Borne 1Schijndel61479%21%
BusselbundersVeghel61398%2%
NijnselSint-Oedenrode58889%11%

Hoekwoningen per buurt in Veghel

Veel hoekwoningen staan in Cathalijne en Kinderbos, Boschweg Noordoost en Leest Noord. Een hoekwoning heeft vaak een raam in de zijgevel, en dus minder dichte wand voor een tv-meubel.

15 van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHoekwoningTussenwoning
Cathalijne en KinderbosSint-Oedenrode53930%42%
Boschweg NoordoostSchijndel1.01629%46%
Leest NoordVeghel31029%71%
Erpseweg ZuidVeghel62028%37%
ArmenhoefSint-Oedenrode24328%55%
Veghel Zuid 2Veghel85527%65%
GrevekeurSchijndel66427%44%
HeibundersVeghel40427%56%
BolstErp47225%33%
De Beemd 1Schijndel88724%43%
EerschotSint-Oedenrode96223%45%
BloemenwijkVeghel65523%46%
BusselbundersVeghel61323%65%
Plein 3Schijndel30123%46%
Bunderse Hoek NoordVeghel68822%55%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken waar stopcontacten en de antenne- of glasvezelaansluiting zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Ophangen. We hangen of zetten het meubel, werken de kabels weg en stellen kleppen en lades af.

Wat tv-meubel op maat in Veghel kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Tv-meubel of wandmeubel tot het plafond€ 900 per strekkende meter
Zwevend tv-meubel€ 450 per strekkende meter

Een zwevend meubel is per meter goedkoper dan een wandkast tot het plafond; kleppen, lades en open vakken met verlichting maken het verschil.

Wat we niet doen

  • Stopcontacten of bekabeling aanleggen in de muur: dat doet een erkend installateur.
  • Een zwevend meubel aan een gipswand hangen zonder regel erachter.

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Zero-emissiezone

Meierijstad staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel, Vught, Oirschot en Eindhoven.

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

We komen in alle 93 buurten van de gemeente. De grootste zijn Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Hulzebraak, Veghel Zuid 1 en Bunderse Hoek Noord.

  • Veghel: Veghel Centrum, Laarbunders, 't Ven West, Veghel Zuid 2, 't Ven Oost, Leest, Veghel Zuid 1, Bunderse Hoek Noord, Bloemenwijk, Oranjewijk en Dorsveld, Erpseweg Zuid, Busselbunders, Koolenkampen en Iepenlaan en Mariaheide
  • Schijndel: Boschweg Noordoost, Hoevenbraak, De Beemd 1, Hulzebraak, Boschweg Zuidwest, Grevekeur, Plein 1, De Borne 1, Schijndel Centrum 1, Wijbosch, Schijndel Centrum 2, Hopstraat, Schijndel Centrum 3 en Plein 3
  • Sint-Oedenrode: Sint-Oedenrode Centrum Noord, Kienehoef Zuid, Eerschot, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, Nijnsel, Cathalijne en Kinderbos, Boskant, Heikant en Sluitappel, Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen, Kienehoef Noord, Buitengebied Boskant, Armenhoef, Olland en Buitengebied Jekschotse Heide en Everse
  • Erp: Vlaskamp, Bolst, Erp Centrum, Keldonk, Empeldonk, Boerdonk, Erp Zuid, Buitengebied Kraanmeer en Veluwe, Buitengebied Keldonk, Buitengebied Erp, Buitengebied Hurkske en Hoek, Buitengebied Boerdonk en Buitengebied Geregt

Vragen over tv-meubel op maat in Veghel

Kunnen de kabels in de muur?

Wij werken ze weg achter het meubel. Kabels in de muur freest een installateur.

Hoe lang duurt het plaatsen in Veghel?

Een zwevend meubel hangen we meestal in een dag. Een wandkast tot het plafond duurt één tot twee dagen.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad.

Werken jullie in alle buurten van Veghel, ook in Veghel Centrum en Sint-Oedenrode Centrum Noord?

Ja, in alle 93 buurten van de gemeente Meierijstad, waaronder Veghel Centrum, Sint-Oedenrode Centrum Noord, Boschweg Noordoost, Kienehoef Zuid, Laarbunders, Eerschot, Hoevenbraak, Sint-Oedenrode Centrum Zuid, De Beemd 1 en 't Ven West.

Tv-meubel op maat in de buurt van Veghel

Tv-meubel op maat in Veghel?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten