Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Kledingkast op maat in Made

Een kledingkast die past bij wat jij ophangt en neerlegt, ingebouwd tot het plafond. In Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Koop of huur in Made

In de gemeente Drimmelen is 72% van de woningen een koopwoning en huurt 23% van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Huur je? Vraag dan vooraf schriftelijke toestemming aan de verhuurder. Rijksoverheid

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopHuur corporatie
Lage Zwaluwe1.92068%29%
Terheijden2.81671%24%
Made5.76371%22%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74877%18%
Wagenberg88981%14%
Drimmelen23478%13%

Slaapkamers in Made

De grootste groep woningen in Made is gebouwd 1965 tot 1975 (18%). In huizen uit die jaren is de grote slaapkamer vaak net breed genoeg voor een bed met aan één kant een kast van 2 tot 2,5 meter.

13% van de woningen in de gemeente is een appartement. Daar is de slaapkamer vaak de enige plek voor een grote kast, dus telt elke centimeter tot het plafond.

Huurbuurten in Made

Het grootste deel huurwoningen van een corporatie staat in Grienden, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe en Terheijden centrum. Woon je daar, vraag dan eerst je verhuurder of een kast op maat mag blijven staan als je verhuist.

25 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenHuur corporatieKoop
GriendenLage Zwaluwe33277%23%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe37447%52%
Terheijden centrumTerheijden30945%54%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25836%60%
HoogerheideMade62733%65%
HaasdijkMade19830%68%
NieuwlandLage Zwaluwe36029%70%
Zeggepolder-zuidTerheijden52028%68%
Wagenberg zuidoostWagenberg38528%70%
ZilverbergMade24928%68%
StuivezandMade1.03827%68%
VaartkantTerheijden50926%66%
MolenpolderTerheijden81625%68%
VierendelenMade92924%64%
HondenheiMade75324%71%
De MeedeMade78018%72%
Drimmelen CentrumDrimmelen18117%80%
De DrevenMade65116%78%
Zeggepolder-oostTerheijden14716%83%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34011%84%
Terheijden noordwestTerheijden2086%90%
Die SwaluwLage Zwaluwe6084%91%
Wagenberg noordwestWagenberg3764%89%
BergenTerheijden1404%89%
Verspreide huizen MadeMade1384%73%

Buurten met grote slaapkamers in Made

In Kwistgeldpolder, Kleine Schans en Verspreide huizen Lage Zwaluwe is bijna elke woning een eengezinswoning. Daar heeft de grote slaapkamer vaak een hele wand vrij voor een kledingkast.

15 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenEengezinsVrijstaand
KwistgeldpolderLage Zwaluwe111100%88%
Kleine SchansTerheijden70100%20%
Verspreide huizen Lage ZwaluweLage Zwaluwe61100%100%
Drimmelen CentrumDrimmelen18199%44%
Verspreide huizen MadeMade13899%96%
Terheijden noordwestTerheijden20897%36%
HaasdijkMade19897%21%
Blauwe SluisLage Zwaluwe7497%86%
BergenTerheijden14096%49%
Verspreide huizen TerheijdenTerheijden9796%84%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34095%34%
Terheijden centrumTerheijden30994%5%
Verspreide huizen WagenbergWagenberg12894%86%
HelkantHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek11894%87%
MiddelmadeMade40093%45%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We nemen ook door wat je ophangt en neerlegt.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We bouwen de kast in, monteren roedes, planken en lades en stellen de deuren af.

Wat kledingkast op maat in Made kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Kledingkast op maat met hang- en legdeel€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Het verschil zit vooral in het binnenwerk: een kast met alleen roedes en legplanken is de vanafprijs, lades, broekhouders en een spiegeldeur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een kast bouwen in een huurwoning zonder dat je weet of de verhuurder het goedvindt.
  • Spiegeldeuren van glas zelf maken: die bestellen we bij een glasleverancier.

Zero-emissiezone

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen), Wagenberg (889 woningen), Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek (748 woningen) en Drimmelen (234 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

We komen in alle 38 buurten van de gemeente. De grootste zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Middelmade, Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland en De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe.

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Vragen over kledingkast op maat in Made

Werken jullie ook in appartementen in Made?

Ja. We nemen het plaatmateriaal in delen mee naar boven; een lift of een trap met een draai bekijken we bij het inmeten.

Kan ik mijn oude kast laten weghalen?

Ja, dat zetten we in de offerte. Afvoeren van de oude kast rekenen we apart.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen.

Werken jullie in alle buurten van Made, ook in Stuivezand en Vierendelen?

Ja, in alle 38 buurten van de gemeente Drimmelen, waaronder Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid en Vaartkant.

Kledingkast op maat in de buurt van Made

Kledingkast op maat in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten