Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kast onder trap in Made

Uittrekbare lades, deurtjes of een garderobe in de ruimte onder je trap, op maat gemaakt. In Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Trappen in Made

Een eengezinswoning heeft een trap, een appartement meestal niet. In de gemeente Drimmelen gaat het om 87% van de woningen. Daarvan is 29% een tussenwoning, 16% een hoekwoning, 16% twee-onder-een-kap en 26% vrijstaand.

In vrijstaande en twee-onder-een-kapwoningen staat de trap vaker in een ruime hal, soms als open trap. Dan passen open vakken of een lage kast.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningVrijstaand
Made5.76328%25%
Terheijden2.81640%14%
Lage Zwaluwe1.92029%31%
Wagenberg88913%44%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74816%41%
Drimmelen2347%53%

Bouwjaar en trap in Made

46% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1975, 24% in 1995 of later. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In oudere huizen is de ruimte onder de trap vaak al dichtgetimmerd met een deurtje.

Buurten met ruime hallen in Made

Twee-onder-een-kapwoningen hebben vaak een trap in een eigen hal, met ruimte voor lades eronder. Die woningen staan vooral in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, Drimmelen Centrum en Terheijden noordwest.

25 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapVrijstaand
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34036%34%
Drimmelen CentrumDrimmelen18135%44%
Terheijden noordwestTerheijden20833%36%
Wagenberg noordwestWagenberg37632%49%
Die SwaluwLage Zwaluwe60829%46%
De DrevenMade65126%34%
Wagenberg zuidoostWagenberg38526%25%
De MeedeMade78019%27%
Zeggepolder-oostTerheijden14719%14%
BergenTerheijden14019%49%
VaartkantTerheijden50915%10%
HoogerheideMade62714%7%
MiddelmadeMade40014%45%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25814%21%
StuivezandMade1.03813%16%
HondenheiMade75313%15%
VierendelenMade92912%24%
ZilverbergMade24912%35%
Verspreide huizen TerheijdenTerheijden9712%84%
Blauwe SluisLage Zwaluwe7411%86%
MolenpolderTerheijden81610%8%
Zeggepolder-zuidTerheijden52010%1%
HaasdijkMade19810%21%
Terheijden centrumTerheijden3098%5%
Verspreide huizen WagenbergWagenberg1288%86%

Trappen in rijtjeshuizen in Made

In Terheijden centrum, Kleine Schans en Zeggepolder-zuid is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Daar loopt de trap meestal langs de woonkamer, met een kast of de meterkast eronder.

15 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningKoop
Terheijden centrumTerheijden30962%54%
Kleine SchansTerheijden7060%100%
Zeggepolder-zuidTerheijden52053%68%
NieuwlandLage Zwaluwe36049%70%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe37447%52%
MolenpolderTerheijden81645%68%
HoogerheideMade62745%65%
GriendenLage Zwaluwe33244%23%
HaasdijkMade19843%68%
HondenheiMade75339%71%
Zeggepolder-oostTerheijden14738%83%
StuivezandMade1.03834%68%
VaartkantTerheijden50930%66%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25830%60%
VierendelenMade92926%64%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We meten de hoek van de trap en kijken wat er onder de trap zit.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast of de lades in tegen de onderkant van de trap en hangen de fronten af.

Wat kast onder de trap in Made kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kast onder een dichte trap€ 1.250 per trap

Deurtjes met legplanken zijn de vanafprijs; uittrekbare lades op geleiders maken de kast duurder, net als een open trap die van alle kanten netjes moet zijn.

Wat we niet doen

  • De meterkast verplaatsen of dichtbouwen: die moet bereikbaar blijven.
  • De trap zelf vernieuwen of bekleden.

Zero-emissiezone

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen), Wagenberg (889 woningen), Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek (748 woningen) en Drimmelen (234 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

We komen in alle 38 buurten van de gemeente. De grootste zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Middelmade, Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland en De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe.

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Vragen over kast onder de trap in Made

Hebben jullie voorbeelden van trapkasten in Made?

Nog niet op deze site: we laten alleen echte projecten zien, met toestemming. Bij het inmeten laten we tekeningen zien van wat er kan.

Kunnen de lades onder de trap echt helemaal uit?

Ja, met volledig uittrekbare geleiders of op wieltjes. Hoe lang ze kunnen zijn, hangt af van de ruimte voor de trap in de hal.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen.

Werken jullie in alle buurten van Made, ook in Stuivezand en Vierendelen?

Ja, in alle 38 buurten van de gemeente Drimmelen, waaronder Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid en Vaartkant.

Kast onder de trap in de buurt van Made

Kast onder de trap in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten