Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Boekenkast op maat in Made

Een boekenkast of kastenwand van wand tot wand, met planken die niet doorbuigen. In Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Woningen en waarde in Made

De gemiddelde WOZ-waarde in de gemeente Drimmelen is € 416.000. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 409.000 euro in de 25 plaatsen waar we het meest werken. 26% van de woningen is vrijstaand en 16% twee-onder-een-kap. In die huizen is vaak een werkkamer of een lange wand in de woonkamer, waar een kastenwand de plek is voor boeken en een bureau.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenVrijstaandWOZ gem.
Drimmelen23453%€ 531.000
Wagenberg88944%€ 470.000
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74841%€ 433.000
Made5.76325%€ 421.000
Terheijden2.81614%€ 398.000
Lage Zwaluwe1.92031%€ 382.000

Oudere huizen in Made

13% van de woningen in de gemeente is gebouwd vóór 1945. In die huizen zijn muren en vloeren zelden recht. Een kastenwand met een plint die de vloer volgt en een lijst tegen het plafond sluit dan toch netjes aan.

24% is van 1995 of later. Dat is minder dan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we het meest werken.

Buurten met de hoogste WOZ-waarde in Made

De hoogste gemiddelde WOZ-waarde heeft Verspreide huizen Made, Kwistgeldpolder en Kleine Schans. Daar staan vaker ruime huizen met een werkkamer of een lange wand voor een kastenwand.

25 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenWOZ gem.Vrijstaand
Verspreide huizen MadeMade138€ 813.00096%
KwistgeldpolderLage Zwaluwe111€ 694.00088%
Kleine SchansTerheijden70€ 694.00020%
Verspreide huizen TerheijdenTerheijden97€ 644.00084%
Verspreide huizen WagenbergWagenberg128€ 589.00086%
MiddelmadeMade400€ 574.00045%
HelkantHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek118€ 569.00087%
Verspreide huizen Lage ZwaluweLage Zwaluwe61€ 545.000100%
Drimmelen CentrumDrimmelen181€ 514.00044%
Wagenberg noordwestWagenberg376€ 496.00049%
Blauwe SluisLage Zwaluwe74€ 489.00086%
BergenTerheijden140€ 470.00049%
ZilverbergMade249€ 464.00035%
Terheijden noordwestTerheijden208€ 460.00036%
VaartkantTerheijden509€ 445.00010%
Zeggepolder-oostTerheijden147€ 441.00014%
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek340€ 432.00034%
De DrevenMade651€ 414.00034%
VierendelenMade929€ 410.00024%
De MeedeMade780€ 410.00027%
Wagenberg zuidoostWagenberg385€ 405.00025%
HondenheiMade753€ 398.00015%
HaasdijkMade198€ 397.00021%
NieuwlandLage Zwaluwe360€ 395.00016%
Die SwaluwLage Zwaluwe608€ 388.00046%

Twee-onder-een-kap per buurt in Made

De meeste twee-onder-een-kapwoningen staan in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, Drimmelen Centrum en Terheijden noordwest. Daar is de woonkamer vaak breed genoeg voor een kastenwand met een bureau.

15 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTwee-onder-een-kapKoop
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek34036%84%
Drimmelen CentrumDrimmelen18135%80%
Terheijden noordwestTerheijden20833%90%
Wagenberg noordwestWagenberg37632%89%
Die SwaluwLage Zwaluwe60829%91%
De DrevenMade65126%78%
Wagenberg zuidoostWagenberg38526%70%
De MeedeMade78019%72%
Zeggepolder-oostTerheijden14719%83%
BergenTerheijden14019%89%
VaartkantTerheijden50915%66%
HoogerheideMade62714%65%
MiddelmadeMade40014%94%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25814%60%
StuivezandMade1.03813%68%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. We kijken hoe de muur is opgebouwd, zodat we de kast goed kunnen bevestigen.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, bevestigen hem aan de muur en werken de aansluiting op plafond en vloer af.

Wat boekenkast op maat in Made kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Boekenkast of open kastenwand€ 700 per strekkende meter
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter

Open vakken zijn de vanafprijs; dichte kasten onder, een bureau of een brug over een deur komen erbij.

Wat we niet doen

  • Een hoge kast los tegen de muur zetten.
  • Planken met een te grote overspanning maken omdat het er strakker uitziet.

Zero-emissiezone

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen), Wagenberg (889 woningen), Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek (748 woningen) en Drimmelen (234 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

We komen in alle 38 buurten van de gemeente. De grootste zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Middelmade, Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland en De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe.

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Vragen over boekenkast op maat in Made

Kan een kastenwand om een deur heen?

Ja. Boven de deur komt dan een brug met vakken, en de kast loopt aan beide kanten door.

Werken jullie ook in monumenten in Made?

Een kast binnen in een woning raakt meestal niets aan het monument. Is je huis een rijksmonument, overleg dan vooraf met de gemeente of er iets aan de binnenkant beschermd is.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen.

Werken jullie in alle buurten van Made, ook in Stuivezand en Vierendelen?

Ja, in alle 38 buurten van de gemeente Drimmelen, waaronder Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid en Vaartkant.

Boekenkast op maat in de buurt van Made

Boekenkast op maat in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten