Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Schuifdeurkast op maat in Made

Deuren die opzij schuiven, dus geen ruimte nodig voor de kast. Wij maken ze op maat in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Tussenwoningen en smalle kamers in Made

Van de woningen in de gemeente Drimmelen is 29% een tussenwoning en 16% een hoekwoning. Dat is minder dan het gemiddelde van 36% in de 25 plaatsen waar we het meest werken. In een rijtjeshuis is de tweede en derde slaapkamer vaak smal: daar is een schuifdeur de enige deur die open kan zonder dat het bed in de weg staat.

Per wijk scheelt het veel: in Terheijden is 40% een tussenwoning, in Drimmelen 7%.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Terheijden2.81640%18%
Lage Zwaluwe1.92029%16%
Made5.76328%16%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74816%12%
Wagenberg88913%11%
Drimmelen2347%9%

Buurten met de meeste tussenwoningen in Made

In Terheijden centrum, Kleine Schans en Zeggepolder-zuid is het aandeel tussenwoningen het hoogst. Juist in de smalle slaapkamers van rijtjeshuizen kiezen we vaak voor schuifdeuren.

25 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningHoekwoning
Terheijden centrumTerheijden30962%19%
Kleine SchansTerheijden7060%20%
Zeggepolder-zuidTerheijden52053%26%
NieuwlandLage Zwaluwe36049%19%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe37447%30%
MolenpolderTerheijden81645%19%
HoogerheideMade62745%25%
GriendenLage Zwaluwe33244%24%
HaasdijkMade19843%23%
HondenheiMade75339%22%
Zeggepolder-oostTerheijden14738%12%
StuivezandMade1.03834%20%
VaartkantTerheijden50930%17%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25830%21%
VierendelenMade92926%16%
MiddelmadeMade40025%10%
Wagenberg zuidoostWagenberg38523%19%
ZilverbergMade24923%17%
De MeedeMade78015%11%
BergenTerheijden14014%15%
De DrevenMade65113%9%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34013%11%
Terheijden noordwestTerheijden20813%15%
Die SwaluwLage Zwaluwe6089%7%
Drimmelen CentrumDrimmelen1819%12%

Appartementen per buurt in Made

Veel appartementen staan in Vaartkant, De Meede en Vierendelen. Een schuifdeurkast in de gang houdt daar de doorgang vrij.

15 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementHuur corporatie
VaartkantTerheijden50928%26%
De MeedeMade78027%18%
VierendelenMade92922%24%
GriendenLage Zwaluwe33221%77%
MolenpolderTerheijden81619%25%
StuivezandMade1.03818%27%
De DrevenMade65118%16%
Zeggepolder-oostTerheijden14717%16%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25814%36%
ZilverbergMade24913%28%
HondenheiMade75312%24%
Zeggepolder-zuidTerheijden52010%28%
NieuwlandLage Zwaluwe36010%29%
Die SwaluwLage Zwaluwe6089%4%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe3749%47%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We controleren of het plafond de bovenrail kan dragen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Rails en deuren. We bouwen de kast in, monteren de rails en stellen de deuren af tot ze licht en recht lopen.

Wat schuifdeurkast in Made kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Schuifdeuren kosten meer dan draaideuren door het railsysteem; spiegel- of glasdeuren zijn duurder dan deuren in decor.

Wat we niet doen

  • Een bovenrail rechtstreeks in een gipsplafond schroeven zonder regel erachter.
  • Schuifdeuren voor een bestaande kast van een ander merk vervangen: we maken de kast en de deuren samen.

Zero-emissiezone

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen), Wagenberg (889 woningen), Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek (748 woningen) en Drimmelen (234 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

We komen in alle 38 buurten van de gemeente. De grootste zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Middelmade, Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland en De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe.

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Vragen over schuifdeurkast in Made

Past een schuifdeurkast in een tussenwoning in Made?

Meestal wel. Juist in de smalle slaapkamers van een tussenwoning is een schuifdeur vaak handiger dan een draaideur.

Lopen schuifdeuren na een paar jaar nog goed?

Met een bovenrail en een geleider onder blijven ze recht lopen. Houd de rail onder vrij van stof en kleding.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen.

Werken jullie in alle buurten van Made, ook in Stuivezand en Vierendelen?

Ja, in alle 38 buurten van de gemeente Drimmelen, waaronder Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid en Vaartkant.

Schuifdeurkast in de buurt van Made

Schuifdeurkast in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten