Naar de inhoud
Kast op Maat Tilburg
Menu

Inbouwkast op maat in Made

Wij meten in, tekenen de indeling en bouwen de kast in, van muur tot muur. In Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Hoeveel ruimte een huis in Made heeft

Volgens het CBS is een eengezinswoning in de gemeente Drimmelen gemiddeld 151 m² en een appartement 86 m². De kleinste eengezinswoningen zijn hier die gebouwd 1945 tot 1965: gemiddeld 133 m². In een kleiner huis levert een kast die tot het plafond doorloopt de meeste bergruimte op, want de ruimte boven een losse kast blijft anders leeg.

Woningen in de gemeente Drimmelen op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningenGem. oppervlak eengezinswoning
1965 tot 197518%137 m²
1975 tot 198518%144 m²
1995 tot 201516%177 m²
1945 tot 196515%133 m²
vóór 194513%181 m²
1985 tot 199513%147 m²
vanaf 20158%156 m²

Wijken in Made

De WOZ-waarde loopt per wijk uiteen: gemiddeld € 531.000 in Drimmelen tegen € 382.000 in Lage Zwaluwe. In beide bouwen we dezelfde kast, de keuze voor deuren en decor maakt het verschil in prijs.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsWOZ gem.
Made5.76384%€ 421.000
Terheijden2.81686%€ 398.000
Lage Zwaluwe1.92090%€ 382.000
Wagenberg88993%€ 470.000
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%€ 433.000
Drimmelen23497%€ 531.000

Buurten met veel appartementen in Made

De meeste appartementen staan in Vaartkant, De Meede en Vierendelen. In een appartement is geen zolder, dus moet de bergruimte uit kasten in de kamers komen: daar loont een inbouwkast tot het plafond.

25 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenAppartementWOZ gem.
VaartkantTerheijden50928%€ 445.000
De MeedeMade78027%€ 410.000
VierendelenMade92922%€ 410.000
GriendenLage Zwaluwe33221%€ 269.000
MolenpolderTerheijden81619%€ 339.000
StuivezandMade1.03818%€ 371.000
De DrevenMade65118%€ 414.000
Zeggepolder-oostTerheijden14717%€ 441.000
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25814%€ 350.000
ZilverbergMade24913%€ 464.000
HondenheiMade75312%€ 398.000
Zeggepolder-zuidTerheijden52010%€ 334.000
NieuwlandLage Zwaluwe36010%€ 395.000
Die SwaluwLage Zwaluwe6089%€ 388.000
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe3749%€ 322.000
HoogerheideMade6278%€ 372.000
MiddelmadeMade4007%€ 574.000
Wagenberg zuidoostWagenberg3857%€ 405.000
Wagenberg noordwestWagenberg3767%€ 496.000
Terheijden centrumTerheijden3096%€ 353.000
Verspreide huizen WagenbergWagenberg1286%€ 589.000
HelkantHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek1186%€ 569.000
De Heerlijkheid Hooge ZwaluweHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek3405%€ 432.000
BergenTerheijden1404%€ 470.000
Verspreide huizen TerheijdenTerheijden974%€ 644.000

Rijtjeshuizen in Made

In Terheijden centrum, Kleine Schans en Zeggepolder-zuid staan naar verhouding de meeste tussenwoningen. Daar zit vaak een nis naast de schoorsteen of een trapkast die we kunnen benutten.

15 van de 38 buurten in de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWijkWoningenTussenwoningEengezins
Terheijden centrumTerheijden30962%94%
Kleine SchansTerheijden7060%100%
Zeggepolder-zuidTerheijden52053%90%
NieuwlandLage Zwaluwe36049%90%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweLage Zwaluwe37447%91%
MolenpolderTerheijden81645%81%
HoogerheideMade62745%92%
GriendenLage Zwaluwe33244%79%
HaasdijkMade19843%97%
HondenheiMade75339%88%
Zeggepolder-oostTerheijden14738%83%
StuivezandMade1.03834%82%
VaartkantTerheijden50930%72%
De LangstraatspoorlijnHooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek25830%86%
VierendelenMade92926%78%

Zo werken we

  1. Inmeten. We komen langs in Made en Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe, meten met een laser en kijken hoe recht de muren, vloer en plafond zijn. Ook kijken we waar stopcontacten, plinten en leidingen zitten.
  2. Tekening en offerte. Je krijgt een tekening met de indeling en een offerte.
  3. Zagen en kanten. Het plaatmateriaal laten we op maat zagen en kanten. Reken op 1 tot 2 weken levertijd.
  4. Inbouwen. We zetten de kast waterpas, werken de kieren tegen muur en plafond weg met passtukken en hangen de deuren af.

Wat inbouwkast op maat in Made kost

Indicatie, inclusief btw. De offerte na inmeten is leidend; zie alle prijzen.
PostVanaf
Inbouwkast tot het plafond, draaideuren, wit€ 950 per strekkende meter
Schuifdeurkast tot het plafond€ 1.050 per strekkende meter

Waarom de ene inbouwkast meer kost dan de andere: schuifdeuren, lades en houtdecor zijn duurder dan draaideuren, legplanken en wit; een scheef plafond vraagt meer passtukken.

Wat we niet doen

  • Elektra aanleggen voor verlichting in de kast: dat laten we doen door een erkend installateur.
  • Schilderen van gegrond MDF. Dat kan een schilder doen, of je doet het zelf.

Zero-emissiezone

Drimmelen staat niet op de lijst van actieve of geplande zero-emissiezones van Op weg naar ZES, dus er geldt hier geen ZE-zone voor bestelbussen. Gemeenten kunnen er nog een besluiten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen, Breda, Rijen en Etten-Leur.

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen), Wagenberg (889 woningen), Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek (748 woningen) en Drimmelen (234 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

We komen in alle 38 buurten van de gemeente. De grootste zijn Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Middelmade, Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland en De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe.

  • Made: Stuivezand, Vierendelen, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Middelmade, Zilverberg, Haasdijk en Verspreide huizen Made
  • Terheijden: Molenpolder, Zeggepolder-zuid, Vaartkant, Terheijden centrum, Terheijden noordwest, Zeggepolder-oost, Bergen, Verspreide huizen Terheijden en Kleine Schans
  • Lage Zwaluwe: Die Swaluw, De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, Nieuwland, Grienden, Kwistgeldpolder, Blauwe Sluis en Verspreide huizen Lage Zwaluwe
  • Wagenberg: Wagenberg zuidoost, Wagenberg noordwest en Verspreide huizen Wagenberg
  • Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek: De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, De Langstraatspoorlijn, Helkant, Verspreide huizen Hooge Zwaluwe en Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
  • Drimmelen: Drimmelen Centrum, Verspreide huizen Drimmelen, Drimmelen havens en Verspreide huizen Biesbosch

Vragen over inbouwkast op maat in Made

Hoe snel kunnen jullie in Made komen inmeten?

Meestal binnen twee werkdagen nemen we contact op voor een afspraak. Vanaf Tilburg is het ongeveer 36 minuten rijden.

Kan de kast tot aan een schuin plafond doorlopen?

Ja. We meten de helling op en zagen de bovenkant mee, zodat de kast netjes aansluit.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja, in de hele gemeente Drimmelen.

Werken jullie in alle buurten van Made, ook in Stuivezand en Vierendelen?

Ja, in alle 38 buurten van de gemeente Drimmelen, waaronder Stuivezand, Vierendelen, Molenpolder, De Meede, Hondenhei, De Dreven, Hoogerheide, Die Swaluw, Zeggepolder-zuid en Vaartkant.

Inbouwkast op maat in de buurt van Made

Inbouwkast op maat in Made?

We komen inmeten, tekenen de indeling met je mee en sturen een offerte met tekening. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis inmeten